ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    2011/11/28
    جنگلهاي گرمسيري جنوب غربي افكارم
    115
    2

راهنمايي براي شغل خوب الكترونيكي

دوستان گلم سلام.
    يك مهندس تازه كار چطور ميتونه پول دربياره؟
    با طراحي منبع تغذيه و ... يا مونتاژ كردن و ... يا پروژه دانشجويي بگيره و ...
    يا آنچه شما ميگيد؟
    2009/06/04
    تهران
    89
    3

پاسخ : راهنمايي براي شغل خوب الكترونيكي

سلام دوستان...............

خب الکترونیک راه های در آمد زیادی داره حتی کسانی که مدرک تحصیلی ندارند به صورت تجربی از طریخ تعمیرات و یا مونتاژ در حال نون خوردن هستند....

بستگی به علاقه و سرمایه اولیه هم داره................

از یه دفتر کوچیک میشه شروع کرد حتی کار در منزل هم میشه انجام داد....

طراحی، ساخت و تولید (مونتاژ) راه اندازی و اتوماسیون دستگاه ها و ....

خب باید با توجه به شرایط موجود تحقیق کنید... بازم سوالی بود در خدمتم... :agree:
    دیگه رو زمین جا نیست... باید رفت....
    2011/11/28
    115
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط roodi
    سلام دوستان...............

خب الکترونیک راه های در آمد زیادی داره حتی کسانی که مدرک تحصیلی ندارند به صورت تجربی از طریخ تعمیرات و یا مونتاژ در حال نون خوردن هستند....

بستگی به علاقه و سرمایه اولیه هم داره................

از یه دفتر کوچیک میشه شروع کرد حتی کار در منزل هم میشه انجام داد....

طراحی، ساخت و تولید (مونتاژ) راه اندازی و اتوماسیون دستگاه ها و ....

خب باید با توجه به شرایط موجود تحقیق کنید... بازم سوالی بود در خدمتم... :agree:
    1-مشكل اصلي من اينه كه نميدونم نياز بازار چيه؟ 2- با حداقل چه سرمايه اي ميشه شركت زد؟ 3- تو اين شركت چه خدمتي بايد ارائه بشه يا چي بايد توليد بشه؟ 4- برا فعاليتهاي شركت چه دوره هايي لازمه ببينم و چه تخصصهايي بايد داشته باشم؟
    همينا رو فعلا بگو تا ديدم بازتر بشه :eek: :eek: :eek:
    2007/07/18
    175
    6

سلام
    به نظر من اصلا دنبال تاسیس شرکت نباش که اوضاع خوب نیست اگر هم دوست داشتی حتما چند جا کار کن بعد از حداقل 3 ، 4 سال تجربه برو دنبال شرکت خودت. سزمایه هر چی بیشتر بهتر، بستگی به سرمایت می تونی تو خانه ات کار کنی یا حتی بشی وارد کننده قطعات و فروش عمده و ...
    نیاز بازار هم بستگی به شهر و محل زندگی ات داره بعضی از چیز هایی که تو تهران لازم هستن اصلا تو شهرستان ها به چشم نمی آن. الان بازار شبکه و کارهای مرتبط بد نیست، دوره های لازم هم ccnp و ... مال شرکت cisco. متاسفانه تو مملکت ما همه چی شده مدرک، پس تا می تونی مدارک رو بگیر با اینکه بعضی هاش بهدردت نمی خوره.
    اگر مشکل سربازی نداری می تونی عضو سازمان نظام مهندسی بشی و تو امتحانات شرکت کنی مدرک مهندسی پایه سه رو بگیری و تو بحث سیم کشی و ... ساخنمان و یا کارخانه فعالیت کنی و یا شرکت های مهندسین مشاور و یا ناظر
    خلاصه باید پشتکار داشته باشی و یه جا واینستی
    2007/05/29
    ایران
    757
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza9898
    1-مشكل اصلي من اينه كه نميدونم نياز بازار چيه؟ 2- با حداقل چه سرمايه اي ميشه شركت زد؟ 3- تو اين شركت چه خدمتي بايد ارائه بشه يا چي بايد توليد بشه؟ 4- برا فعاليتهاي شركت چه دوره هايي لازمه ببينم و چه تخصصهايي بايد داشته باشم؟
    همينا رو فعلا بگو تا ديدم بازتر بشه :eek: :eek: :eek:
    مهندس جان شما بايد براي شروع يه فيلدي که مورد علاقت است را دنبال کنيد و در آن تحصص واقعي پيدا کنيد کار برات پيدا ميشه
    اگر فقط ميخواهي که کارهاي عادي را انجام بدي همه کس انجام ميدند در بازار مهندسان الکترونيک جايگاهي نخواهي داشت
    برويد و روي يه زمينه ( مثلا کنترل ) حرفه اي باشيد
    موفق باشيد
    :redface:
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم
    2011/11/28
    115
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mpc
    مهندس جان شما بايد براي شروع يه فيلدي که مورد علاقت است را دنبال کنيد و در آن تحصص واقعي پيدا کنيد کار برات پيدا ميشه
    اگر فقط ميخواهي که کارهاي عادي را انجام بدي همه کس انجام ميدند در بازار مهندسان الکترونيک جايگاهي نخواهي داشت
    برويد و روي يه زمينه ( مثلا کنترل ) حرفه اي باشيد
    موفق باشيد
    :redface:
    راستش الان تو يه شركت دارم كار ميكنم ولي اصلا پول نميدن. يه جا يه پيشنهاد كار دارم كه البته غير الكترونيكيه ولي درآمدش خوبه (1.2م به بالا) يه جاي ديگه هم هست كه كاملا الكترونيكه ولي حقوقش فكر نكنم 800- 900 بيشتر باشه(3 تا 5 سال هم تعهد محضري ميگيره. 2 ماه هم حقوق نميده واسه آموزش!) . دو دل شدم چيكار كنم البته مطمئن هستم كه از شركت فعليم ميرم ولي بين اون 2 تا گير كردم. oo: oo: oo:
    2007/07/18
    175
    6

