اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خط انداختن تلویزیون پاناسونیک TC-2128T

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خط انداختن تلویزیون پاناسونیک TC-2128T

سلام تلویزیون پاناسونیک TC-2128T برای تعمیر آورده شده، که بالای لامپ تصویر حدود چهار انگشت، یک خط در میان خطوط به صورت آیینه ای از بالا تکرار میشود به نحوی که مثلاً هرگاه در یک مسابقه ی فوتبال توپ(از بالا ی صفحه) به سمت خارج از تصویر میرود سایه ی آن از بالا وارد تصویر میشود لطفاً نظر خودتون رو در مورد این مشکل بگید... :question:
    من آن آشفته ماشینم که تایر زیر تن دارم
    و از اسرار بازارم همان قدر زیر و بم دارم
    چنان خسته شدم از گردش چرخان چرخانم
    که امروزه تمنای دویدن بر دو پا دارم

پاسخ : خط انداختن تلویزیون پاناسونیک TC-2128T

نوشته اصلی توسط dideh
    سلام تلویزیون پاناسونیک TC-2128T برای تعمیر آورده شده، که بالای لامپ تصویر حدود چهار انگشت، یک خط در میان خطوط به صورت آیینه ای از بالا تکرار میشود به نحوی که مثلاً هرگاه در یک مسابقه ی فوتبال توپ(از بالا ی صفحه) به سمت خارج از تصویر میرود سایه ی آن از بالا وارد تصویر میشود لطفاً نظر خودتون رو در مورد این مشکل بگید... :question:
    سوا از نوع تلویزیون این اشکال مربوط به طبقه ورتیکال هست در طبقه خروجی که برای یوک انحراف عمودی میره ترانزیستورها و خازنها تست وتعویض شوند

دیدگاه

سلام ترانزیستور ها سالمند و خازن ها رو هم با وجود سالم بودن برای احتیاط عوض کردم اما فایده نداره.
      من آن آشفته ماشینم که تایر زیر تن دارم
      و از اسرار بازارم همان قدر زیر و بم دارم
      چنان خسته شدم از گردش چرخان چرخانم
      که امروزه تمنای دویدن بر دو پا دارم

دیدگاه

خازنهای سرامیکی سمت دمپرو عوض کن درست میشه

دیدگاه

اگر تمام قطعات سخت افزاری به نظر شما سالم است باید از طریق نرم افزاری این مشکل را حل کنید فکر میکنم این دستگاهها در داخل سرویس مد دارای این تنظیمات باشند و براحتی بتوان این مشکل را حل کرد ورود به سرویس مد هم معمولا با گرفتن یک یا دو دکمه روی پنل دستگاه بصورت همزمان در هنگام روشن کردن است

دیدگاه

مشکلش خازنهای بالشتی(به قول تعمیرکارای جدید خازن سرامیکی)قسمت هوریزانتاله پیش دمپره

دیدگاه

یک خازن الکترولیتی 50ولت 33میکرو درقسمت ورتیکال است که معمولا دراطراف یک هید سینگ می باشد،تعویضش کن.

دیدگاه

من این مشکل رو داشتم یه خازن 160 ولتی تو مسیر ویدیو رو عوض کردم درست شد
                راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X