اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط با بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط با بلوتوث

لطفا اگر کسی در مورد نحوه ارتبار میکروکنترولر با بلوتوث تجربه ای دارد در میان بگذارد

پاسخ : ارتباط با بلوتوث

نوشته اصلی توسط aminbcc
    لطفا اگر کسی در مورد نحوه ارتبار میکروکنترولر با بلوتوث تجربه ای دارد در میان بگذارد
    خیلی راحته
    معمولا با پورت سریال یا همون USART کار میکنن
    مثل ماژول های GSM باید At Command بهشون بدی تا را بدونن قراره چیکار کنن

یه نکته خییییییییییییییییلی مهم
    اگه خاستی ماژول بلوتوث بخری از نوع Aubtm ها نخری که سرت کلاه میره چون کلا مشکل داره و وب سایتشم تعطیله و خلاصه اگه از اینا بخری باید قید راه اندازیشو با At Command بزنی و در ازای تمام At Command هایی که میفرستی براش بهت ERROR میده
    موفق باشی
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

سلام آیا
      hc05 هم همینطوره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dashreza2008
        سلام آیا
        hc05 هم همینطوره؟
        اگه منظورت اینه که مثله AUBTM هست و کار نمیکنه باید بگم بعید میدونم اون یکی هم که اینطوری بود استثنا بود
        آخه حتی وب سایت سازنده هم نداشت
        زندگی یعنی امید و حرکت
        برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.

دیدگاه

عزیز دل برادر، من پروژه لیسانسم رو با AUBTM انجام دادم. 5 سال پیش بود و از اینا توی ایران نبود. از چین دو تا دونه دادیم جهان کیت اُورد واسمون.
          بر عکسِ حرفی که دوستمون زدند، به نظر من شرکت سازنده ش پدر و مادر داره، تیم فنیشون همیشه به سوالاتِ من جواب میدادند. یادمه از سرِ کم تجربگیِ من، یه جایی رو اشتباه می کردم و ماژول راه نمیافتاد، بعد تو یه ایمیل به مهندسشون پرخاش کردم! یارو محترمانه جوابمو داد و آخرشم به طعنه گفت ما هیچوقت جنس بنجل نمیدیم بیرون، اگه جنسِ شما ایراد داره برامون بفرستید، سالمش می کنیم و می فرستیم درِ خونه تون! اینجور آدمایی هستن!

البته با توجه به وضعیتِ اسفناک وارداتِ قطعات از چین، اگر الآن تو بازار جنسهای کپی و مزخرف از این ماژولها وجود داشته باشه دور از ذهن نیست.
          پ.ن.: الآن دیدم وب سایتشون تعطیله. به جاش یکی دیگه به همین نام یه وب سایتِ دیگه زده که از ظاهرش تابلوئه که حرفه ای نیست.
          بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
            عزیز دل برادر، من پروژه لیسانسم رو با AUBTM انجام دادم. 5 سال پیش بود و از اینا توی ایران نبود. از چین دو تا دونه دادیم جهان کیت اُورد واسمون.
            بر عکسِ حرفی که دوستمون زدند، به نظر من شرکت سازنده ش پدر و مادر داره، تیم فنیشون همیشه به سوالاتِ من جواب میدادند. یادمه از سرِ کم تجربگیِ من، یه جایی رو اشتباه می کردم و ماژول راه نمیافتاد، بعد تو یه ایمیل به مهندسشون پرخاش کردم! یارو محترمانه جوابمو داد و آخرشم به طعنه گفت ما هیچوقت جنس بنجل نمیدیم بیرون، اگه جنسِ شما ایراد داره برامون بفرستید، سالمش می کنیم و می فرستیم درِ خونه تون! اینجور آدمایی هستن!

البته با توجه به وضعیتِ اسفناک وارداتِ قطعات از چین، اگر الآن تو بازار جنسهای کپی و مزخرف از این ماژولها وجود داشته باشه دور از ذهن نیست.
            پ.ن.: الآن دیدم وب سایتشون تعطیله. به جاش یکی دیگه به همین نام یه وب سایتِ دیگه زده که از ظاهرش تابلوئه که حرفه ای نیست.
            بلاخزه چی شد؟
            تولید کنندش الان وب سایت داره یا نه؟
            من که حدود 18 ماه پیش هر چی گشتم چیزی گیر نیاوردم
            من ماژول رو فقط تونستم به صورت یه پورت سریال (که از نوع بلوتوث بود) راه بندازم
            هیچ AT کامندی رو نمیشناخت و فقط ERROR میداد در پاسخ به تمام AT کامند ها
            زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ارتباط با بلوتوث

نوشته اصلی توسط علی ایمانی فر
              بلاخزه چی شد؟
              تولید کنندش الان وب سایت داره یا نه؟
              اشتباه دیده بودم. شما درست می گی، هیچ وب سایتی به نام اون شرکت وجود نداره.

رو حساب یه دونه ماژول شاید نشه حرف قطعی زد. اگه کسی می تونه یه ماژول AUBTM دیگه رو تست کنه و به ما بگه حرف علی آقا درسته یا نه.

دیدگاه

سلام
                این مازول چطوره؟ خوبه؟
                http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C/1235-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-hc-05.html
                [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

سلام
                  من کار نکردم. ولی تو توضیحاتش گفته می تونه یه پورت سریال رو به بلوتوث تبدیل کنه. به نظر میاد کار کنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Reza Sede
                    سلام
                    این مازول چطوره؟ خوبه؟
                    http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C/1235-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-hc-05.html
                    خب
                    من پرسو جو کردم و متوجه شدم این یکی خوبه و کار میکنه
                    مثله این که با 1768 راش انداختن
                    ماژول خوبیه
                    زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

سلام
                      دوستان من با ماژول AUBTM22 دوتا رباط فوتبالیست رو شبکه کردم و به درستی عمل میکردند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X