اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت مودم با سیم 900 و خروجی لن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت مودم با سیم 900 و خروجی لن

دوستان کسی میدونه امکان ساخت یک مودم با سیم 900 با خروجی لن هست ویا کسی مدار مشابه نساخته.
    یک مودم میخوام با سیم 900 که سیم کارت بخوره و اینترنت روی پرت لن داشته باشه.هرچی هست رو پرت سریال هست.
    با این مودم کار های خیلی زیادی میشه انجام داد
    یکی از استفاده های این مودم انتقال تصویر هست که همه دوستان فکر میکنن نمیشه.یعنی اینکه مستقیم به یک dvr یا دوربین وصل بشه و انتقال تصویر بده.
    دومین استفاده برای رسیورهای شرینک اینترنتی هست که میشه راحت کانالها رو باز کرد و طرف احتیاج به اینترنت نداره
    وکلی استفاده های دیگه
    کسی میتونه کمک کنه

پاسخ : ساخت مودم با سیم 900 و خروجی لن

سلام . مجددا تاپیک رو بالا آوردم چون خودمم این قضیه رو نیاز دارم ، میخوام با ماژول سیم کارت خور اینترنت رو بیارم روی پورت لن، از اساتید کسی میتونه کمک بکنه؟

دیدگاه

پاسخ : ساخت مودم با سیم 900 و خروجی لن

نوشته اصلی توسط Fromsusa نمایش پست ها
      سلام . مجددا تاپیک رو بالا آوردم چون خودمم این قضیه رو نیاز دارم ، میخوام با ماژول سیم کارت خور اینترنت رو بیارم روی پورت لن، از اساتید کسی میتونه کمک بکنه؟
      سلام
      راهکاری که به نظر من می رسه، اتصال ماژول به یکی از انواع SBC ها با پورت لن هست. مثل رسپبری پای یا نمونه های ارزان تر و گرفتن خروجی لن.
      در ضمن این ماژول اینترنت نسل دوم را پشتیبانی می کنه، برای همین انتظار سرعت خیلی بالایی برای استریم ویدئویی و ... نمی تونید ازش داشته باشید.
      موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X