اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فیدبک در منابع سوئیچینگ توان بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فیدبک در منابع سوئیچینگ توان بالا

با سلام و خسته نباشید
    اگه بشه یه دید کلی از ایجاد فیدبک برای منابع سوئیچینگ توان بالا حدود 500W و به بالا بدیداز چه ای سی و یا میکرویی برای تولید فرکانس و تنظیم دیوتی سایکل استفاده میشه؟
    ممنون

پاسخ : فیدبک در منابع سوئیچینگ توان بالا

سلام
    تو توان های خیلی بالاتر از این هم از همین کنترلرهای tl494 یا uc38XX ها استفاده میشه.
    مهم توپولوژی و چیزهای دیگست.

دیدگاه

خیلی از بچه های انجکن متشکرم
      من در حال تکمیل اطلاعاتم هستم تا تئوریه کارو تموم کنم و وارد ساخت بشم
      من تو بخش محاسبات مربوط فیلتر emi ورودی و اسنابر tl431 مشکل دارم یعنی جایی پیدا نمی کنم تو فروم هم نیس
      اگه راهنمایی کنید کمک زیادی به من و خیلیای دیگه کردید اگه منبع خوبیم سراغ دارید ( زبان اصلی یا فارسی ) غیر ابریشمی فر معرفی کنید میرم دنبالش
      ممنونم از همه

دیدگاه

دوست گرامی
        به کمک نرم افزار بسیار کم حجم و بدون نیاز به نصب زیر میتوانید محاسبات مقدماتی را انجام دهید

http://www.electronicecircuits.com/download/software/regulator-desing.zip
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor
          دوست گرامی
          به کمک نرم افزار بسیار کم حجم و بدون نیاز به نصب زیر میتوانید محاسبات مقدماتی را انجام دهید

http://www.electronicecircuits.com/download/software/regulator-desing.zip
          استفاده از تغذیه های خطی در این توان مخصوصا ولتاژ یا جریان متغیر کاری نامعقوله. دوست خوبم, نرم افزاری که شما معرفی کردین برای محاسبه تغذیه با آی سی های خطی است.
          برای شروع فعلا خودتونو درگیر فیلتر EMI ورودی نکنین. نیازی بهش ندارید. به نظرم بهتره از توان های خیلی کمتر(1-10 وات) شروع کنید. تغذیه 500 وات مشکلاتش چندین برابر تغذیه توان پایینه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X