اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کتابخانه lcd nokia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کتابخانه lcd nokia

سلام
    من قبلا از ورژن 7.6 پروتوس استفاده میکردم برای راه اندازی lcd 1100 ,nokia و مشکلی نداشتم ولی از روزی که ورژن 7.10 را نصب کردم موقع راه اندازی این lcd مشکل ایجاد شده به نحوی که صفحه این lcd سفید روشن میشه و چیزی را روی صفحه نشون نمیده . کسی میدونه مشکل از چی هست ؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry:
    اینم تصویر صفحه هنگام روشن شدن .l
    img=16422[/img]][/url]

پاسخ : مشکل در کتابخانه lcd nokia

سلام
    رفیقم نرم افزار اصلی البته روی cd هست خریده که میگه ورژن 8.5 هست البته من از نزدیک ندیدم ولی میگفت خریده به قیمت 99 دلار امریکا .این طور که ازش تعریف میکرد خیلی عالی بود و هیچ نوع باگی هم نداره . در ضمن میگفت که خود نرم افزار اصلی 7.8 را هم داشته که وقتی من بهش گفتم منم دارم و نشونش دادم . خندش گرفت و گفت اینایی که تو نت میذارن اشغال هست و فرق اصلی تا غیر اصلیش از زمین تا اسمون هست . راستش نمیدونم تا چه اندازه ایی حرفش درسته . متاسفانه ایشون تو توکیو هستن وگرنه میرفتم سر وقتش .. :mrgreen:
    البته من ورژن 8 سرویس پک 2 را دیدم و خیلی هم جالب بود . اینم تصویر صفحه اولش
    [url][/url]

دیدگاه

شنیدن کی بود مانند دیدن ...
      اخه ابجی من ما تو نت 8.1 رو به زور داریم چی برسه با 8.5 ...
      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
      امروز رو کامل زندگی کن...
      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
        شنیدن کی بود مانند دیدن ...
        اخه ابجی من ما تو نت 8.1 رو به زور داریم چی برسه با 8.5 ...
        والا خدا عالمه . ولی چیزهایی من انور اب دیدم که حتی به فکرمون هم نمیرسید چه برسه به این که دیده باشیم :cry:
        راستی فرمودین 8.1 این نرم افزار هست . اگه هست لینکش را لطف کنین بزارین . ما دلمون به همین اشغالها خوشه oo:

دیدگاه

بهههه پس خارجم رفتین خوش به حالتون شما دیدین ....ما که ندیدیم چی بگیمممممممم....
          منظورو این بود که 8.1 هم نیست من خودم 7.8 استفاده میکنم بهترین نسخه ای که استفاده کردم همینه از 8 خوشم نیومد البته از این نسخه ای که تو بازاره.
          طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
          امروز رو کامل زندگی کن...
          (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X