اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسیلاتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسیلاتور

با سلام
    دوستان من نیاز به یک مدار دارم که بتونه نوسانی با فرکانس متغییر از 20 کیلو تا نهایتا 2 -3 مگ را تولید کنه. می خوام باهاش پیزو الکتریک را به ارتعاش در بیارم.
    هر کس بتونه شماتیک مداری که در عمل واقعا جواب بده را برام بزاره واقعا ازش ممنونم.
    دامنه ولتاژش زیاد مهم نیست چون اگر مدار جواب داد میشه با مدار تقویتی دامنه و شدتشو بالا برد.
    بازم ممنون

پاسخ : اسیلاتور

نوشته اصلی توسط ali.q.5557
    با سلام
    دوستان من نیاز به یک مدار دارم که بتونه نوسانی با فرکانس متغییر از 20 کیلو تا نهایتا 2 -3 مگ را تولید کنه. می خوام باهاش پیزو الکتریک را به ارتعاش در بیارم.
    هر کس بتونه شماتیک مداری که در عمل واقعا جواب بده را برام بزاره واقعا ازش ممنونم.
    دامنه ولتاژش زیاد مهم نیست چون اگر مدار جواب داد میشه با مدار تقویتی دامنه و شدتشو بالا برد.
    بازم ممنون
    سلام
    یه مدار اسیلاتور خیلی ساده هستش که شک دارم بتونه در حد مگ فرکانس بده بازم اگه خواستین یه امتحانی بکنین
    توسط NE555
    Gelecek Bizimdir >

دیدگاه

پاسخ : اسیلاتور

نوشته اصلی توسط Bah-raM
      سلام
      یه مدار اسیلاتور خیلی ساده هستش که شک دارم بتونه در حد مگ فرکانس بده بازم اگه خواستین یه امتحانی بکنین
      توسط NE555
      555 حداکثر تا 300 کیلو را جواب میده شما میتونی از تاخیر انتشار در گیت های مطقی استفاده کنی و باهاش رزوناتر قابل تنظیم تا چند مگ را خیلی راحت بسازی. 7404 تا 3.5 مگ را جواب میده، :read::
      Weakness of attitude becomes weakness of character
      Albert Einstein

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X