اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باز کردن پروژه های قدیمی با پروتئوس 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باز کردن پروژه های قدیمی با پروتئوس 8

من یه سری پروژه آماده شبیه سازی دارم ولی این پروژه ها با ورژن قدیمی تر پروتئوس نوشته شده اند(ورژن 6.9)
    حالا که می خوام اونارو با ورژن پروتئوس 8 باز کنم ارور می ده :angry:
    چیکار کنم؟؟؟؟؟

پاسخ : باز کردن پروژه های قدیمی با پروتئوس 8

من هم همین مشکلو داشتم . ولی به صورت کاملا اتفاقی یه ایده ای به ذهنم رسید . اودم اول ورژن 7.10 رو نصب کردم . بعدش ورژن 8 رو نصب کردم . هدفم ازین کار این بود که ورژن پایینیا رو با 7.10 باز کنم و بقیه رو با 8 ولی متوجه شدم مشکلم برطرف شده ینی ورژن پایینیا رو هم پروتئوس 8 میخوند . این روشو یه تست کنین ببینی درست میشه.
    يا حق

دیدگاه

بعضی پروزه ها را که با پروتوس باز میکنی صفحه خالی نشون میده مشکلش چیه اونم به خاطر ورزن پروتوس که فرق میکنه

دیدگاه

اقا برعکس این حالت امکان داره؟ مثلا میشه فایلای پروتعوس 8 رو با نرمافزارای ورژن پایینتر باز کرد؟ من هرچی پروژه میکشم وقتی میخوام بدم پی سی بیس رو بزنن میگن مال ما ورژن 7.8 هست و فایلای ورژن 8 رو باز نمیکنه!!
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
          اقا برعکس این حالت امکان داره؟ مثلا میشه فایلای پروتعوس 8 رو با نرمافزارای ورژن پایینتر باز کرد؟ من هرچی پروژه میکشم وقتی میخوام بدم پی سی بیس رو بزنن میگن مال ما ورژن 7.8 هست و فایلای ورژن 8 رو باز نمیکنه!!
          من این سوال رو تو انجمن labcenter (انجمن خود پروتئوس) پرسیدم گفتند نمیشه.
          میتونی فایل مورد نظرت رو به التیوم تبدیل کن و بده بزنند
          کاش کانان که عیب من جستند رویت ای دلستان بدیدندی
          تا به جای ترنج در نظرت، بی خبر دست ها بریدندی

موسسه پژوهشگران علوم نوین لنجان
          http://lenjantech.blog.ir/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad_robotic
            من این سوال رو تو انجمن labcenter (انجمن خود پروتئوس) پرسیدم گفتند نمیشه.
            میتونی فایل مورد نظرت رو به التیوم تبدیل کن و بده بزنند
            اصلا یک از مشکلات بزرگ پروتعوس اینه, نمیدونم چرا اینجوری میکنن دلیلش چیه
            پروتعوس خیلی چیزای غمیشی داره من که کوچ میکنم به التیوم التیوم خیلی منعطف تره دست ادم بازه
            عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
            مخترع برتر شمال غرب سال 96
            مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

شدن میشه باید از منوی فایل یه خوجی از pcbکه طراحی کردید بگیرید البته فایلی که ذخیره میکنیدوبا ورژن پایینتر باز میکنی دچار یه سری نق میشه که باید دوباره برطرفش کنی.
              کلا پیشنهاد میکنم از ورژن پایینتر استفاده کنید.
              طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
              امروز رو کامل زندگی کن...
              (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X