اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

###تابلو روان دایره ای***

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

###تابلو روان دایره ای***

سلام به مهندس های عزیز این انجمن ... امروز یه تایپیک و باز میکنم به امید اینکه یروزی به ثمر بشینه و همه با کمک هم به نتیجه برسونیمش...
    موضوع این تایپیک نحوه ساخت یک تابلو روان استوانه ای هستش...به این عکس توجه کنید...

http://www.8pic.ir/images/59335396227568053622.jpg

نظراتتون و در مورد ساختش و مراحلش بگین ///هر کس به انذازه تجربه و علمش ...

سعی کنید با کمک هم بالا ببریمش دوستان

www.majestic-electeronic.ir

پاسخ : ###تابلو روان دایره ای***

ساختن اینکه چیزی نیس دوست عزیز.باید ledهارو به صورت ماتریسی وصل کنی بهم. بعدم اونارو اسکن کنی.مثلا میگی توی سطر اول چراغ 5 ام روشن شه بعد چند میلی ثانیه دیگه میگی بغلیش روشن شه تا آخر. مثلا این میشه یه حلقه ات. :read: برای حرکت حلقه به بالا و پایین هم بهتره بعد 1/4 برابر فرکانس رفرش چشم دستور سطرت رو شیفت بدی
    hi miami

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pesare shoja
      ساختن اینکه چیزی نیس دوست عزیز.باید ledهارو به صورت ماتریسی وصل کنی بهم. بعدم اونارو اسکن کنی.مثلا میگی توی سطر اول چراغ 5 ام روشن شه بعد چند میلی ثانیه دیگه میگی بغلیش روشن شه تا آخر. مثلا این میشه یه حلقه ات. :read: برای حرکت حلقه به بالا و پایین هم بهتره بعد 1/4 برابر فرکانس رفرش چشم دستور سطرت رو شیفت بدی
      سلام دوست عزیز از کمک شما ممنون ولی فقط در حد تعرییف بود و به درد دوست ما نمیی خوره یکم بیشتر توضیع بدید
      !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

پسر شجاع ما رو هم با خودت ببر... میشه کمک کنید تا بسازیمش ما که چندان حرفه ای نیستیم تو مباحث برنامه نویسی...
        www.majestic-electeronic.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majestic17
          پسر شجاع ما رو هم با خودت ببر... میشه کمک کنید تا بسازیمش ما که چندان حرفه ای نیستیم تو مباحث برنامه نویسی...
          کجا ؟ :biggrin: ببین به این علت میگم جیزی نیس که انگار یه تابلو روان مثلا 10 در 10 رو پیچوندی شده همین. همون کدها همون سخت افزار فقط یکم لحیم کاری باید تمیز تر باشه. تابلو روان چیز جدیدی نیس مثلا اینجارو ببینید
          http://www.hlachini.com/Projects/Signe-LED/Signe-LED.htm
          زود یاد میگیرد
          اگه مفید بود دکمه تشکر رو بزنید :biggrin: :agree:
          hi miami

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X