اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چقدر کافی هست یاد داشته باشیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چقدر کافی هست یاد داشته باشیم

با سلام

دوستان می خواهم بدانم ایا باید تمام زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم یا کمی که در حد میکر.کنترل هست یاد بگیریم

با تشکر

پاسخ : چقدر کافی هست یاد داشته باشیم

برای چه کاری ؟
    برنامه نویسی چیری نیست که یکی بتونه ادعا کنه من به همه زبانها می تونم بنویسیم چون تنوع زیادی داره.
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

سلام دوتست عزیز

می خواهم برنماه نویسی میکرو را یاد بگیرم

می خواهم بدنم باید به مقدار بچه های کامپیوتر یاد داسته باشیم

اری بیا خیر یا نه در حد چند لغت

دیدگاه

برای میکرو پیشنهاد AVR و به زبان بیسیک هستش . هم ساده هستش و هم کامل(تقریبا)
        این به این معنی نسیت که بری بیسیک بخونی بلکه یه کتاب آموزشه میکرو نوشته علی کاهه بگیر که در ورژن جدیدش یه برد آموزشی هم قرار داره .
        اون کتاب بسیار کامله
        تو کتاب همه syntax های مورد نیاز رو گفته و نیازس به هیچ مرجع دیگری برای بیسیک (برای شروع) نخواهی داشت.
        از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X