اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور زاویه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور زاویه

سنسور زاویه رو از کجا میشه پیدا کرد؟ :eek:
    کی در مورد [shadow=red,left]سنسور زاویه[/shadow] اطلاعات داره؟

پاسخ : سنسور زاویه

اولا تاپیک رو اشتباه انتخاب کردی.
    دوما زاویه ایی که میخای چجوریه؟انحراف یا زاویه هست؟
    ببین الان 2 مدل سنسور داریم یکی زاویه و یکی انحراف.
    انحراف ها : ADXL202 , ADXL330 , ADXL203
    زاویه : KMZ41 , KMZ42
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

میشه بگین فرقشون چیه ,انحراف با زاویه؟؟
      میشه بگین از کجا تهیه اش کنم
      اگه ادرس سایت و کاتالوگشم بدین ممنون میشم :rolleyes:

دیدگاه

هر کدوم رو تو Google بزنی برایت دیتا شیتش رو میاره.
        فرق اینه که سری KMZ یک آهنربا رو روش از 0 تا 360 درجه میچرخونی زاویه چرخش رو بهت میده.با دقت بالا.اما خروجیش کسینوس فی هست.درایو کردنش یکم مشکل.
        اما بقیه مثل یک تراز عمل میکنن.وقتی از حالت عادی خارج بشن در دو محور و در مدل ADXL330 در 3 محور تغییر رو بصورت زاویه بهت میدن.کار باهاشونم راحته.
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام آقا این طور که فهمیدم میخوای با سنسور زاویه کار کنی من یه مدت روی یه پروژه ای کار می کردم که از سنسور ADXL های بالا استفاده میکردم کار باهاش خیلی سخت نیست فقط نکته ی مهمی که داره کالیبره کردنش هست واینکه باید بدونی خروجیش به ازای هر زاویه ای یه PWM خاصیه همین . توی جمهوری هم پره بگردی هست . به جوان الکترونیک یه سری بزن ضرر نمی کنی هم سنسورهاش هست هم دیتا شیت البته یه مقداری هم باید با خودت پول ببری(30000T) :angry:
          دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

ما می خوایم از ADXL202 برای چرخش 90 درجه استفاده کنیم.چون هنگام چرخش ایستادیم میشه زاویه رو حساب کرد؟این سنسور به ما شتاب کدوم جهت ها میده؟ برای محاسبه ی زاویه ی انحراف از چه رابطه ای بین شتاب و زاویه بدست می آید؟
            مبدا این زاویه چیه باید اول یه بار ریستارت کنیم تا اون حالت مبدا قرار گیرد یا نه؟نسبت به میدان مغناطیسی زمین هست؟

دیدگاه

دوستان اگر کسی توانسته با سنسور adxl330 کار کنه و به طور کامل با کارکرد اون در جهت زاویه سنجی آشنایی داره لطفا به من ایمیل بده که یه پروژه خوب براش سراغ دارم
              gladiator200350@yahoo.com
              بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک سپارید تا اجزا بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X