اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور زاویه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور زاویه

سلام
    من می خوام روی محور راست حرکت کنم و یا دقیقا یه زاویه ی خاصی را بپیچم. صد در صد باید از سنسور زاویه استفاده کنم کسی اطلاعات فارسی خوبی در این زمینه داره؟

پاسخ : سنسور زاویه

سلام .
    تو بخش avr در این مورد یه بحث کوتاهی شده .
    من adxl202 رو پیشنهاد میکنم .
    باهاش کارکردم . جالبه .
    موفق باشی.
    من شکوفایی گلهای امیدم را در رویاها می بینم ,
    و ندایی که به من می گوید , گر چه شب تاریک است ,دل قوی دار سحر نزدیک است .

دیدگاه

برای من یه سواله !! adxl202 مگه شتاب سنج نیست که باهاش زاویه رو اندازه می گیرند ... خوب آیا میشه زاویه رو روی افق هم اندازه گرفت ؟ آخه شتاب زمین در راستای X و Y این سنسور که مولفه ای نمیده در حالت افقی !!! حالا میشه یا نمیشه؟؟ oo:

دیدگاه

از ADXL202 در شرایط ثابت میتونی زاویه رو بخوبی بگیری.دیتا شیت رو حتما ببین.
        اما شما باید از سری KMZ مال فیلیپس استفاده کنی که حتی قطب نما هم داره.اما یک بدی داره اونم اینکه خروجیش کسینوس فی هست و کار کردن باهاش یکم سخت.
        البته شنیدم با Phase Lock Loop میشه یه کارایی کرد اما هنوز تست نکردم
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

l
          انگشت مكن رنجه به در كوفتن كس تا كس نكند رنجه به در كوفتنت مشت

دیدگاه

سلام .
            دیتا شیت مدلهای مدل ADXL202 , ADXL330 , ADXL203 و مدل KMZ41 , KMZ42 رو بررسی کن تا ببینی کدومش به کارت میاد . :nerd:

دیدگاه

دوستان اگر کسی توانسته با سنسور adxl330 کار کنه و به طور کامل با کارکرد اون در جهت زاویه سنجی آشنایی داره لطفا به من ایمیل بده که یه پروژه خوب براش سراغ دارم
              gladiator200350@yahoo.com
              بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک سپارید تا اجزا بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X