ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2012/09/02
    تبريز
    732
    16

پيشنهاد ايجاد يک انجمن جديد

با عرض سلام خدمت دوستان و آقاي بلورچيان.
    من پيشنهادي داشتم.تو انجمن درباره موتور خيلي خيلي بحث شده.اگه بشه يه انجمن جدا گانه واسش ايجاد بشه خيلي عالي ميشه.
    من شخصا وقتي درباره موتور ميخام مطلبي رو بدونم نميدونم بايد کجا برم.اگه به نظرم توجه بشه ممنون ميشم
    تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........
    2008/08/30
    24
    0

پاسخ : پيشنهاد ايجاد يک انجمن جديد

من هم پیشنهاد میکنم بخشی بعنوان "الکترونیک نوری" یا مثلا "فتونیک" ایجاد بشه.چون این واقعا یکی از مهمترین و جذاب ترین مباحث الکترونیکه. و مباحثی مثل دیود نوری،سلول خورشیدی،فتودیتکتورها و سنسورهای نوری و...درش جمع آوری بشه.خودمم حاضرم بخش سلول خورشیدی رو دست بگیرم!
    2012/12/30
    بوشهر
    3,204
    1,105

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد دلشاد منور
    با عرض سلام خدمت دوستان و آقاي بلورچيان.
    من پيشنهادي داشتم.تو انجمن درباره موتور خيلي خيلي بحث شده.اگه بشه يه انجمن جدا گانه واسش ايجاد بشه خيلي عالي ميشه.
    من شخصا وقتي درباره موتور ميخام مطلبي رو بدونم نميدونم بايد کجا برم.اگه به نظرم توجه بشه ممنون ميشم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman89
    من هم پیشنهاد میکنم بخشی بعنوان "الکترونیک نوری" یا مثلا "فتونیک" ایجاد بشه.چون این واقعا یکی از مهمترین و جذاب ترین مباحث الکترونیکه. و مباحثی مثل دیود نوری،سلول خورشیدی،فتودیتکتورها و سنسورهای نوری و...درش جمع آوری بشه.خودمم حاضرم بخش سلول خورشیدی رو دست بگیرم!
    این یه موضوع بیزینسی(شغلی-کاری) هستش؟
    چون ECA بیشتر واسه کار و بیزینس هستش. نه مثل بعضی انجمن ها مثل انجمن مهندسان ایران که طرف میره ویکی پدیا رو کپی میکنه بعد بقیه هم براش کف میزنن و میگن عالی بود! دمت گرم، استفاده کردیم و...
    چیزی که شما مطرح کردید بیشتر بدرد رشته های فیزیک و شیمی انگار می خوره چون انگار خیلی بیس هستش.
    2008/08/30
    24
    0

موضوع بیزینسی؟!!
    والّا تا جایی که بنده فهمیدم اینجا یک سایت علمیِ واسه برطرف کردن نیاز علمی دانشجویان و مهندسین.اگر اشتباه فهمیدم شما اصلاح بفرمایین! نشر علم در هرصورتی (اگر درست و معتبر باشه) صحیح و پسندیده ست.حالا اینکه خط مشی این سایت چیز دیگه ای هست یا نه رو بنده خبر ندارم.
    الکترونیک نوری یکی از شاخه های الکترونیکه دوست من.دیود نوری و سلول خورشیدی و لیزر و فتودیتکتور و...قطعات الکترونیکی هستن که از خواص نوری استفاده میکنن.چیز جدیدی در الکترونیک نیست.
    2011/05/19
    874
    12

موضوع بیزینسی؟!!
    والّا تا جایی که بنده فهمیدم اینجا یک سایت علمیِ واسه برطرف کردن نیاز علمی دانشجویان و مهندسین.اگر اشتباه فهمیدم شما اصلاح بفرمایین! نشر علم در هرصورتی (اگر درست و معتبر باشه) صحیح و پسندیده ست.حالا اینکه خط مشی این سایت چیز دیگه ای هست یا نه رو بنده خبر ندارم.
    الکترونیک نوری یکی از شاخه های الکترونیکه دوست من.دیود نوری و سلول خورشیدی و لیزر و فتودیتکتور و...قطعات الکترونیکی هستن که از خواص نوری استفاده میکنن.چیز جدیدی در الکترونیک نیست.
    دادا خودت داری میگی زیر شاخه الکترونیکه.
    بچه ها بیشترشو میشناسن دیگه چیز جدیدی به نظرم لازم نیست.البته من هیچکارم.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:
    2008/08/30
    24
    0

منم هیچکاره ام داداش.این فقط یه پیشنهاد کوچولو بود.همین!
    2011/04/29
    34
    0
    nms

موضوع بیزینسی؟!!
    من هم جای خالی الکترونیک نوری رو توی انجمن خیلی حس میکنم .الان هم که از جمله موضوع های به روز و پر طرفدار هست.
    2005/12/28
    تبريز
    4,207
    1,137

http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=260.0
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    27

سلام جناب بلورچيان
    منم يه پيشنهاد داشتم... يه زير انجمن تو قسمت آنالوگ به اسم مدارات HV بزنيم... نظرتون چيه؟؟؟ اين جوري قسمت آنالوگ کمي به هم ميخوره...
    2011/04/29
    34
    0
    nms

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=260.0
    آقای بلورچیان خوبه خودتون الکترونیکی هستید شاید هم بلا نسبت اطلاع ندارید.
    این لینکی که گفتید واسه مخابرات نوری هست نه الکترونیک نوری و خیلیییی با هم فرق می کنند.مخابرات نوری بیشتر روی نور و وسایل ارتباطی و انتقال و دریافت داده تمرکز میکنه ولی الکترونیک نوری بیشتر روی نور و کلی وسایل الکترونیکی که کارش انتقال اطلاعات نیست تمرکز میکنه.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13