اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعاتی راجع به ساختار سیستم های برقی صنعت ذوب آهن و فولاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعاتی راجع به ساختار سیستم های برقی صنعت ذوب آهن و فولاد

سلام دوستان. من کارآموزی مجتمع فولاد هستم. میخواستم اطلاعاتی راجع به سیستم های برقی این کارخانه ها پیدا کنم ولی چیز درست حسابی دستگیرم نشد. خواهشا اگر کسی منبعی مطلبی چیزی دارد ما رو کمک کنه.... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

پاسخ : اطلاعاتی راجع به ساختار سیستم های برقی صنعت ذوب آهن و فولاد

سلام من در کارخونه ی فول مکانیزه ذغالشویی طبس کار میکنم اگر اطلاعاتی در مورد قدرت و ابزار دقیق ذغالشویی به دردتون میخوره در اختیارتون بذارم

دیدگاه

سلام RASOOL1365 خسته نباشید.
      در کارخانه فولاد بعد از ترانسفورمر کاهنده از مدارات الکترونیک صنعتی استفاده شده که فرکانس را بالا می برد و بعد از اون از یک سیم پیچ خیلی بزرگ و یکسری خازن استفاده شده که دقیقا نمیدونم کارشون چیه. ضمنا بعد از این مجموعه جریان از طریق لوله های آب مقطر به کوره ذوب میرود. حال جزییات اینها را اگر ممکنه توضیح بدید. ممنون بیش از حد :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط traktol
        سلام RASOOL1365 خسته نباشید.
        در کارخانه فولاد بعد از ترانسفورمر کاهنده از مدارات الکترونیک صنعتی استفاده شده که فرکانس را بالا می برد و بعد از اون از یک سیم پیچ خیلی بزرگ و یکسری خازن استفاده شده که دقیقا نمیدونم کارشون چیه. ضمنا بعد از این مجموعه جریان از طریق لوله های آب مقطر به کوره ذوب میرود. حال جزییات اینها را اگر ممکنه توضیح بدید. ممنون بیش از حد :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
        شرمنده بیش از حد در این زمینه اطلاعاتی ندارم.

دیدگاه

ببخشید جسارتا این واژه "زغال شویی" یعنی چی؟ یه کم در موردش و پروسه این کار توضیح میدین؟ :read:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X