اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته عزاداری.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته عزاداری.

سلام ما برای دسته عزاداری محرم دسته خیلی بزرگی راه میندازیم و احتیاج به دوتا گاری داریم که قبلا و سال پیش اونارو با کابل به هم متصل میکردیم اما کابل همانا و درد سر همانا...!!!!!!!!!!!!

حالا میخواستم دوستان لطف کنند و یه مداری اینجا قرار بدن (ترجیحا با ماژول هایی با مدولاسیون دیجیتال با باند ویتس بالا برای ارسال با کیفیت) که ما بتونیم از اون در اینجا استفاده کنیم و برد اون هم حد اقل باید 300-500 متر باشه البته گاری ها از هم شاید 100 متر هم فاصله نداشته باشند اما باید قدرت خوبی داشته باشه تا وقتی سر پیچ گاری مداح رفت تو کوچه گاری عقبی از پشت خانه ها و موانع بتونه بدون نویز صوت رو دریافت کنه و جواب بده.

چون موتور برق استفاده میکنیم من از باطری 8-12 ولت میخواستم استفاده کنم تا نویزی وارد دستگاه نشه.

ممنونم از دوستان

لطفا به من کمی کمک کنید ایشالا یه ثوابی هم شما ببرید چون هم در دسته ما استفاده میشه و هم دوستان دیگه میبینند و ایشالا در دسته ها استفاده میکنند.

ببخشید یه چیز دیکه چون بودجه مال هیئت و دسته و محدود هست بنده نمیخوام که آزمون و خطا روش انجام بدم و اگر هم از بودجه اون کم بیاد میخوام خودم بذارم روش.

واقعا ممنون میشیم اگه کمک کنید.

تشکر.
    هر کس مرتکب اشتباهي نشده، اکتشافي هم نکرده است.
    آدم پرحرف تخم مي پاشد و آدم خاموش درو مي کند.

پاسخ : ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته عزاداری

سلام
    من ارسال صوت رو کار نکردم ولی احتمالا این کمکت کنه
    ماژول JK105
    JAHANKIT.IR

دیدگاه

پاسخ : ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته عزاداری

دوستان واقعا ممنون

از شما ها بیشتر توقع داشتم

واقعا کسی نمیتونه ؟؟؟؟؟ یا نمیخواد ؟؟؟؟؟ طریقه راه اندازی و استفاده از یه ماژول و ارسال صوت با اون رو اینجا قرار بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دم همتون گرم

دست شما درد نکنه

باز هزاران (10000000000000000) رحمت به اون دوستمون که یه راهنمایی کردن.

:NO: :NO: :NO: :eek:

دیدگاه

پاسخ : ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته .دوستان قابل بدونیدباهم یه چیزی یاد بگیریم

برای اطمینان از عملکرد و برد کافی ، ماژول RFM12BP بهترین گزینه است. بقیه برد بسیار کمی دارند.

این ماژول اطمینان بسیار بالایی دارد و می توانید رجیسترهای آن را توسط نرم افزارهای موجود در اینترنت و کدهای دوستان برنامه ریزی کنید و از صدای بیسیم خود لذت ببرید.

موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته .دوستان قابل بدونیدباهم یه چیزی یاد بگیریم

نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
          برای اطمینان از عملکرد و برد کافی ، ماژول RFM12BP بهترین گزینه است. بقیه برد بسیار کمی دارند.

این ماژول اطمینان بسیار بالایی دارد و می توانید رجیسترهای آن را توسط نرم افزارهای موجود در اینترنت و کدهای دوستان برنامه ریزی کنید و از صدای بیسیم خود لذت ببرید.

موفق باشید.
          میشه کامل به من توضیح بدید!!؟؟؟

اگه بتونید هم یه مدار و هم طریقه اتصال ماژول به میکرو و سورس رو قرار بدید واقعا خیلی خیلی ممنون میشم. :redface: :redface: :redface: :rolleyes: :rolleyes: :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.damirloo

اگه بتونید هم یه مدار و هم طریقه اتصال ماژول به میکرو و سورس رو قرار بدید واقعا خیلی خیلی ممنون میشم. :redface: :redface: :redface: :rolleyes: :rolleyes: :biggrin:
            من خودم درگیر پروژه هستم و حتی 8 ساعت خواب را هم ندارم. من فکر کردم شما خودتان وارد هستید و راهنمایی می خواهید. اگر اصلا با RFM ها آشنایی ندارید نمی توانید با این مدار کار کنید. حتی اگر سورس کامل با PCB آن را در اختیار شما قرار بدهم. شما بهتر است از این فروشنده های سیستم های صوتی ، یک عدد پک کامل میکروفون بیسیم تهیه کنید که فکر کنم قیمتی در حدود 150000 تومان الی 350000 تومان باشه. با این اوضاع اصلا به فکر ساخت نباشید که کلا بودجه را به باد می دهید.

