اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جک های برقی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جک های برقی

یه سوال موتور این جک های برقی دقیقا چیه ؟؟ (کلی بیشتر جک های برقی چه نوع موتوری دارن)
    روش کنترل دور این موتور ها رو هم بگید ممنون میشم .

پاسخ : جک های برقی

سلام دوست عزیز . این جک که شما تصویرش رو گذاشتید فکر کنم یکی از مدل های شرکت پرتکو هستش . که در این صورت موتورش یه موتور القایی تکفاز هستش . و در مورد جک های دیگر معمولا یا از همین نوع موتور هستش یا موتور dc. :agree: :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrdad3264
      سلام دوست عزیز . این جک که شما تصویرش رو گذاشتید فکر کنم یکی از مدل های شرکت پرتکو هستش . که در این صورت موتورش یه موتور القایی تکفاز هستش . و در مورد جک های دیگر معمولا یا از همین نوع موتور هستش یا موتور dc. :agree: :agree:
      ممنونم از جوابت
      منظورم شرکت نبود کلا .
      نوع موتور ها رو میخواستم بدونم که گفتی القایی یا DC . خب چه نوع موتور تک فازی منظورته . میخوام سرعت بازو بسته شدنش رو کنترل کنم ولی نمیتونم جک رو از نزدیک ببینم . فکر میکنم AC باشه . حالا چه نوعش بیشتر کار برد داره توی این جک ها

دیدگاه

بله دوست عزیز منظورم موتور القایی تکفاز بود که به غیر از سیم ارت سه سیم دیگه داره که اگه اشتباه نکنم عبارتند از : مشترک(نول) ;سیم پیچ اصلی ; سیم پیچ راه انداز
        معمولا بیشتر جک ها موتورشون از همین نوع هست و برای راه اندازی به یک خازن نیاز دارن :icon_razz:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X