ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    2009/12/08
    تهران
    269
    38

راه اندازی اتحادیه یا صنف پروژه برق الکترونیک

سلام دوستان
    شاید موضوع که مطرح کردم بنظر جالب نباشه .
    بیان کمی درباره اون صحبت کنیم تا کامل و پخته بشود.

من خودم از جمله الکترونیک کار (میکرو کنترلر ) هستم که پروژه انجام میدم
    گاهی اوقات هست که وقتی کسی بخاطر یک پروژه به من زنگ میزنه من وقتی قیمت میدم طرف میبره پروژه جایی دیگه با قیمت پایین حالا جواب میده یا نه خدا میدونه !!!!

بنظر من اگر اتحادیه داشت این موضوع پروژهای برق و الکترونیک مثل نظام مهندسی و یا جاهای دیگه که یک سری متخصص اینکاره اونجا عضو میشدن و همچنین نرخ قیمت ها براساس قوانینی مشخص داده میشد و همچنین اون بابایی که پروژه میداد میتونست از یک جای پگیری کنه و ... خیلی خوب بود.

جا داره وب سایت های مثل همین انجمن برق و الکترونیک بیان همچین سیستم های رو مدیریت کنن.

نظر شما چی ؟ :redface:
    خداوندا
    از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
    فراموشش کن
    دکتر علی شریعتی
    2012/11/16
    iran
    253
    2

پاسخ : راه اندازی اتحادیه یا صنف پروژه برق الکترونیک

من کاملا مخالفم ! اساس پروژه اینکه میان دانشجوهای دیگرو فلج میکنن ! یعنی چی یعنی تو خنگی من برات بسازم !
    hi miami
    2011/09/26
    خراسان رضوي-مشهد
    759
    28

پاسخ : راه اندازي اتحاديه يا صنف پروژه برق الکترونيک

وقتي اوستادا پروژه ميدن به دانشجو که من ميبينم پروژه ها رو هنگ ميکنم :mrgreen: خوب بد بخت دانشجو مجبوره بده به يه نفر ديگه که بتونه درست کنه
    در ضمن من خودم پروژه دانشجويي قبول ميکنم و اينو فهميدم که تهش هيچي براي آدم نميمونه من خودم 3 ساله دارم کار ميکنم تو طول ترم کلا شده 4 ميليون
    اگه ميرفتم براي يکي کار ميکردم الان يه 7 يا 8 تومني شده بود
    2009/10/25
    تهران
    414
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط avr1083
    سلام دوستان
    شاید موضوع که مطرح کردم بنظر جالب نباشه .
    بیان کمی درباره اون صحبت کنیم تا کامل و پخته بشود.

من خودم از جمله الکترونیک کار (میکرو کنترلر ) هستم که پروژه انجام میدم
    گاهی اوقات هست که وقتی کسی بخاطر یک پروژه به من زنگ میزنه من وقتی قیمت میدم طرف میبره پروژه جایی دیگه با قیمت پایین حالا جواب میده یا نه خدا میدونه !!!!

بنظر من اگر اتحادیه داشت این موضوع پروژهای برق و الکترونیک مثل نظام مهندسی و یا جاهای دیگه که یک سری متخصص اینکاره اونجا عضو میشدن و همچنین نرخ قیمت ها براساس قوانینی مشخص داده میشد و همچنین اون بابایی که پروژه میداد میتونست از یک جای پگیری کنه و ... خیلی خوب بود.

جا داره وب سایت های مثل همین انجمن برق و الکترونیک بیان همچین سیستم های رو مدیریت کنن.

نظر شما چی ؟ :redface:
    اتحادیه و صنف توی ایران فایده نداره.
    برای اینکه صنف ها و اتحادیه ها همگی دولتی هستن. همین الان نظام مهندسی یا پزشکی رییسش رو دولت تعیین میکنه. روسای اتحادیه ها باید توسط دولت تایید بشن و ...
    این مسیله به خودی خود مشکلی نداره و ایرادی بهش نیست ولی در عمل باعث میشه که شما به اون چیزی که میخواید نرسید.
    2009/12/08
    تهران
    269
    38

از دوستان که پاسخ دادن خیلی ممنون

ولی منظور من پروژه صنعتی بود بیشتر تا پروژه دانشجوئی

بعد اگر اتحادیه به این صورت نشه ، می شود که وب سایتی راه اندازی کرد مثل " مناقصه پروژه برق و الکترونیک " که بقیه بتوانند استفاده کنن
    خداوندا
    از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
    فراموشش کن
    دکتر علی شریعتی
    2008/12/29
    1,660
    249

تاپیک را گذاشتم تو بازار کار چون اگر خوب جلو بره می تونه مفید باشه

من خودم نظری روی اتحادیه ندارم و متاسفانه اکثر اتحادیه ها شده محل کسب درامد و پاتوق یک سری از افراد

