اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد آمپلی فایر و پری آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد آمپلی فایر و پری آمپلی فایر

سلام.
    من یه پری آمپلی فایر برای میکروفون خازنی ساختم که وقتی خروجیشو وصل میکنم به اسپیکر کامپیوتر خیلی با کیفیت و بدون نویز کار میکنه. تا اینجا مشکلی ندارم.
    یه آمپلی فایر هم ساختم که وقتی وصل میکنم به خروجی کارت صوتی کامپیوتر خیلی عالی کار میکنه. این هم مشکلی نیست.
    حالا وقتی این پری آمپلی فایر که خودم ساختمو وصل میکنم به آمپلی فایری که باز خودم ساختم انقدر صدا بد و بی کیفیته که نمیشه گفت.
    علتش چیه؟

پاسخ : کمک در مورد آمپلی فایر و پری آمپلی فایر

برای وصل پری آمپلی به آمپلی قدرت از خازن الکترولیتی برای کوپلاژ استفاده میکنی احتمالا جریان کوپلاژ مستقیم بین طبقه پری وآمپلی قدرت برقرار میشه که این مشکلو داری یه خازن الکترولیتی 10 میکرو فاراد 50 ولت به همراه یک ولوم کنترل حجم سیگنال به خروجی مدار پری اضافه کن احتمالا مشکلت حله موفق باشی :agree:
    یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SSTK
      برای وصل پری آمپلی به آمپلی قدرت از خازن الکترولیتی برای کوپلاژ استفاده میکنی احتمالا جریان کوپلاژ مستقیم بین طبقه پری وآمپلی قدرت برقرار میشه که این مشکلو داری یه خازن الکترولیتی 10 میکرو فاراد 50 ولت به همراه یک ولوم کنترل حجم سیگنال به خروجی مدار پری اضافه کن احتمالا مشکلت حله موفق باشی :agree:
      همشون روی برد برد بود که برای یه مدار دیگه بازشون کردم اما باید دویاره ببندم. بین 2 طبقه یه خازن عدسی 100نانو بود. حالا چرا شما میگی خازن 50 ولت؟

دیدگاه

احتمالا باید تطبیق امپدانس انجام بدید
        یه چک 1:1 بین این دو مدار قرار بدید احتمالا به نتیجه می رسید.
        ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بینوایان
          احتمالا باید تطبیق امپدانس انجام بدید
          یه چک 1:1 بین این دو مدار قرار بدید احتمالا به نتیجه می رسید.
          ممنون اما انقدر جام و جعبه ام کوچیکه که نمیشه گفت. چک یک به یک همونیه که مثل چوک آبی و قرمزه؟
          میگم کوچکترین چک یک به یک بازار چیه؟ از کجا میشه خرید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
            ممنون اما انقدر جام و جعبه ام کوچیکه که نمیشه گفت. چک یک به یک همونیه که مثل چوک آبی و قرمزه؟
            میگم کوچکترین چک یک به یک بازار چیه؟ از کجا میشه خرید؟
            سلام
            بله از همون چکهای ابی و قرمز و زرد و.. امتحان کنید ببینید نتیجه چی میشه ...
            کوچکترینش1*1 سانته(اونی که من دیدم)..البته شما لازم نیست بخرید و از دستگاه های اوراقی باز کنید
            ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X