اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر دستگاه دی وی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر دستگاه دی وی دی

سلام .دوستان دستگاه دی وی دیمون مشکل پیدا کرده/رنگش پریده الان سیاه سفید نشون میده و تصویر هم دو تا شده...
    مشکلش چیه میخوام بازش کنم دوستایی که تجربه دارن خواهشا راهنمایی کنن

پاسخ : تعمیر دستگاه دی وی دی

سلام من این مشکل رو تو پلیر ندیدم و اطلاعی ندارم. اما باید بپرسم آیا ورودی AV مورد استفاده رو با یه دستگاه دیگه امتحان کردی؟ تلویزیونتون LCD هست یا CRT :question:
    من آن آشفته ماشینم که تایر زیر تن دارم
    و از اسرار بازارم همان قدر زیر و بم دارم
    چنان خسته شدم از گردش چرخان چرخانم
    که امروزه تمنای دویدن بر دو پا دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dideh
      سلام من این مشکل رو تو پلیر ندیدم و اطلاعی ندارم. اما باید بپرسم آیا ورودی AV مورد استفاده رو با یه دستگاه دیگه امتحان کردی؟ تلویزیونتون LCD هست یا CRT :question:
      به دستگاه دیگه امتحانش نکردم.تلویزیون ال سی دی هست اوایل یهو سیاه سفید شد الانم تصویر دو تا شده

دیدگاه

یا دستگاه رو با یه تلویزیون دیگه تست کن یا تلویزیون رو با یه دستگاه دیگه تا مطمئن شیم که مشکل از کدومه :arrow:
        من آن آشفته ماشینم که تایر زیر تن دارم
        و از اسرار بازارم همان قدر زیر و بم دارم
        چنان خسته شدم از گردش چرخان چرخانم
        که امروزه تمنای دویدن بر دو پا دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dideh
          یا دستگاه رو با یه تلویزیون دیگه تست کن یا تلویزیون رو با یه دستگاه دیگه تا مطمئن شیم که مشکل از کدومه :arrow:
          دستگاه های دیگه به تلویزیون وصل میکنم درست کارمیکنه

دیدگاه

سلام
            اگه از تعمیرات سر در میارین برد رو بشورین و کریستال ها و قطعات رو با هیتر و فلاکس لحیم سردی بگیرین

دیدگاه

این مشکل در 90 درصد وقتی پیش میاد که خازن های قسمت خروجی تصویر خراب و اتصال کوتاه شده باشن یا مقاومت های فیوزی همون قسمت سوخته باشند
              با مولتی متر مقاومت های فیوزی رو تست کنید و خازن هارو تعویض کنید دقیقا همون مقدار هارئ براش بزارین
              مدت هاست نیستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix
                این مشکل در 90 درصد وقتی پیش میاد که خازن های قسمت خروجی تصویر خراب و اتصال کوتاه شده باشن یا مقاومت های فیوزی همون قسمت سوخته باشند
                با مولتی متر مقاومت های فیوزی رو تست کنید و خازن هارو تعویض کنید دقیقا همون مقدار هارئ براش بزارین
                کنار فیوز یه دوتا خازن الترو لیتی هست که کناراش آب شده چسبیدن بهم احتمالا مشکل از اوناس

دیدگاه

ببخشید یادم رفت
                  خازنهای ورودی تغذیه که معمولا بین 10 الی 47 میکرو 400 ولت و خازنهای خروجی منبع تغذیه رو هم بررسی کنین

نوشته اصلی توسط morteza7090
                  کنار فیوز یه دوتا خازن الترو لیتی هست که کناراش آب شده چسبیدن بهم احتمالا مشکل از اوناس
                  معمولا خرابی خازن بصورت باد کردن تهشون و یا بیرون زدن و یا نشتی مایع از زیرشون هست اون آب شدگی شاید از چسب برای جلوگیری از لرزش اون باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                    ببخشید یادم رفت
                    خازنهای ورودی تغذیه که معمولا بین 10 الی 47 میکرو 400 ولت و خازنهای خروجی منبع تغذیه رو هم بررسی کنین

معمولا خرابی خازن بصورت باد کردن تهشون و یا بیرون زدن و یا نشتی مایع از زیرشون هست اون آب شدگی شاید از چسب برای جلوگیری از لرزش اون باشه
                    آره همون 10میکرو ها هستن که حالت آب شدگی دارن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X