اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با خواندن از روی mmc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با خواندن از روی mmc

سلام
    من میخوام از بین 20 تا فایلی که درون mmc دخیره شده(مثلا txt )یکی رو انتخاب کنم بخونم ممنون میشم کسی کمک کنه

پاسخ : مشکل با خواندن از روی mmc

به کرات بحث شده تو انجمن یه سرچی بزنی پیدا میکنی اگه نشد بیار با هم مشکلتو اینجا حل می کنیم
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=55074.0

دیدگاه

ببینید مشکل من اینه که اگه دو تا فایل mp3 بیشتر تو مموری باشه هیچ کدوم رو play نمیکنه ولی واسه 2 تا جواب میده از همین کتابخونه flash fs استفاده
      کردم

دیدگاه

این مشکل منم داشتم
        استادهای eca به داد ما برسین :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeidmo
          ببینید مشکل من اینه که اگه دو تا فایل mp3 بیشتر تو مموری باشه هیچ کدوم رو play نمیکنه ولی واسه 2 تا جواب میده از همین کتابخونه flash fs استفاده
          کردم
          سلام شما از میکرو AVR استفاده می کنید یا ARM? تا اونجایی که من می دونم FlashFS برای ARM هستش، توی AVR هم داریم؟ :eek:
          معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
          اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
          آموزش Modelsim

دیدگاه

نوشته اصلی توسط cmuiran
            این مشکل منم داشتم
            استادهای eca به داد ما برسین :cry2: :cry2: :cry2:
            سلام می شه بیشتر توضیح بدهید؟ ازچه کامپایلر و چه کتابخونه ای استفاده می کنید؟
            معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
            اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
            آموزش Modelsim

دیدگاه

منظورم fat fs
              http://elm-chan.org/fsw/ff/00index_e.html

که هم روی avr , هم روی arm پورت شده

دیدگاه

کار کردن با این کتابخونه کار زیاد سختی نیست
                اینطور که من متوجه شدم شما توانستید فایل را باز کنید ولی با تعداد فایل مشکل دارید
                MMC را با FAT16 فرمت کنید و تست کنید
                سعی کنید از MMC/SD کمتر از 4 گیگ استفاده کنید
                اگه امکانش هست بیشتر توضیح بدید تا بشه کمکتون کرد من خودم با این کتابخونه کارکردم و خیلی هم خوب کار میکنه :agree:

موفق باشید
                امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است

دیدگاه

هنگام فرمت کردن گزینه های fat ,fat32,ntfs,exfat داره ولی fat16 نداره در ضمن حجم مموری 64 مگم حتی همین مشکل رو داره. چه مموری هایی از fat16 پشتیبانی می کنند؟

دیدگاه

هنگام فرمت کردن گزینه های fat ,fat32,ntfs,exfat داره ولی fat16 نداره در ضمن حجم مموری 64 مگم حتی همین مشکل رو داره.
                    FAT16 همون گزینه FAT هست
                    اگه امکانش هست مموریت را عوضش کن (من با 2 گیگ کار کردم ، بدون مشکل)

چه مموری هایی از fat16 پشتیبانی می کنند؟
                    اینجا پاسخ سوال شما هست :
                    http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc938432.aspx

موفق باشید

دیدگاه

من با مموری 2 گیگم همین مشکل هست بذارید بیشتر توضییح بدم
                      وقتی یک فایل یا دو فایل mp3 تو مموری می ریزم به ترتیب پخش میکنه و قبل پخش فایل اسم فایلها رو با uart می فرسته مثلا a.mp3 در ضمن حجم
                      این فایلها اصلا مهم نیست
                      ولی وقتی 3 تا فایل یا بیشتر درون مموری باشه هیچ چیزی پخش نمیکنه ولی لیست همه ی فایل ها رو با uart میفرسته در ضمن اگه حجم هر فایل هم
                      حتی در حد کیلو بایتم باشه بازم فرقی نمیکنه فقط با تعداد مشکل داره

راستی تو کتابخونه ffconf اون LFN واسه چیه ربطی به این موضوع نداره ؟

بازم ممنون

دیدگاه

راستی تو کتابخونه ffconf اون LFN واسه چیه ربطی به این موضوع نداره ؟
                        تا اونجایی که من میدونم LFN مربوط به فرمت نام فایل ها هست

من پروژه player با این کتابخونه کار نکردم و نمیدونم کدی که شما نوشتید چی هست ولی در کل این کتابخونه درست کار میکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X