اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه ی کارشناسی در ارتباط باFPGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه ی کارشناسی در ارتباط باFPGA

سلام

دوستان من برای پروژه ی کارشناسی می خواستم یه پروژه در ارتباط با FPGAبردارم.پیشنهاد دانشکده این بود:
    طراحی و پیاده سازی یک میکروکنترلر خاص بر روی Fpga
    خاص بودنش یعنی ویژگیهاش هنوز مشخص نیست. :biggrin:
    معلوم نیست ولی شاید رو همین پروژه کار کردم.

می خواستم نظر اساتید و دوستان رو بدونم.

یه عرض دیگه هم داشتم .
    دوستان اگه موضوعی برای پروژه ی کارشناسی در ارتباط با FPGA در نظر دارند،لطف کنن پیشنهاد بدن.

با تشکر

پاسخ : پروژه ی کارشناسی در ارتباط باFPGA

من چون هنوز اول راهم نظری نمی تونم بدم. ولی امیدوارم با Altera بری جلو که منم بتونم پیش بیام

دیدگاه

سلام
      به نظر من کار کردن در ارتباط با FPGA برای پروژه کارشناسی خوبه ولی اون موضوعی که دانشکده تون پیشنهاد داده جالب نیست. اگر در پروژه کارشناسی شما میخواین کار عملی کنین بهتره یک کاری انجام بدین که نهایتا یک نتیجه ای داشته باشه و بدرد بخوره. چون به هر حال پیاده کردن میکرو روی FPGA فکر نکنم کاربردی داشته باشه. حالا باز منم سعی میکنم اگه چیزی به ذهنم رسید بگم ولی یک سری به سایت زیر هم بزنین بد نیست ایده های زیادی میتونین ازش بگیرین:
      www.opencores.org
      راستی فقط XILINX!
      یا علی
      اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد جعفری
        من چون هنوز اول راهم نظری نمی تونم بدم. ولی امیدوارم با Altera بری جلو که منم بتونم پیش بیام
        ممنون از پاسختون
        راستش ما تو آز معماری با همین Altera(cyclon کار کردیم.ولی طوری که من شنیدم چیپ های Altera تو ایران گیر نمیاد :cry2:
        درسته؟
        پروگرمرش هست چیپش نیست!!!

نوشته اصلی توسط hrhgroup
        سلام
        به نظر من کار کردن در ارتباط با FPGA برای پروژه کارشناسی خوبه ولی اون موضوعی که دانشکده تون پیشنهاد داده جالب نیست. اگر در پروژه کارشناسی شما میخواین کار عملی کنین بهتره یک کاری انجام بدین که نهایتا یک نتیجه ای داشته باشه و بدرد بخوره. چون به هر حال پیاده کردن میکرو روی FPGA فکر نکنم کاربردی داشته باشه. حالا باز منم سعی میکنم اگه چیزی به ذهنم رسید بگم ولی یک سری به سایت زیر هم بزنین بد نیست ایده های زیادی میتونین ازش بگیرین:
        www.opencores.org
        راستی فقط XILINX!
        یا علی
        درسته.حق با شماست،منم به خاطر کاربردش دنبال موضوع دیگه ای هستم.
        ممنون . به لینکی که دادید سر می زنم.پس اگه چیزی به ذهنتون رسید،لطفا منو در جریان بذارید.
        با تشکر

دیدگاه

سلام
          البته Altera پیدا میشه تو ایران چیپ الکترونیک و جوان و فکر کنم ایران الکترونیک دارن. من چون خودم شخصا با Xilinx کار کردم گفتم xilinx ولی فکر می کنم کلا از لحاظ منابع در دسترس کار با xilinx خیلی راحت تر باشه.
          اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X