ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35
    2008/02/20
    777
    4

کمک فکري در رابطه تغيير شغل

سلام دوستان
    مدتيه که دارم با خودم فکر ميکنم که از کار الکترونيک به عنوان کار عصلي بيام بيرون , چون درامدي که من فکر ميکردم رو نداره!
    سرمايه ي راه انداختن کار آزاد رو اصلا ندارم!
    در حال حاضر توي يه شرکت به عنوان R&D دارم کار ميکنم , متاسفانه يا خوشبختانه کار خودم رو خوب بلدم...
    هم ديجيتال کار متوسط رو به بالا هستم هم آنالوگ کار متوسط !
    اما نميدونم به چه دليله که درامدم اينجا کمه! يکي از دليلاش بي عرضگي خودمه که زبون نميريزم ! يکي از دليلاش شدت کار هست , از نصب ويندوز روي سيستمهاي شرکت گرفته تا طراحي هاي ديجيتالشون و پيگيري سفارشات و همه و همه با خودمه... حتي به علت بيسوادي کار پرداز بازم خيلي وقتا خودم مجبور ميشم برم خريد
    حقوقم هم اداره کار کارگري !!
    راستش خسته شدم , از اين همه کار , اصلا فکر ميکنم عمرم وطلف کردم از سال 84 ( که رفتم دانشگاه ) تا حالا!

چند وقتيه که يه کار ديگه برام داره جور ميشه که اصلا و به هيچ وجه ربطي به برق نداره ! يه نقشه کشي مکانيک هست!
    فقط اونجا کارم اينه که روي مکانيکال دسکتاپ نقشه قطعه بکشم! و البته حقوقم بازم زير 1 ميليون از آب در مياد! :cry2:
    ديگه حتي حاضرم برم "روسري" بفروشم , مني که يه زماني رويام رفتن به دانشگاه UCLA بود ... :surprised:
    بگذريم...
    شما جاي من بودين چيکار ميکردين؟

راستي , يادمه يه بنده خدايي توي يه تاپيک نوشته بود " اگه پفک چيتوز بخري تا آخر ماه نميتوني سوار تاکسي بشي" از اون بنده خدا درخواست دارم اصلا اين ورا پيداش نشه ! ::يه دونه کامنت بزاري گزارش ميدم::

2009/10/21
    تهران
    2,503
    207

پاسخ : کمک فکري در رابطه تغيير شغل

رفتن از کاری با حقوق 800 تومن به 900 تومن رفتن از چاله به چاهه. کمی تحمل کن و عجولانه تصمیم نگیر
    حالا که میخوای کارتو عوض کنی حداقل باید یا درآمدت چندبرابر بشه یا اینکه کار برای خودت باشه
    (مرغ زیرک چون بدام افتد تحمل بایدش)
    2008/09/29
    6,000
    410

منم از حقوق ثابت خسته شده بودم که اومد بیرون. ولی کار پیدا کردن خیلیی سخته اونم کار مرتبت. از الکترونیک که پولی در نمیاد 100 تا مهندس تشستن توی کارگاههای چین دارن توی همه زمینه دنیارو تامین میکنن البته با کیفیت مذخرفی که تو ایران هست فکر میکردم جای امید هست ولی مردم به کیفیت زیاد فکر نمیکنن.

الان تو این فکرم برم یه پراید قراضه بخرم مسافرکشی کنم :icon_razz: حد اقلش اینه که مرخصیم دست خودمه.
    2008/02/20
    777
    4

مهندس بازار اصفهان خيلي نابوده! 800 تومن کاش ميگرفتم! به همونم راضيم به خدا!!!!
    اينجا هم براشون سوييچينگ ميزنم هم هزار مدل ردياب و جي پي اس زدم براشون! پشتيباني همه کارايي که ميخان تازه شروع کنن هم با من بوده و هست!
    اما سر بحث حقوق که ميشه من ميشم کم سابقه!بي تجربه!
    يني اگه قراره با بدبختي زندگي کنم به خدا ميتونم تو کمپ پناهنده ها هم همينقدر سخت زندگي کنم! :cry2:
    2009/10/27
    تهران
    3,302
    770

من در جهت کمک به شما فقط تشبیهی را که برای دوستان مختلف در مورد فعالیت در رشته ای مانند الکترونیک بکار می برم، در اینجا ذکر می کنم. فعالیت در این رشته را در قیاس با بسیاری کارهای زود بازده، معمولا به کاشت درختی مثل گردو نسبت به بوته خیار و مانند آن تشبیه می کنم که بسیار دیرتر به محصول و ثمر می رسد، اما وقتی به نتیجه رسید دارای ارزش و قدر و قیمت متفاوتی است. رسیدن به نقطه ای که بتوانید چند برابر مبلغ مورد نظر خود دریافتی داشته باشید، شدنی اما مستلزم طی مسیر سخت و نه چندان کوتاهی است. اما وقتی رسیدید، اگر شما هم به دنبال کار نروید، کار به دنبال شما خواهد آمد. البته این یک پروسه زمان بر و مشکل است که اراده و استعداد خاص خود را می طلبد. اما خلاصه اینکه اگر انگیزه کافی دارید، انتهای این مسیر بن بست نیست.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    امکان پاسخگویی به سوالات از طریق پیغام خصوصی مقدور نیست
    2011/11/28
    جنگلهاي گرمسيري جنوب غربي افكارم
    115
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir safari
    سلام دوستان
    مدتيه که دارم با خودم فکر ميکنم که از کار الکترونيک به عنوان کار عصلي بيام بيرون , چون درامدي که من فکر ميکردم رو نداره!
    سرمايه ي راه انداختن کار آزاد رو اصلا ندارم.
    جانا سخن از زبان ما ميگويي
    جا داره از همه دوستاني كه نظرات و تجربيات ارزشمندشونو ميگن تشكر كنم. واقعا شرايط دشواره!! واقعا!!
    2008/08/16
    شاهرود
    103
    5

