اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازار کار منابع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازار کار منابع تغذیه

سلام خدمت دوستان عزیزم :smile:
    از شما عزیزانی که با منابع تغذیه بخصوص سوییچینگ کار می کنید می خواستم بدونم با توجه به منابع تغذیه ساخت چین بازار کار منابع تغذیه ساخت داخل چگونه هستش ایا کسی طالب ساخت وطنی ش هستش و اصلا به صرفه هست که طراحی کنی یا فقط در طراحی های خاص به صرفه هست . چون دیدم تاپیک منابع تغیه داغه این سوال برام پیش اومد که حتما بازارش رو هم داره
    با تشکر
    انجمن LABVIEW
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=279.0
    اموزش ميكروكنترلرهاي AVR به زبان ساده
    http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,7070.0.html

پاسخ : بازار کار منابع تغذیه

نوشته اصلی توسط nex2004
    سلام خدمت دوستان عزیزم :smile:
    از شما عزیزانی که با منابع تغذیه بخصوص سوییچینگ کار می کنید می خواستم بدونم با توجه به منابع تغذیه ساخت چین بازار کار منابع تغذیه ساخت داخل چگونه هستش ایا کسی طالب ساخت وطنی ش هستش و اصلا به صرفه هست که طراحی کنی یا فقط در طراحی های خاص به صرفه هست . چون دیدم تاپیک منابع تغیه داغه این سوال برام پیش اومد که حتما بازارش رو هم داره
    با تشکر
    سلام.نمیدونم چطور بگم.درده سرش که زیاده.بیشتر تو توان هایه بالا صرفه اش بیشتره و به نظره من شاید نسبت به وقتی که برای ساختش صرف میشه تو توانهای بالا بصرفه.پیدا کردن جعبه مناسب براش و سیمها و جکها و فیش هایه مناسب هم که خودش درده سره بزرگیه.
    ولی من چند سالیه که کار میکنم و میسازم و میفروشم ولی خب باید مشتری رو توجیه کنید و بهشون فرقش رو بگید.اگه بتونید مستقیم با مشتری سر و کار داشته باشین بهتره.بذارین یک مثال بزنم.من یکبار رفتم تو بازار مشهد هر کی سوئیچینگ 12 ولت 2 آمپر و سه آمپر و 5 آمپر و چهار آمپر داشت از هر کدوم یکی خریدم.(الانم دارمشون چون همیشه به مشتری نشون میدم) خب اول اینکه همشون ولتاژه ورودیشون بین 12.5 تا 12.9 ولت بود و این خودش برای کارهای دقیق مساله سازه و دوم اینکه حتی اگه نصفه توانی که قراره بده رو ازش میکشیدی حدوده یک ولت خروجی افت میکرد.
    ولی سوئیچینگهای من دقیق 12 ولت یا 12.1 ولته و هم در نهایت توان یک یا دو دهم ولت افت دارن.دیگه اینها رو باید به مشتری توجیه کنی.الان که به شدت و بازم تاکید میکنم به شدت در بازار جنسهای آشغال و نسبتا آشغال که نمیدیم از کجا اومده (چین یا پاکستان یا افغانستان یا ...) پر شده ولی با جعبه های شیک و بسیار زیبا.خوده همین جعبه ها هم برای خودش مساله سازه یعنی خیلی از فروشنده ها دوست دارن (متاسفانه)جنسه آشغال بخرن با جعبه شیک و جنسه خوب بی جعبه با با جبعه ضعیف نخرن و بعضا میگن مشتری عقلش به چشمشه....
    برایه همین مسائل هم هست که من بیشتر درایور ال ای دی میزنم هم سودش بیشتره و هم بعضی از درده سرهاش کمتر.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X