ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2011/12/16
    192
    0

سوال درمورد ارشد مهندسي پزشكي

باعرض سلام وخسته نباشيد دوستان من قبولي ارشد الكترونيك هستم اما همه بهم ميگن توي تكميل ظرفيت ارشد مهندسي پزشكي و بزنم اينده بهتري داره لطفا از كليه اساتيدي كه در اين زمينه اطلاع دارن خواهش ميكنم راهنمايي كنن خيلي درمونده شدم ممنون
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    35

پاسخ : سوال درمورد ارشد مهندسي پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahin2010
    باعرض سلام وخسته نباشيد دوستان من قبولي ارشد الكترونيك هستم اما همه بهم ميگن توي تكميل ظرفيت ارشد مهندسي پزشكي و بزنم اينده بهتري داره لطفا از كليه اساتيدي كه در اين زمينه اطلاع دارن خواهش ميكنم راهنمايي كنن خيلي درمونده شدم ممنون
    سلام
    اول خدارو شکر کن که قبول شده ای
    بعد به شما میگم کی میدونه آینده چی پیش میاد زمان حال آینده رو میسازه و خود شما آینده رو می سازی . و این آینده چه زمانی رخ میده وقتی که شما پیر شدی یا یک ساله دیگه . آیا الکترونیک آینده نداره ؟
    من هم شنیدم که میگند مکاترونیک و مهندسی پزشکی آینده داره هر کسی یه حرفی میزنه یک از استادام میگفت مکاترونیک رشته ی خوبی نیست باز با یکی از استادهای دیگه که صحبت میکردم میگفت خوبه و باز استاد دیگه ام می گفت اگه ادامه تحصیل دادی واسه ارشد همون الکترونیک خودتو ادامه بده .
    مهندسی پزشکی رشته ی خوبیه ولی شما از مهندسی پزشکی چی میخواین ؟
    از الکترونیک چی میخواین ؟
    یا از رشته های دیگه ی برق چی میخواین ؟
    یا اصلا شما دنبال چی هستید این خیلی مهمه توی اننتخاب رشته حتی از این مهمتر که همه میگند به درسهای رشته ها نگاه کنید ببینید کدوم و بیشتر می پسندید .
    به هر حال باید ببینی اون چیزی که شما میخواین بیشتر توی کدوم رشته یه . و اگر شما فقط آینده رو میخواین فکر نکنم کسی پیدا بشه که بتونه صددرصد تضمین کنه که آینده الکترونیک بهتره یا پزشکی . یا اینکه این آینده یک ساله دیگه شروع میشه یا 20 ساله دیگه یا بیشتر .
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2011/12/16
    192
    0

پاسخ : سوال درمورد ارشد مهندسي پزشكي

از راهنمايي تون ممنونم - خيلي ها ميگن الكتروني اشباع شده منم فكر ميكنم تا حدي درست ميگن اما براي مهندسي پزشكي جا براي رشد خيلي هست ؟
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3