اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درمورد ارشد مهندسی پزشکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درمورد ارشد مهندسی پزشکی

باعرض سلام وخسته نباشید دوستان من قبولی ارشد الکترونیک هستم اما همه بهم میگن توی تکمیل ظرفیت ارشد مهندسی پزشکی و بزنم اینده بهتری داره لطفا از کلیه اساتیدی که در این زمینه اطلاع دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن خیلی درمونده شدم ممنون

پاسخ : سوال درمورد ارشد مهندسی پزشکی

نوشته اصلی توسط mahin2010
    باعرض سلام وخسته نباشید دوستان من قبولی ارشد الکترونیک هستم اما همه بهم میگن توی تکمیل ظرفیت ارشد مهندسی پزشکی و بزنم اینده بهتری داره لطفا از کلیه اساتیدی که در این زمینه اطلاع دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن خیلی درمونده شدم ممنون
    سلام
    اول خدارو شکر کن که قبول شده ای
    بعد به شما میگم کی میدونه آینده چی پیش میاد زمان حال آینده رو میسازه و خود شما آینده رو می سازی . و این آینده چه زمانی رخ میده وقتی که شما پیر شدی یا یک ساله دیگه . آیا الکترونیک آینده نداره ؟
    من هم شنیدم که میگند مکاترونیک و مهندسی پزشکی آینده داره هر کسی یه حرفی میزنه یک از استادام میگفت مکاترونیک رشته ی خوبی نیست باز با یکی از استادهای دیگه که صحبت میکردم میگفت خوبه و باز استاد دیگه ام می گفت اگه ادامه تحصیل دادی واسه ارشد همون الکترونیک خودتو ادامه بده .
    مهندسی پزشکی رشته ی خوبیه ولی شما از مهندسی پزشکی چی میخواین ؟
    از الکترونیک چی میخواین ؟
    یا از رشته های دیگه ی برق چی میخواین ؟
    یا اصلا شما دنبال چی هستید این خیلی مهمه توی اننتخاب رشته حتی از این مهمتر که همه میگند به درسهای رشته ها نگاه کنید ببینید کدوم و بیشتر می پسندید .
    به هر حال باید ببینی اون چیزی که شما میخواین بیشتر توی کدوم رشته یه . و اگر شما فقط آینده رو میخواین فکر نکنم کسی پیدا بشه که بتونه صددرصد تضمین کنه که آینده الکترونیک بهتره یا پزشکی . یا اینکه این آینده یک ساله دیگه شروع میشه یا 20 ساله دیگه یا بیشتر .
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

پاسخ : سوال درمورد ارشد مهندسی پزشکی

از راهنمایی تون ممنونم - خیلی ها میگن الکترونی اشباع شده منم فکر میکنم تا حدی درست میگن اما برای مهندسی پزشکی جا برای رشد خیلی هست ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X