اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شنود صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شنود صدا

دوستان کسی راجع به دستگاه شنود صدا از راه دور چیزی میدونه صدا رو بشه بدون کار گزاشتن میکروفون و .... شنید .

دستگاهی که صدای آروم رو تو فاصله ی 200 متری بشنوه ؟

پاسخ : شنود صدا

نوشته اصلی توسط مهندس الکترونیک
    دوستان کسی راجع به دستگاه شنود صدا از راه دور چیزی میدونه

دستگاهی که صدای آروم رو تو فاصله ی 200 متری بشنوه ؟
    درود

دستگاه های زیادی هست. یک نمونه هست که سیم کارت میخوره و هر کجا کار بزاری ، بوسیله همون سیم کارت صدا را برایت میفرسته .
    هر گاه شماره سیم کارت درون دستگاه را بگیری ، به گونه خودکار به کار میافته.
    میکروفون هایی هم هست که کوچک هستند. هم بیسیم میتونه کار کنه و هم با سیم و تا بیش از 200 متر هم کار میکنند . از این
    نمونه من برای سالن کارخانه استفاده کردم ولی به دستگاه استندالون وصل شدند بیشترین فاصله هم حدود 150 متر هست. این نمونه
    صدا را هم ضبط میکند . اون مدل سیم کارتی هم که گفتم میشود صدا را ضبط کرد . برای نمونه با خود گوشی موبایل

پیروز باشی
    خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

ببخشید منظورم رو خوب نرسوندم

مثل فیلمهای آمریکایی که تو یه ون میشینن و بدون اینکه دستگاهیی رو تو خونه قرار بدن میتونن از راه دور صدای اهالی خونه رو بشنوند

یعنی دستگاه شنود رو جایی کار نزارن از دور

دیدگاه

من در حدود 2 سال پیش یه نمونه و اموزش ساختش رو توی مجله EPE دیدم اما هاردم پاک شد الان ندارمش اما عکس روی جلد مجله همون دستگاه بود
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

اون فیلمه عزیزم یه مستند دیدم که با امتحان انواع و اقسام این بشقاب ها میگفت اصلا یه همچین چیزی ممکن نیست! تو تلوزیون هر چی میبینی باور نکن

دیدگاه

سلام به کلیه دوستان در این دنیا کار نشد نداره از دستگاه سونوگرافی وکت اسکن که با امواج التراسونیک و امواج مغناطیسی که داخل بدنو نشون میده تا فلزیاب امواج ماکروویو که تصویر 3D از عمق 25 تا 50 متری میدند همگی حقیقت این جادو هستند در رابطه با چنین دستگاهی بله وجود داره وجزو وسایل امنیتی شنود هستش ظرز کارشم بر مبنای پالسهای باریک بسیار نازک لیزر که به هدف مثلا پنجره یک ساختمان در یک نقطه دیگه قرار داره هدف گیری میشه وبا فناوری خاص خودش لرزش پنجره واجسامو در اثر امواج صوتی محیط توسط پالسهای باریکه لیزر منتقل ودیتکت آشکار میکنه درست مثل اینکه پنجره بشه یه دیافراگم میکروفن بزرگ حالا خودتون تصور کنید دیگه چی تو این دنیا غیر ممکنه که ممکن شده :twisted: :twisted: :twisted: :eek: :eek: :eek:
            یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SSTK
              ظرز کارشم بر مبنای پالسهای باریک بسیار نازک لیزر که به هدف مثلا پنجره یک ساختمان در یک نقطه دیگه قرار داره هدف گیری میشه وبا فناوری خاص خودش لرزش پنجره واجسامو در اثر امواج صوتی محیط توسط پالسهای باریکه لیزر منتقل ودیتکت آشکار میکنه درست مثل اینکه پنجره بشه یه دیافراگم میکروفن بزرگ
              :eek: oo: :angry:

خیلی روش جالبی بود، دمت گرم :applause:
              1: اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ...
              2: دانش بهتره يا ثروت؟ بدون شعور هيچکدوم!
              3: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پاي *** فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد (حافظ)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X