سلام دوستان به نظر من کار کردن تو این شرایط وبازار کار که همه چی از چین میاد سخته :redface:
    من الان شرکت زدم اومدن بهم گیر میدن چرا پروانه کسب نداری میگه بابا شرکته میگن قانون جدیده بعد میگن چرا جوون های ما بیکارن چرا معتادن خوب بخاطر همین کاراتونه دیگه اگه به من جوان بها بدین اینطوری نمیشه :cry: حالا من این همه پول از کجا بیارم برم پروانه بگیرم :angry:آخه این چه رسمیه چرا همه جلو پامون سنگ میندازن خداااااااااااااااا :rolleyes:
    شرمنده زیاد حرف زدم.
    دو چيز شما را تعريف مي کند :

1. بردباريتان در زماني که هيچ چيز نداريد

2. نحوه ي رفتارتان وقتي همه چيز داريد ...
    2008/09/29
    6,000
    410

نقل قول نوشته اصلی توسط ربات شاهرود
    سلام دوستان به نظر من کار کردن تو این شرایط وبازار کار که همه چی از چین میاد سخته :redface:
    من الان شرکت زدم اومدن بهم گیر میدن چرا پروانه کسب نداری میگه بابا شرکته میگن قانون جدیده بعد میگن چرا جوون های ما بیکارن چرا معتادن خوب بخاطر همین کاراتونه دیگه اگه به من جوان بها بدین اینطوری نمیشه :cry: حالا من این همه پول از کجا بیارم برم پروانه بگیرم :angry:آخه این چه رسمیه چرا همه جلو پامون سنگ میندازن خداااااااااااااااا :rolleyes:
    شرمنده زیاد حرف زدم.
    پروانه فی چنده؟ :mrgreen:
    2012/12/23
    تهران
    736
    411

جناب صفری اول از همه منو در غم خودتون شریک بدونید :sad:
    یه چیزی که لازم هست بهتون بگم اینه که خواهشا یه کم بیشتر فکر کنید؛دنیا به این خوبی هایی که شما میبیند هم نیست!! اینکه از کار مورد نظرتون بیایین بیرون باید یه عمری وقت بزارین تا بتونین یه کار دیگه پیدا کنید(حتی شاید بدتر از کار فعلی)؛شما الان فکر کردی همون کار نقشه کشی تا بری بهت میگن بیا اینجا بشین برامون کار کن؟! همونطور هم که خودتون صددرصد میدونید که یه شماره ازتون میگره و به احتمال زیاد یهتون زنگ نمیزنه و شما رو سرکار میزاره و فقط شما میمونید و بیکاری.....
    أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ ﴿۳۹حج﴾
    به كسانى كه جنگ بر آنان تحميل شده رخصت [جهاد] داده شده است چرا كه مورد ظلم قرار گرفته ‏اند و البته خدا بر پيروزى آنان سخت تواناست

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

دوستانی که نیاز به قطعات خاص و نایاب دارن، پیام بدن در خدمتیم
    2012/07/09
    303
    12

من در حدی نیستم که بخوام با این سنم نظر بدم یا حرف بزنم
    اما... (یه پیشنهاد)
    شما یه کار تولیدی بزن
    یه چیزی تولید کن که مردم اکثرا بخرن و مصرفی باشه
    اما در زمینه های صنعتی کارای تولیدی خیلی سخته
    شما یه 20 میلیون داشته باشی حله
    مثل می تونی یه تولیدی عسل بزنی
    بله عسل!!!!
    شما یه تیکه زمین یه جای خوش آب هوا و سر سبز پر درخت اطراف شهرتون بگیر
    بعد توش کندو بذار (قیمت هر کندو نمی دونم چقدره اما فکر کنم حول حوش 150 تا 200 باشه البته اصلا مطمئن نیستم) مثلا 40 تا کندو بگیر
    هر کندو شاید حدود 30 کیلو عسل میده البته هر سال کلا فکر کنم 2 تا 3 بار کندو ها عسل میدن
    حالا با فرض اینکه 2 بار عسل بدن شما در سال 2400 کیلو عسل خواهید داشت
    هر کیلو عسل 20 هزار تومنه
    حالا ضرب کن در قیمت
    سالی 48 میلیون تومن سود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised: :surprised: :eek: :eek: oo: oo: :nice:
    روش فکر کن + یکم تحقیق
    یا می تونی بری تو کار پرورش کرم ابریشم
    این یکی رو اطلاع زیادی ازش ندارم اما این هم سودش فوق العادست
    راستی این سایت برای پرورش زنبور عسل کمک می کنه
    http://www.mellifera.ir/index.html
    شما کدوم شهری؟؟؟؟؟؟؟
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35