اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقایسه نرم افزارهای طراحی PCB بوسیله عکس های PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقایسه نرم افزارهای طراحی PCB بوسیله عکس های PCB

سلام دوستان

من حدوداً هفت ساله که دارم با Altium designer طراحی می کنم در سطح حرفه ای ، انواع بورد های الکترونیک مربوط به صدا و سیما، خودروسازی و بورد های ARM و غیره رو انجام دادم همیشه هم عادتم این بوده که با آخرین ورژن های این نرم افزار کار کنم

یه نمونه از عکس های بردامو براتون می زارم که مطمئن بشین.عکس ها حجمش زیاده ولی دیدنشون خالی از لطف نیست.
    ورژنی که الان دارم ازش استفاده می کنم مربوط به سال 2013 است.
    ولی یه چند وقتیه که توی بعضی از نرم افزارهای دیگه مثل Pads از Mentor graphicsو Cadence ازOrcad یه سری امکاناتی دیدم که توی حتی آخرین ورژن آلتیوم هم وجود نداره (من برای طراحی PCB از Auto rout استفاده نمی کنم و همش رو دستی می کشم)
    برای همینه که می خوام یه جورایی روی این برنامه ها سوییچ کنم و از این برنامه ها بصورت ترکیبی استفاده کنم.

به نظرم اگه هر کس عکس های PCB هایی رو که با نرم افزار های مختلف انجام داده اینجا بزاره برای مقایسه اون نرم افزارهای می تونه کمک کنه.

چراغ اولو با اجازه شما خودم روشن می کنم.

پاسخ : مقایسه نرم افزارهای طراحی PCB بوسیله عکس های PCB

طراحی در التیوم خیلی هم جالبه نرم افزارش واقعا عالی هست
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

پاسخ : مقایسه نرم افزارهای طراحی pcb بوسیله عکس های pcb

التیو نرم افزاری حرفه ای و جامع هست و خیلی راحت فایل خروجیشو بدون درد سر در بازار برات تولید میکنند
      انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

پاسخ : مقایسه نرم افزارهای طراحی pcb بوسیله عکس های pcb

والا من بیشتر از خروجی Gerber خوشم میاد
        چون راحت میدم به CNC و خودش برد رو سوراخ میکنه
        نمیدونید چه سوراخی میزنه
        اما طراحی نه زیاد کار نکردم نه اینکه کلا خیر ولی نه در حد و اندازه ساخت PCB
        خواستم یه تبلیغی هم بکنم :*******************
        جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۲:۱۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹.
        از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
        --------------------------------------------------------
        تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
        --------------------------------------------------------
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X