اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت گیرنده فرستنده ir برای ریموت کنترلها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت گیرنده فرستنده ir برای ریموت کنترلها

برای کاری نیاز دارم که مثلا کدهای ریموت کنترل تلویزیون یا وسایل دیگر را توسط میکرو بگیرم و مجددا ارسال کنم
    من با شمارنده تایمر یک کدها را گرفتم و مثلا زمانی که یک هست عدد 235 به دست میاد و زمانی که صفر بود مثلا 400 ,و تا 35 تا گرفتم
    همه را در ارایه ذخیره کردم سپس به کمک شمارنده تایمر یک دادم به خروجی ir دقیقا طبق همونهائی که دریافت کردم اما کار نکرد و تلویزیون اصلا کد را تشخیص نداد
    دوستانیکه کار کردن اطلاع دارن ایراد کار کجاست ؟
    ضمنا نمیخوام مثلا کد c5 را با میکرو درست کنم میخوام همه چیز را بگیره و اصولا باید درست کار کنه چون هر چی که میگیرم همون را ارسال میکنم
    از میکرو پیک با کریستال 16 مگ استفاده کردم .
    همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
    کانت

پاسخ : کمک در ساخت گیرنده فرستنده ir برای ریموت کنترلها

نوشته اصلی توسط eshgh_namordeh
    برای کاری نیاز دارم که مثلا کدهای ریموت کنترل تلویزیون یا وسایل دیگر را توسط میکرو بگیرم و مجددا ارسال کنم
    من با شمارنده تایمر یک کدها را گرفتم و مثلا زمانی که یک هست عدد 235 به دست میاد و زمانی که صفر بود مثلا 400 ,و تا 35 تا گرفتم
    همه را در ارایه ذخیره کردم سپس به کمک شمارنده تایمر یک دادم به خروجی ir دقیقا طبق همونهائی که دریافت کردم اما کار نکرد و تلویزیون اصلا کد را تشخیص نداد
    دوستانیکه کار کردن اطلاع دارن ایراد کار کجاست ؟
    ضمنا نمیخوام مثلا کد c5 را با میکرو درست کنم میخوام همه چیز را بگیره و اصولا باید درست کار کنه چون هر چی که میگیرم همون را ارسال میکنم
    از میکرو پیک با کریستال 16 مگ استفاده کردم .
    فقط گرفتن که مهم نیس . دلی تایم هاش هم مهمه. کدینگ داره شاید. تو انجمن سرچ کنی هست
    hi miami

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X