اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طبقه بندی اعضا بر اساس سن

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طبقه بندی اعضا بر اساس سن

آقا چه خوب میشه اگه یه قسمت بوجود بیاد که اعضا بر اساس سنی که تو سایت وارد کردن طبقه بندی بشن
    منظورم اینکه یه صفحه باز بشه متلا اسم تمام اعضایی که 20 سالشونه تویه یه ردیف باشه و همینطور الی آخر
    اینجوری یه رابطه خیلی محکم بین دوستان بوچود میاد که میتونه خیلی مفید باشه
    نظرتون؟؟؟

پاسخ : طبقه بندی اعضا بر اساس سن

دوست عزیز اینجا یه سایت علمیه
    نه دوست یابی...

دلیلی برای این کار وجود نداره

البته مدیرا باید نظر بدن... من فقط یه کاربر عادیم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adlay
      نه دوست یابی...

البته مدیرا باید نظر بدن... من فقط یه کاربر عادیم...
      منم می دونم اینجا یه سایت علمیه
      اگه دنبال اونکارایی که شما فکر می کنی بودم اصلا الان درحال نوشتن این پست نبودم
      این همه سایت ریخته برا دوست یابی اصلا اگه هدف من این بود اصلا دلیلی نداشت که این تاپیک رو بزنم
      من دنبال کسایی بودم که از نظر علمی هم سطح و هم سن من باشن تا مثلا با هم بتونیم روی یک پروژه ساده کار کنیم
      مسلاما یه لیسانس الکترونیک نمیاد با من روی ساخت مثلا یه واکی تاکی وقت بزاره(شاید یه کمک کوچیک بکنه توی تاپیک ها اما اینکه بخواد بیاد همراه من اون رو بسازه اصلا!!!!!)
      شما وقتی داری با یکی هم سطح خودت حرف میزنی بهتر حرف همدیگر رو می فهمید ودرک می کنید تا یه نفر 40 ساله که پروژه های صنعتی و پیشرفته انجام میده!!!
      به هر حال این یه نظر بود

دیدگاه

نه دوست یابی...

:agree:
        اینو میگن حرف حساب! :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezabagheri
          !
          منم می دونم اینجا یه سایت علمیه
          اگه دنبال اونکارایی که شما فکر می کنی بودم اصلا الان درحال نوشتن این پست نبودم
          این همه سایت ریخته برا دوست یابی اصلا اگه هدف من این بود اصلا دلیلی نداشت که این تاپیک رو بزنم
          من دنبال کسایی بودم که از نظر علمی هم سطح و هم سن من باشن تا مثلا با هم بتونیم روی یک پروژه ساده کار کنیم
          مسلاما یه لیسانس الکترونیک نمیاد با من روی ساخت مثلا یه واکی تاکی وقت بزاره(شاید یه کمک کوچیک بکنه توی تاپیک ها اما اینکه بخواد بیاد همراه من اون رو بسازه اصلا!!!!!)
          شما وقتی داری با یکی هم سطح خودت حرف میزنی بهتر حرف همدیگر رو می فهمید ودرک می کنید تا یه نفر 40 ساله که پروژه های صنعتی و پیشرفته انجام میده!!!
          به هر حال این یه نظر بود

ایده خوبیه ولی خیلی بدرد بخور نیست .البته از هیچی بهتره . مثلا فرض کن 20 نفر باشه که هم سن و هم علم شما باشه چه دلیلی داره اونها با تو یک زیر گروه تشکیل بدن ؟ خوب این عمل در حقیقت قانون جامعه مجازی رو نقض میکنه .محبوبیت روز افزون جامعه مجازی بیشتر تو اینه که همه از هر طبقه و نزاد و کلاس و رنگ و پول باهم برابرن .لهجه و ماشین و کت وشلوار اصالا مهم نیست
          تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
          داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila

ایده خوبیه ولی خیلی بدرد بخور نیست .البته از هیچی بهتره . مثلا فرض کن 20 نفر باشه که هم سن و هم علم شما باشه چه دلیلی داره اونها با تو یک زیر گروه تشکیل بدن ؟ خوب این عمل در حقیقت قانون جامعه مجازی رو نقض میکنه .محبوبیت روز افزون جامعه مجازی بیشتر تو اینه که همه از هر طبقه و نزاد و کلاس و رنگ و پول باهم برابرن .لهجه و ماشین و کت وشلوار اصالا مهم نیست
            اگه قانون جامعه مجازی اینه که شما میگی
            پس چرا من کاربر ساده سطح پنجمم و شما کاربر حرفه ای سطح دوم؟؟؟؟؟؟ oo:

دیدگاه

ممکنه خیلی ایده ها مفید باشند اما الویتشون شاید از 10 هم بیشتر باشه اینقدر این سایت کارهای مهم تر برای انجام داره که لیست سن افراد توش گم و نا پیدا است .از طرفی سن و تحصیلات هیچ ارتباط مستقیمی با هم زبانی و کمک کردن طرفین و غیره نداره .بسیاری از کاربران سایت سنهای بالای 25 سال دارند اما اگر وقت کنند حتی سوالات بسیار مبتدی هم جواب می دهند

الان شما اکثر پروفابل افراد را نگاه کنید سن را ذکر نکردند پس میشه نتیجه گرفت .برفرض وقتی هم برای ایجاد چنین بخشی گذاشته بشه ازش استقبال نمیشه
              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
              ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo-h
                ممکنه خیلی ایده ها مفید باشند اما الویتشون شاید از 10 هم بیشتر باشه اینقدر این سایت کارهای مهم تر برای انجام داره که لیست سن افراد توش گم و نا پیدا است .از طرفی سن و تحصیلات هیچ ارتباط مستقیمی با هم زبانی و کمک کردن طرفین و غیره نداره .بسیاری از کاربران سایت سنهای بالای 25 سال دارند اما اگر وقت کنند حتی سوالات بسیار مبتدی هم جواب می دهند

الان شما اکثر پروفابل افراد را نگاه کنید سن را ذکر نکردند پس میشه نتیجه گرفت .برفرض وقتی هم برای ایجاد چنین بخشی گذاشته بشه ازش استقبال نمیشه
                قبول

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X