ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2013/08/19
    49
    0

استقاده از مدار لامپ کم مصرف براي تغذيه کوئل تلوزيون /ماشين/.........

سلام به نام خدا

استفاده از مدار لامپ کم مصرف براي کوئل خيلي عاليست زيرا1.برق خروجي ان دار پالس است که قدرت کويل را زياد ميکند ولتاژ خروجي ان بالاست
    چيز هايي که لازم است
    يک مدارلامپ که بالاي قاب لامپ است جداکنيد احتياط کنيد که به حباب لامپ اسيب نرسد ونشکند در صورت شکستن در و پنجره را باز کنيد و بيرون برويد و بعد از نيم ساعت با دستکش ان را جمع کنيد چون که در لامپ منيز يوم دارد و بسيار خطرناک است
    بايد ماسفت يا ترانزيستور هاي ان را از مدار جدا کرده و باسيم به مدار اتصال داد وترانزيستور رو هيت سينگ قرار داده اگر فن کوچکي داريد روي ان بگزاريد تا اصلا داغ نشود
    مکان هايي که روي مدار برق فيلمان لامپ به ان وصل است به هم 4 تااست 2تا يک طرف مدار 2 تاي ديگر ان طرف دو هايي که کنار هم هستند يکي را

به انتخاب خود باسيم به 1پايه اي ان ور مدار است وصل است کنيد و پايه که از دو طرف مدا است به ورودي کويل خود وصل کنيد قدرت را ببينيد که کويل

با چه فاصله اي قوس ميدهد احتياط کند چون مدار لامپ کم مصرف با ولتاژ بالا کار ميکند و به دليل داشتن خازن برق در مدار ميماند حتي اگر برق را قطع کرد باز هم برق در مدار وجود دارد براي ديدن عکس ها رو لينک ان ها کليک کنيد

اينم لينک تصاويري که از مدار تکميل شده ي خودم

موفق باشيد سپهر ياوري
    من عاشق سئوال کردنم پس اگر مشکلي دارديد سئوال کنيد
    توي تصوير که ارک انقدر با فاصله است بايد بگم که من در خروجي کويل يکسري کار هايي کردم وبه خروجي يک مولد مارکس بسته ام اگر مي خواهيد روش ساخت اين مولد را بگويم پيغام بديد تا بنويسم با تشکر ياوري
    2013/03/05
    58
    4

پاسخ : استقاده از مدار لامپ کم مصرف براي تغذيه کوئل تلوزيون /ماشين/.........

نقل قول نوشته اصلی توسط TRANS BARGH
    سلام به نام خدا

استفاده از مدار لامپ کم مصرف براي کوئل خيلي عاليست زيرا1.برق خروجي ان دار پالس است که قدرت کويل را زياد ميکند ولتاژ خروجي ان بالاست
    چيز هايي که لازم است
    يک مدارلامپ که بالاي قاب لامپ است جداکنيد احتياط کنيد که به حباب لامپ اسيب نرسد ونشکند در صورت شکستن در و پنجره را باز کنيد و بيرون برويد و بعد از نيم ساعت با دستکش ان را جمع کنيد چون که در لامپ منيز يوم دارد و بسيار خطرناک است
    بايد ماسفت يا ترانزيستور هاي ان را از مدار جدا کرده و باسيم به مدار اتصال داد وترانزيستور رو هيت سينگ قرار داده اگر فن کوچکي داريد روي ان بگزاريد تا اصلا داغ نشود
    مکان هايي که روي مدار برق فيلمان لامپ به ان وصل است به هم 4 تااست 2تا يک طرف مدار 2 تاي ديگر ان طرف دو هايي که کنار هم هستند يکي را به انتخاب خود باسيم به 1پايه اي ان ور مدار است وصل است کنيد و پايه که از دو طرف مدا است به ورودي کويل خود وصل کنيد قدرت را ببينيد که کويل با چه فاصله اي قوس ميدهد احتياط کند چون مدار لامپ کم مصرف با ولتاژ بالا کار ميکند و به دليل داشتن خازن برق در مدار ميماند حتي اگر برق را قطع کرد باز هم برق در مدار وجود دارد براي ديدن عکس ها رو لينک ان ها کليک کنيد

http://s2.picofile.com/file/7902755478/5823.jpg
    http://s2.picofile.com/file/7902755806/Elektronstarterp.jpg
    اينم لينک تصاويري که از مدار تکميل شده ي خودم
    http://s4.picofile.com/file/7902836341/Photo0301.jpg
    http://s1.picofile.com/file/7902838595/Photo0300.jpg
    http://s1.picofile.com/file/7902841498/Photo0299.jpg
    موفق باشيد سپهر ياوري
    سلام اقا سپهر ميشه قسمت پايه ها را با عکس قرار دهيد شماتيک
    سوال من اينه در دو طرف مدار لامپ دوتا سيم وجود داره حالا بايد چکار کردشون
    2013/08/19
    49
    0

پاسخ : استقاده از مدار لامپ کم مصرف برای تغذیه کوئل تلوزیون /ماشین/.........