به نظر من برو دنبال کار با درآمد بیشتر، یکی از خوبی های الکترونیک اینه که در کنار کارت هم می تونی ادامه اش بدی، تازه به عنوان سرگرمی هم می تونی در کنار کار اصلی ات استفاده اش کنی
    2011/11/28
    115
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط e-arash
    به نظر من برو دنبال کار با درآمد بیشتر، یکی از خوبی های الکترونیک اینه که در کنار کارت هم می تونی ادامه اش بدی، تازه به عنوان سرگرمی هم می تونی در کنار کار اصلی ات استفاده اش کنی
    خودمم بيشتر تو فكر كار پر در آمدتره هستم ولي تمام وقتمو ميگيره از 8 صبح تا 8-9 شب. اينم هست.
    2009/12/08
    تهران
    269
    38

ببین من یک دستگاه کلر زنی آب و اندازه گیری کلر آب درست کردم بردم استاندارد هم گرفت و .... هزار بدبختی دیگه
    بعد رفتم یک جا کرایه کردم شروع کردم به کار حدود 2 سال
    اما به علت نداشتن پول کافی حتی نتوانستم یک دستگاه بفروشم :angry:
    چرا ؟ چون
    هزینه کاتولوگ و شرکت در نمایشگاه و بازار یاب خوب و شرکت در مناقصه ها نداشتم و من شکست خوردم

اینا همه گفتم که بدونی برای کار خوب که نتیجه داشته باشه باید مبلغ زیادی سرمایه داشته باشی

خداوندا
    از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
    فراموشش کن
    دکتر علی شریعتی
    2009/06/04
    تهران
    89
    3

بازم سلام........

الکترونیک پدر علم صنعت هست... میشه تو زمینه های مختلفی فعالیت کرد. برای شروع میشه خیلی کارها کرد.... اما ................... علاقه ، نیاز بازار ، و سرمایه (همونطور که قبلا گفتم...)

پیشنهادای دوستان رو بررسی کن... ببین کدومش توجیح اقتصادی و سود دهی داره همونو برای شروع آزمایشی انتخاب کن...

من خودم هم توی یه شرکت الکترونیکی کار میکنم (حدود 8 ال 10 ساعت :eek: :eek: :eek و هم اینکه طراحی مدار انجام میدهم و پروژه های شخصی میبندم و هم اینکه بعضی وقتا یه محصول کوچیک و معمولی با سود تولید میکنم و یواش یواش میفروشم.... اگر هم که بگم یه مغازه اجاره ای هم گرفتم برای کارای تعمیرات که چهارشاخ میبرید

تازه تازه تازه بازم وقت اضافه دارم واسه کارای دیگم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

وای چقدر خسته میشم :wow:

تولیداتی مثل فلاشر، فتوسل های صنعتی، محافظ برق، کنترل فاز، مدارات کنترل با میکرو، پروژه های خاص، پروگرامرها ، تابلو روان و ........ میتونه منبع درآمد کوچکی باشند

سوالی بود در خدمتم.... بدرود

سوالی بود در خدمتم
    دیگه رو زمین جا نیست... باید رفت....
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30