ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2012/07/09
    306
    13

طبقه بندی اعضا بر اساس سن

آقا چه خوب میشه اگه یه قسمت بوجود بیاد که اعضا بر اساس سنی که تو سایت وارد کردن طبقه بندی بشن
    منظورم اینکه یه صفحه باز بشه متلا اسم تمام اعضایی که 20 سالشونه تویه یه ردیف باشه و همینطور الی آخر
    اینجوری یه رابطه خیلی محکم بین دوستان بوچود میاد که میتونه خیلی مفید باشه
    نظرتون؟؟؟
    2012/09/18
    16
    0

پاسخ : طبقه بندي اعضا بر اساس سن

دوست عزيز اينجا يه سايت علميه
    نه دوست يابي...

دليلي براي اين کار وجود نداره

البته مديرا بايد نظر بدن... من فقط يه کاربر عاديم...

2012/07/09
    306
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط adlay
    نه دوست يابي...

البته مديرا بايد نظر بدن... من فقط يه کاربر عاديم...
    منم می دونم اینجا یه سایت علمیه
    اگه دنبال اونکارایی که شما فکر می کنی بودم اصلا الان درحال نوشتن این پست نبودم
    این همه سایت ریخته برا دوست یابی اصلا اگه هدف من این بود اصلا دلیلی نداشت که این تاپیک رو بزنم
    من دنبال کسایی بودم که از نظر علمی هم سطح و هم سن من باشن تا مثلا با هم بتونیم روی یک پروژه ساده کار کنیم
    مسلاما یه لیسانس الکترونیک نمیاد با من روی ساخت مثلا یه واکی تاکی وقت بزاره(شاید یه کمک کوچیک بکنه توی تاپیک ها اما اینکه بخواد بیاد همراه من اون رو بسازه اصلا!!!!!)
    شما وقتی داری با یکی هم سطح خودت حرف میزنی بهتر حرف همدیگر رو می فهمید ودرک می کنید تا یه نفر 40 ساله که پروژه های صنعتی و پیشرفته انجام میده!!!
    به هر حال این یه نظر بود
    2013/08/21
    2
    0

نه دوست يابي...

:agree:
    اینو میگن حرف حساب! :applause:
    2007/03/15
    تبريز
    2,709
    154

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagheri
    !
    منم می دونم اینجا یه سایت علمیه
    اگه دنبال اونکارایی که شما فکر می کنی بودم اصلا الان درحال نوشتن این پست نبودم
    این همه سایت ریخته برا دوست یابی اصلا اگه هدف من این بود اصلا دلیلی نداشت که این تاپیک رو بزنم
    من دنبال کسایی بودم که از نظر علمی هم سطح و هم سن من باشن تا مثلا با هم بتونیم روی یک پروژه ساده کار کنیم
    مسلاما یه لیسانس الکترونیک نمیاد با من روی ساخت مثلا یه واکی تاکی وقت بزاره(شاید یه کمک کوچیک بکنه توی تاپیک ها اما اینکه بخواد بیاد همراه من اون رو بسازه اصلا!!!!!)
    شما وقتی داری با یکی هم سطح خودت حرف میزنی بهتر حرف همدیگر رو می فهمید ودرک می کنید تا یه نفر 40 ساله که پروژه های صنعتی و پیشرفته انجام میده!!!
    به هر حال این یه نظر بود

ایده خوبیه ولی خیلی بدرد بخور نیست .البته از هیچی بهتره . مثلا فرض کن 20 نفر باشه که هم سن و هم علم شما باشه چه دلیلی داره اونها با تو یک زیر گروه تشکیل بدن ؟ خوب این عمل در حقیقت قانون جامعه مجازی رو نقض میکنه .محبوبیت روز افزون جامعه مجازی بیشتر تو اینه که همه از هر طبقه و نزاد و کلاس و رنگ و پول باهم برابرن .لهجه و ماشین و کت وشلوار اصالا مهم نیست
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2012/07/09
    306
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط aliila

ایده خوبیه ولی خیلی بدرد بخور نیست .البته از هیچی بهتره . مثلا فرض کن 20 نفر باشه که هم سن و هم علم شما باشه چه دلیلی داره اونها با تو یک زیر گروه تشکیل بدن ؟ خوب این عمل در حقیقت قانون جامعه مجازی رو نقض میکنه .محبوبیت روز افزون جامعه مجازی بیشتر تو اینه که همه از هر طبقه و نزاد و کلاس و رنگ و پول باهم برابرن .لهجه و ماشین و کت وشلوار اصالا مهم نیست
    اگه قانون جامعه مجازی اینه که شما میگی
    پس چرا من کاربر ساده سطح پنجمم و شما کاربر حرفه ای سطح دوم؟؟؟؟؟؟ oo:
    2008/12/29
    1,812
    443

پاسخ : طبقه بندی اعضا بر اساس سن

ممکنه خیلی ایده ها مفید باشند اما الویتشون شاید از 10 هم بیشتر باشه اینقدر این سایت کارهای مهم تر برای انجام داره که لیست سن افراد توش گم و نا پیدا است .از طرفی سن و تحصیلات هیچ ارتباط مستقیمی با هم زبانی و کمک کردن طرفین و غیره نداره .بسیاری از کاربران سایت سنهای بالای 25 سال دارند اما اگر وقت کنند حتی سوالات بسیار مبتدی هم جواب می دهند

الان شما اکثر پروفابل افراد را نگاه کنید سن را ذکر نکردند پس میشه نتیجه گرفت .برفرض وقتی هم برای ایجاد چنین بخشی گذاشته بشه ازش استقبال نمیشه
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/07/09
    306
    13

پاسخ : طبقه بندی اعضا بر اساس سن

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-h
    ممکنه خیلی ایده ها مفید باشند اما الویتشون شاید از 10 هم بیشتر باشه اینقدر این سایت کارهای مهم تر برای انجام داره که لیست سن افراد توش گم و نا پیدا است .از طرفی سن و تحصیلات هیچ ارتباط مستقیمی با هم زبانی و کمک کردن طرفین و غیره نداره .بسیاری از کاربران سایت سنهای بالای 25 سال دارند اما اگر وقت کنند حتی سوالات بسیار مبتدی هم جواب می دهند

الان شما اکثر پروفابل افراد را نگاه کنید سن را ذکر نکردند پس میشه نتیجه گرفت .برفرض وقتی هم برای ایجاد چنین بخشی گذاشته بشه ازش استقبال نمیشه
    قبول
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8