موفق باشید.

دیدگاه

سلام
              دوستان لطفا یکی یه کمکی به ما بکنه. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:

دوستان واقعا ممنون

از شما ها بیشتر توقع داشتم

واقعا کسی نمیتونه ؟؟؟؟؟ یا نمیخواد ؟؟؟؟؟ طریقه راه اندازی و استفاده از یه ماژول و ارسال صوت با اون رو اینجا قرار بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دم همتون گرم

دست شما درد نکنه

باز هزاران (10000000000000000) رحمت به اون دوستمون که یه راهنمایی کردن.

:NO: :NO: :NO: :eek:
              سلام ما برای دسته عزاداری محرم دسته خیلی بزرگی راه میندازیم و احتیاج به دوتا گاری داریم که قبلا و سال پیش اونارو با کابل به هم متصل میکردیم اما کابل همانا و درد سر همانا...!!!!!!!!!!!!

حالا میخواستم دوستان لطف کنند و یه مداری اینجا قرار بدن (ترجیحا با ماژول هایی با مدولاسیون دیجیتال با باند ویتس بالا برای ارسال با کیفیت) که ما بتونیم از اون در اینجا استفاده کنیم و برد اون هم حد اقل باید 300-500 متر باشه البته گاری ها از هم شاید 100 متر هم فاصله نداشته باشند اما باید قدرت خوبی داشته باشه تا وقتی سر پیچ گاری مداح رفت تو کوچه گاری عقبی از پشت خانه ها و موانع بتونه بدون نویز صوت رو دریافت کنه و جواب بده.

چون موتور برق استفاده میکنیم من از باطری 8-12 ولت میخواستم استفاده کنم تا نویزی وارد دستگاه نشه.

ممنونم از دوستان

لطفا به من کمی کمک کنید ایشالا یه ثوابی هم شما ببرید چون هم در دسته ما استفاده میشه و هم دوستان دیگه میبینند و ایشالا در دسته ها استفاده میکنند.

ببخشید یه چیز دیکه چون بودجه مال هیئت و دسته و محدود هست بنده نمیخوام که آزمون و خطا روش انجام بدم و اگر هم از بودجه اون کم بیاد میخوام خودم بذارم روش.

واقعا ممنون میشیم اگه کمک کنید.

تشکر.
              آقایون ببخشید اسپم میدم

کسی میتونه انتظار کمک از کسی رو داشته باشه که خودش قبلا به کسی کمک کرده باشه

تاپیک شوکر شما که معرف حضور اکثر دوستان هست
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=77978.0
              از 14 خرداد تا به امروز چند نفر رو توش سرکار گذاشتین؟
              ممکنه من و یا شما و یا کس دیگه ای قدرت ساخت چیزی رو داشته باشیم دو حالت وجود داره یا میخوایم انتشارش بدیم که انتشارش میدیم یا اینکه بنا به دلایلی اونو سکرت پیش خودمون نگه میداریم فکر نکنم حالت دیگه ای معنی داشته باشه .

پانوشت : این پست فقط و فقط یک یاد آوری به استارتر تاپیک می باشد دوستان و همکاران نظارتی می تونن اونو پاک و یا ویرایش کنند .