سوال خوبی کردی اقاmortezafox

ببین اقا مرتضی خودت میگی دو طرف مدار حالا این کاری رو میگم انجام بده ی خازن ولتاژ بالا رو بردار به دلخواه خودت از راست مدار خازن به یه دونه از پایه وصل کن بعد برو سراغ اون ور اون یکی پایه یعنی چپ مدار وپایه ی دیگه ی خازن رو وصل کن به یک دونه از پایه و حالا تمام حالا یه پایه از این ور مدار یه پایه واز اون ور یه پایه مونده کویلت رو وصل کن به این دو پایه ی باقیمانده یادتم باشه خازن ولتاژ بالا باشه و غیر الکترولیتی باشه اگر نفهمیدی دو باره سوال کن و بگو کجای کار میلنگه تا بهت بگم موفق باشی
    2013/03/05
    58
    4

سوال خوبي کردي اقاmortezafox

ببين اقا مرتضي خودت ميگي دو طرف مدار حالا اين کاري رو ميگم انجام بده ي خازن ولتاژ بالا رو بردار به دلخواه خودت از راست مدار خازن به يه دونه از پايه وصل کن بعد برو سراغ اون ور اون يکي پايه يعني چپ مدار وپايه ي ديگه ي خازن رو وصل کن به يک دونه از پايه و حالا تمام حالا يه پايه از اين ور مدار يه پايه واز اون ور يه پايه مونده کويلت رو وصل کن به اين دو پايه ي باقيمانده يادتم باشه خازن ولتاژ بالا باشه و غير الکتروليتي باشه اگر نفهميدي دو باره سوال کن و بگو کجاي کار ميلنگه تا بهت بگم موفق باشي
    اين غير الکتريکي يعني شکل کپسول نباشه يه عکس يذار ممنونتونم درسته من يه 47 نانو فراد 100 V قرار بدم ميشه
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    29

فقط اي کاش يه عکس از آرک رو ميگذاشتي؟؟؟ :sad:
    2013/08/19
    49
    0

اینم عکس خازن اقا مرتضی
    2013/08/19
    49
    0

سلام اقا پویا نجار اینم عکس ارک توی تصویر که ارک انقدر با فاصله است باید بگم که من در خروجی کویل یکسری کار هایی کردم وبه خروجی یک مولد مارکس بسته ام اگر می خواهید روش ساخت این مولد را بگویم پیغام بدید تا بنویسم با تشکر
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    29

سلام اقا پويا نجار اينم عکس ارک توي تصوير که ارک انقدر با فاصله است بايد بگم که من در خروجي کويل يکسري کار هايي کردم وبه خروجي يک مولد مارکس بسته ام اگر مي خواهيد روش ساخت اين مولد را بگويم پيغام بديد تا بنويسم با تشکر
    نجارزاده :-w
    2009/08/26
    282
    14

ُسلام
    اول اینکه آقای تراس برق! با این تاپیکهایی که از شما خوندم بشدت نگرانتونم :cry2:.....چه گیری دادید به ولتاژهای بالا :mrgreen: یهو جایی رو نفرستی هوا :evil:
    و دوم هم اینکه ولتاژ خروجی لامپهای کم مصرف برای کوئل ماشین زیاد نیست؟؟؟ مگه ورودی کوئل ماشین 12 ولت نیست؟؟
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط بينوايان
    ُسلام
    اول اينکه آقاي تراس برق! با اين تاپيکهايي که از شما خوندم بشدت نگرانتونم :cry2:.....چه گيري داديد به ولتاژهاي بالا :mrgreen: يهو جايي رو نفرستي هوا :evil:
    و دوم هم اينکه ولتاژ خروجي لامپهاي کم مصرف براي کوئل ماشين زياد نيست؟؟؟ مگه ورودي کوئل ماشين 12 ولت نيست؟؟
    پست هاي منو نگاه نکردي؟ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17