اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس

سلام
    یه ریش تراش فیلیپس HQ5812 دارم که چندین سال پیش خریدم، از اینا:

یه بار خراب شد دادمش تعمیر سال 90 تا الان کار کرد، حالا مشکل پیدا کرده که میزنمش به برق چراغ شارژش روشن نمیشه و کلیدشم میزنم یه لحظه کوچیک کار میکنه و قطع میشه، یه جا بردم نشونش دادم گفت چون چراغش روشن نمیشه مدارش خراب شده و اگه بخوام فابریکش رو بذارم 60هزار تومن میشه و اگه مستقیم بکنم برات(یعنی دیگه شارژی نباشه) نزدیک 40هزار تومن، گفت چون تیغه هاش سالمه ارزش تعمیر داره چون قیمت شارژی نو طرفای 300هزار تومنه
    فعلا ندادمش تعمیر، خودم بازش کردم اما چیزی سر در نیاوردم :biggrin: به نظرتون میتونم خودم تعمیرش کنم؟ از کجا شروع کنم؟

پاسخ : تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس

میشه یه سری عکس از داخل ..........و مدارش بگذارید....(از بردش)..مستقیم به برق وصل میشه یا آدابتور داره؟؟؟اگر آدابتوری ولتاژ و جریانش چه قدره ؟؟؟ این بابا برای مستقیم کردنش چرا اینقدر زیاد میخواد بگیره 2 تا لحیم کاری دیگه 40 تومن!!!!!!!!!!!!... اگه میخواید 40 تومن خرج کنید 20 تومن بزارید روش کلا ردیفش کنه دیگه..... :wow: :wow:
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

دیدگاه

پاسخ : تعمیر ماشین ریش تراش فیلیپس

سلام دوستان
      یه ریش تراش دارم که شارژیه و دوتا باتریه 1.2 ولت داره
      میخوام کاری کنم که وقتی شارژ باتریاش تموم میشه با برق مستقیم آداپتور هم کار کنه.
      الان باید چند دقیقه بذاری شارژ اولیه بگیره که با برق مستقیم آداپتور کار کنه.
      پیشنهادتون چیه؟
      ممنون
      خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداجون،
      هواي اين دوستاي ما رو داشته باش...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X