دیدگاه

سلام
                با توجه به محصولاتی که در بازار موجوده
                فکر نکنم توجیه اقتصادی داشته باشه!
                شما به موارد زیر نیاز داری:
                - دو تا میکرو
                - دوتا فرستنده/گیرنده
                - دو تا pcb
                - یک میکروفن خوب
                - مدارات واسط صوتی
                - تعدادی فیلتر آنالوگ
                - یه سری قطعات جانبی و ...
                فکر نکنم برای برد 400 متر بتونی با کمتر از 100 تا 150 تومان
                (کیفیت خوب رو به بسیار خوب)
                جمعش کنی! اول قیمت آماده ها روبگیر
                1: اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ...
                2: دانش بهتره يا ثروت؟ بدون شعور هيچکدوم!
                3: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پاي *** فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد (حافظ)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدصادق رستمی
                  سلام
                  با توجه به محصولاتی که در بازار موجوده
                  فکر نکنم توجیه اقتصادی داشته باشه!
                  ...
                  فکر نکنم برای برد 400 متر بتونی با کمتر از 100 تا 150 تومان
                  (کیفیت خوب رو به بسیار خوب)
                  جمعش کنی! اول قیمت آماده ها روبگیر
                  ...
                  :read:

دیدگاه

...
                    :read:
                    سلام
                    قیمت آماده اون حدود 1000000 تومن به بالا هست اما ماژول rfm12bp که هم میتونه فرستنده و هم گیرنده باشه حدود 55000 تا65000 تومان هست فقط من نمیدونم چه طوری باید اون رو راه اندازی کنم و ازش استفاده کنم. و به نظرم نقیمت کلش نباید از 200000 تا250000 فراتر بره.

ممنون میشم اگر کمک کنید. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :smile: :smile:

دیدگاه

پاسخ : ارسال صوت با ماژول مخابراتی برای دسته عزاداری.

انقدر قیمتشون بالاست؟

یک پروژه هست قبلا در یک سایت دیدم
                      نمیتونم اسمشو بذارم
                      خلاف قوانینه
                      به اسم (فکر کنم) : واکی تاکی با RFM12
                      قیمتشم بسیار مناسبه
                      شما باهاشون تماس بگیر
                      ببین برات با RFM12B میزنن؟
                      اگه اونا اینکارو بکنن با کمتر از 300 احتمالا جمع میشه

دیدگاه

انقدر قیمتشون بالاست؟

یک پروژه هست قبلا در یک سایت دیدم
                        نمیتونم اسمشو بذارم
                        خلاف قوانینه
                        به اسم (فکر کنم) : واکی تاکی با RFM12
                        قیمتشم بسیار مناسبه
                        شما باهاشون تماس بگیر
                        ببین برات با RFM12B میزنن؟
                        اگه اونا اینکارو بکنن با کمتر از 300 احتمالا جمع میشه
                        سلام

به چن تا شون زنگ زدم کمترین قیمتشون 350000تا400000 بود. :redface: :redface: :redface: :cry: :cry: :cry:

دیدگاه

پس بازهم قیمتاشون از 1 میلیون کمتره!
                          حالا اینی که میگه 350 تا 400 آیا جواب کار شما رو میده؟
                          شاید بهش بگی به چه منظوری میخوای
                          خودش هم در قسمتی از هزینه ش سهیم بشه

دیدگاه

پس بازهم قیمتاشون از 1 میلیون کمتره!
                            حالا اینی که میگه 350 تا 400 آیا جواب کار شما رو میده؟
                            شاید بهش بگی به چه منظوری میخوای
                            خودش هم در قسمتی از هزینه ش سهیم بشه
                            آشنا نیست و اصلا براش مهمم نیست .

یکی رو پیدا کردم که میگه یه پروژه با rfm12bp داره (همون واکی تاکی ) و میگه سورس و شماتیک اونو میده 50000 تومن که 30 تومن هم راضیش کردم ولی نمیدونم به درد من میخوره یا نه و از کیفیتش چیزی نمیدونم که آیا این ماژول کیفیت خوبی داره یا نه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

آشنا نیست و اصلا براش مهمم نیست .

یکی رو پیدا کردم که میگه یه پروژه با rfm12bp داره (همون واکی تاکی ) و میگه سورس و شماتیک اونو میده 50000 تومن که 30 تومن هم راضیش کردم ولی نمیدونم به درد من میخوره یا نه و از کیفیتش چیزی نمیدونم که آیا این ماژول کیفیت خوبی داره یا نه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
                              کیفیت ارسال صوت با RFM12BP ، چیزی بین خوب و بد هست. عالی نیست. در حد این که متوجه بشی طرف چی میگه. ولی واضح و رسا نیست. چون بادریت مناسب برای ارسال صوت بسیار بالا باید باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X