اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پرو گرمر wiggler

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پرو گرمر wiggler

سلام دوستان
    من پروگرمر wiggler رو مثل مدار زیر طراحی کردم،ولی پروگرمرم کار نمی کنه، ایراد کجاست؟از برنامه h-jtag استفاده می کنم. :eek:
    http://elegig.persiangig.com/wiggler.gif
    فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

پاسخ : پرو گرمر wiggler

برای ساخت پروگرمر ویگلر اگه روی این می ساختی شاید بهتر بود:
    Improved parallel-port wiggler-style JTAG adapterمتنش رو نخوندم.
    در کل انگار یه عده دیگه ای هم می خواستن از این پروگرمر بسازن که ظاهرا موفق نبودن.
    ببین توش چیزی پیدا میکنی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eleca
      سلام دوستان
      من پروگرمر wiggler رو مثل مدار زیر طراحی کردم،ولی پروگرمرم کار نمی کنه، ایراد کجاست؟از برنامه h-jtag استفاده می کنم. :eek:
      http://elegig.persiangig.com/wiggler.gif
      ممکنه تنظیماته h-jtag درست نباشه
      چون هم میتونه USB باشه هم LPT و چندتا پایشم قابل تغییره که مربوط به ریست میشه
      منم تا حالا باهاش کار نکردم
      کلا دنگ و فنگ زیاد داره اگه بحث مالی مطرح نیست یه j-link بخر خودتو راحت کن :smile:
      زندگی یعنی امید و حرکت
      کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
      سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
      برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
      به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

سلام
        تمام تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری رو چک کردم، درست بودن؛jlink هم دارم فقط برام سواله که این پروگرمر wiggler چیز خاصی نداره، پس چرا راه اندازی نمیشه، توی منابع خارجی هم همین سیستم رو پیاده کردن. البته من از آی سی 74ls244 استفاده می کنم نه 74hc244، ممکنه علتش همین باشه؟
        فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند ، خندیدن را بلدند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eleca
          سلام
          تمام تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری رو چک کردم، درست بودن؛jlink هم دارم فقط برام سواله که این پروگرمر wiggler چیز خاصی نداره، پس چرا راه اندازی نمیشه، توی منابع خارجی هم همین سیستم رو پیاده کردن. البته من از آی سی 74ls244 استفاده می کنم نه 74hc244، ممکنه علتش همین باشه؟
          حقیقتا باید دیتا شیت رو برسی کرد ولی تا جایی که میدونم سری های مختلف 74 در سرعت تفاوت دارن و فک نمیکنم به خاطر این باشه که از سری ls استفاده کردین
          گفتم که خیلیا باهاش مشکل دارن من خودمم نتونستم تا حالا جواب بگیرم
          یدونه دست ساز ساختم جواب نداد :angry:
          شاید اشکال از مدارمون هست
          البته بچه های سایت جواب گرفته بودن و یه مدت پیش وقتی هدر برد میخریدی یه wiggler هم اشانتیون میزاشتم روش :applause: ولی بعد گرونیا دیگه نمیزارن :sad: حق هم دارن
          زندگی یعنی امید و حرکت
          کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
          سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
          برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
          به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X