اما اون مناقصه ایده خوبی است تو سایتهای خارجی هم انجام شده اسم سایتش را نمی دونم اما در زمینه فتوشاپ و کلا پروژه های مربوط به کامپیوتر و نت چنین سایتهایی وجود داره یک سری فتوشاپ کارهای ایران هم دارند از طریق همین سایتها کسب درامد می کنند

روالشون هم به این صورته که شما عضو سایت می شوید پروژه ای تعریف می کنید افراد میاند قیمت می دهند و شما دیگه خودتون انتخاب می کنید چه کسی پروژه شما را انجام بده
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/12/30
    بوشهر
    3,208
    1,113

کاملا موافقم. حتی خودم می خواستم چندبار این کار رو بکنم.
    یه عده هم دارن بازار رو خراب میکنن و هم آینده خودشون+ما !
    اگه ایمجوری پیش بره باید بریم ...
    آخه این چه وضعشه! من نمی دونم کیا هستن اینا ولی خواهش دارم این کارو نکنن. اگه این قیمت ها جا بیفته دیگه باید قید برق رو زد.
    2010/05/12
    213
    3

سلام به همه
    چند وقتی هستش که به خاطر مشغله کاری و خدمت سربازی نمیتونم به سایت بیام ومطلب بنویسم
    اما من با این پیشنهاد کاملا موافقم،این کار برای پروژه های دانشجویی مناسب نیست اما برای کارای صنعتی میتونه فوق العاده باشه ،اینجوری هر کسی که لنگه پول تو جیبی هستش نمیاد پروژه بسازه،ما این همه زحمت کشیدیم رفتیم دنبال ی علم اونوقت یکی بدون این که واسه کار و علمش ارزش بذاره به خاطر 100 هزار تومان ی پروژه چند میلیونی رو انجام میده که درست هم کار نمیکنه،به نظر من بیایم کسانی که توانایی انجام پروژه های صنعتی رو دارن مشخص کنیم تابتونن برای پروژه های مختلف قیمت گذاری کنن

امیدوارم نتیجه بده
    نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم
    2012/11/16
    iran
    253
    2

به نظر من جای نگرانی نیس. چون کسی که یه پروژه چنئ میلیونی رو میده 100 هزار تومن ، معلومه دیگه آدمه پرتیه. در نتیجه شما با مشتری هاتون که اکثرا هم دانشجو نیستن ! (که هستن!) بیاید حرف بزنیو و بگید که فلان کس رفت این کارو کرد الان هم پولشو باخته هم پروژه شو هم خودشو... البته من پروژه صنعتی کار میکنم. اکثرا به مشتریام هم اینو گوش زد میکنم. بعضیا موافقن بعضیا میزارن میرن. در اصل اون مشتری های که میرن مشتری نیسن چینی هسن
    بخدا ! میبینی یکی پروژه میده از دانشجو ها میگم چقد دسمزد در نظر دارین میگه 35 هزار تومن ! یکی ام هست میگه 4 میلیون تومن. خودتون قضاوت کنید. فکر مناقصه هم عالیه ولی جوری نباشه که کیفیت پایین بیاد. اینجا آمریکا نیس که ایرانه داداش.سیاست مناقصه تو ایران جواب نمیده. از کیفیت میزنن. و در آخر من با یه هیئت داوران مخالفم. کل الکترونیک و برق یه علم وارداتیه ! خوده جبه دارم نمیتونه ادعا کنه که من بیشتر میدونم مثلا مدیریت این سایت کمتر ! برعکس به نطر من مدیر این سایت خدمتی که کرده واسه پیشرفت برق تو ایران کمتر از جبه دار نیس.برا همین هرکس میتونه لیاقت شو اثبات کنه. مثه کنکور نکنید خلاصه
    hi miami
    2013/02/25
    18
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-h
    تاپیک را گذاشتم تو بازار کار چون اگر خوب جلو بره می تونه مفید باشه

من خودم نظری روی اتحادیه ندارم و متاسفانه اکثر اتحادیه ها شده محل کسب درامد و پاتوق یک سری از افراد

اما اون مناقصه ایده خوبی است تو سایتهای خارجی هم انجام شده اسم سایتش را نمی دونم اما در زمینه فتوشاپ و کلا پروژه های مربوط به کامپیوتر و نت چنین سایتهایی وجود داره یک سری فتوشاپ کارهای ایران هم دارند از طریق همین سایتها کسب درامد می کنند

روالشون هم به این صورته که شما عضو سایت می شوید پروژه ای تعریف می کنید افراد میاند قیمت می دهند و شما دیگه خودتون انتخاب می کنید چه کسی پروژه شما را انجام بده

تو ایران نمونش پونیشا هست من دیدم یه چند نفری هم رو انتخاب کردیم واسه کار ولی متاسفانه اکثرا چیزی که تو رزومشون مینویسن نیستن و کار به فسخ میکشه!

نمونه خارجیش Elance و Odesk هستن.البته دومی با ایران مشکل داره :mrgreen:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18