اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل

سلام
    من می خواستم ببینم اگه بخوام 3 تاسیم که 2 تاش دیتاست و یکیش پاور است به فاصله 1 کیلومتر منتقل کنم چی کار باید بکنم؟
    ایا تقویت کننده می خوام؟ اگه اره چه تقویت کننده ای؟
    برای اینکه اینارو باهم بفرستم و رو هم تاثیری نذارن چی کار باید انجام بدم؟عایق بندی؟
    خیلی ممنون :icon_razz:

پاسخ : کابل

کسی نمی دونه؟؟؟ :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mingil
      سلام
      من می خواستم ببینم اگه بخوام 3 تاسیم که 2 تاش دیتاست و یکیش پاور است به فاصله 1 کیلومتر منتقل کنم چی کار باید بکنم؟
      ایا تقویت کننده می خوام؟ اگه اره چه تقویت کننده ای؟
      برای اینکه اینارو باهم بفرستم و رو هم تاثیری نذارن چی کار باید انجام بدم؟عایق بندی؟
      خیلی ممنون :icon_razz:
      همین حالا با تکنولوژی dsl روی یک زوج سیم مسی تابیده شده سیگنال E1 رو بهمراه تغذیه ماژول انتقال میدن ( همون چیزی که مخابراتی ها بهش HDSL میگن )
      سوال شما خیلی کلی هست چه بیت ریتی ، فول دوپلکسه یا هاف دوپلکس یا اصلا یکطرفه هست چه توانی رو میخواین انتقال بدین قطر سیمتون چقدره زوج بهم تابیده هست یانه اینها مواردی هست که توی راه حل پیشنهادی میتونه موثر باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
        همین حالا با تکنولوژی dsl روی یک زوج سیم مسی تابیده شده سیگنال E1 رو بهمراه تغذیه ماژول انتقال میدن ( همون چیزی که مخابراتی ها بهش HDSL میگن )
        سوال شما خیلی کلی هست چه بیت ریتی ، فول دوپلکسه یا هاف دوپلکس یا اصلا یکطرفه هست چه توانی رو میخواین انتقال بدین قطر سیمتون چقدره زوج بهم تابیده هست یانه اینها مواردی هست که توی راه حل پیشنهادی میتونه موثر باشه
        سلام خیلی ممنون
        اخه این اولین باریه که دارم کار با مقیاس اینجوری انجام میدم نمیدونم چه اطلاعاتی رو باید بدم.
        ببینید در واقع من می خوام تصاویری رو که یه دوربین فیلمبرداری می فرسته از فاصله یک کیلومتری بگیرم و توی یه مانیتور نشون بدم ولی چون می خوام نزدیک دوربین نرم باید باتری شو در بیارم و به برق شهر متصل کنم و همچنین می خوام برای دور بین یه پایه هم بدارم که بچرخه در 2 جهت پس یکی یا 2 تا سیمم برای اون می خوام که جمعا می شه 3 یا 4 تا سیم.پس اون قسمت پاورش که بسته به دوربین8.4ولت هست با جریان 1.7 امپر . دیتا ها هم هاف دوپلکس هستند درسته؟می خوام کل اینا با یه کابل باشه حالا نمی دونم چه قطری بهتره باشه و بهم تابیده بهتره یا نه
        میشه راهنماییم کنید؟
        ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mingil
          سلام خیلی ممنون
          اخه این اولین باریه که دارم کار با مقیاس اینجوری انجام میدم نمیدونم چه اطلاعاتی رو باید بدم.
          ببینید در واقع من می خوام تصاویری رو که یه دوربین فیلمبرداری می فرسته از فاصله یک کیلومتری بگیرم و توی یه مانیتور نشون بدم ولی چون می خوام نزدیک دوربین نرم باید باتری شو در بیارم و به برق شهر متصل کنم و همچنین می خوام برای دور بین یه پایه هم بدارم که بچرخه در 2 جهت پس یکی یا 2 تا سیمم برای اون می خوام که جمعا می شه 3 یا 4 تا سیم.پس اون قسمت پاورش که بسته به دوربین8.4ولت هست با جریان 1.7 امپر . دیتا ها هم هاف دوپلکس هستند درسته؟می خوام کل اینا با یه کابل باشه حالا نمی دونم چه قطری بهتره باشه و بهم تابیده بهتره یا نه
          میشه راهنماییم کنید؟
          ممنون
          دوربین تون آنالوگه ؟
          اگه آنالوگه فرستادن سیگنال آنالوگ با این پهنای باند تو این فاصله سخته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
            دوربین تون آنالوگه ؟
            اگه آنالوگه فرستادن سیگنال آنالوگ با این پهنای باند تو این فاصله سخته
            ممنون
            ببخشیدا!!!! سوالم شاید اسون باشه ولی من از روی دوربین از کجا باید تشخیص بدم که دوربینش انالوگه یا دیجیتال؟
            ولی روی دوربین نوشته:
            digital video camera recorder
            dcr-trv275e pal
            اینه :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mingil
              ممنون
              ببخشیدا!!!! سوالم شاید اسون باشه ولی من از روی دوربین از کجا باید تشخیص بدم که دوربینش انالوگه یا دیجیتال؟
              ولی روی دوربین نوشته:
              digital video camera recorder
              dcr-trv275e pal
              اینه :mrgreen:
              سلام مجدد
              ظاهرا شما می خواین از یک هندی کم سونی برای این کار استفاده کنین
              خب خروجی تصویر این دوربینها آنالوگه
              اگه من جای شما بودم از این دوربین استفاده نمیکردم چون برای این کار ساخته نشده
              اگه در سمت مقابل تغذیه دارین بهترین کار استفاده از دوربینهای ip و استفاده از اکسس پوینت و یا مبدل اترنت به زوج سیم هست

البته شاید دوستان بخصوص آقای رضایی نظر بهتری داشته باشند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                سلام مجدد
                ظاهرا شما می خواین از یک هندی کم سونی برای این کار استفاده کنین
                خب خروجی تصویر این دوربینها آنالوگه
                اگه من جای شما بودم از این دوربین استفاده نمیکردم چون برای این کار ساخته نشده
                اگه در سمت مقابل تغذیه دارین بهترین کار استفاده از دوربینهای ip و استفاده از اکسس پوینت و یا مبدل اترنت به زوج سیم هست

البته شاید دوستان بخصوص آقای رضایی نظر بهتری داشته باشند
                سلاااام :biggrin:
                اقای رضایی نظر بدید کارم گیره :redface:
                خب پس شما پیشنهاد میدین که من یه دوربین ip بگیرم?اخه بردشون خیلی کمه تازه من رفتم تحقیق کردم دیدم در ممالک غرب که ساختن باهمین هندی کم ها ساختن :agree:
                خب بعد این مبدله کارش چیه؟
                کلا همینارو می خوام؟تقویت کننده اینا نمی خواد؟
                بعد اون کنترل پایه دوربینو چی کار کنم؟می خوام سیم اونا هم با همین باشه
                منبعی چیزی ندارین من با اینا اشناتر بشم؟
                خیلی متشکرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X