ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2010/06/10
    583
    56

پروگرامر pic eca

سلام
    يکي از دوستانم که با pic کار نميکرد يه پروژه برد چند منظوره (pic , avr ) گرفته (برد اموزش) به پيشنهاد من رفته و پروگرامر eca رو گرفته برد تموم شد و امکاناتش با mega32 تست شده(قسمت avr اوکي شده ) و هيچ مشکلي نداشته برد
    امروز تماس گرفته و ميگه برنامهاي mplab با پروگرامر سازگاري نداره و برنامه اي pic kit 2 نميتونه فيوز بيت هارو مقدار بده . منم از pic هيچي نميدونم . اما ميخواستم اگه ميشه راهنمايي کنيد .
    برنامه پیک رو با میکرو کد استدیو نوشتیم . با اون میشه فیوز بیتارو تغییر داد؟ بیشتر کارمون برای فیوز بیت تنظیم کلاکه . یا اصلا سیستم پیک فرق داره؟
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر
    2011/01/29
    تهران
    484
    16

پاسخ : پروگرامر pic eca

با پیک کیت 2 می شه فیوز بیت ها رو پروگرام کرد ، به شرط اینکه تنظیم فیوز بیت ها داخل فایل باشه.
    یعنی چی ؟
    یعنی اینکه داخل برنامه pickiit2 بخشی برای تنظیم دستی فیوز بیت ها نیست ولی اگر داخل برنامه ای که ساختین ( با MPLab یا Micro code studio ) تنظیمات فیوز بیت باشه ، pickit2 این فیوز بیت ها رو طبق برنامه تنظیم می کنه.

با هر برنامه ادیتور هم میشه فیوز بیت ها رو تنظیم کرد ( به عنوان مثال من با CCS-PICC کار می کنم که با زبان سی برنامه رو کامپایل می کنه)
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.
    2010/06/10
    583
    56

پاسخ : پروگرامر pic eca

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدحسـين
    با پيک کيت 2 مي شه فيوز بيت ها رو پروگرام کرد ، به شرط اينکه تنظيم فيوز بيت ها داخل فايل باشه.
    يعني چي ؟
    يعني اينکه داخل برنامه pickiit2 بخشي براي تنظيم دستي فيوز بيت ها نيست ولي اگر داخل برنامه اي که ساختين ( با MPLab يا Micro code studio ) تنظيمات فيوز بيت باشه ، pickit2 اين فيوز بيت ها رو طبق برنامه تنظيم مي کنه.

با هر برنامه اديتور هم ميشه فيوز بيت ها رو تنظيم کرد ( به عنوان مثال من با CCS-PICC کار مي کنم که با زبان سي برنامه رو کامپايل مي کنه)
    ممنون از پاسختون
    با توجه به توضیحات درستش کردیم . مرسی
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3