اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه پژوهشی قابل پیشنهاد به شرکت گاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه پژوهشی قابل پیشنهاد به شرکت گاز

سلام
    موقعیتی برام پیش اومده که می خوام یه پروژه پژوهشی رو به شرکت گاز پیشنهاد بدم.
    خواستم اگه زمینه ای که مرتبط با گرایش های مختلف رشته برق باشه و البته در ارتباط با صنعت گاز که بشه به عنوان پروژه پژوهشی اون رو به داوری فرستاد بهم معرفی کنید
    با تشکر

پاسخ : پروژه پژوهشی قابل پیشنهاد به شرکت گاز

کسی پیشنهادی نداره؟

دیدگاه

با سلام

من چند وقت پیش میخواستم کنتور گاز شارژی بسازم در جمهوری اذربایجان ظاهرا کنتورهایشان اینجوری است ادامه ندادم میتوانید شما پیشنهاد بدهید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Shapour-Ardebil
        با سلام

من چند وقت پیش میخواستم کنتور گاز شارژی بسازم در جمهوری اذربایجان ظاهرا کنتورهایشان اینجوری است ادامه ندادم میتوانید شما پیشنهاد بدهید
        منون از پاسختون
        منظور از کنتور گاز شارژی چی هستش؟
        موضوعاتی که صرفا کار تحقیقاتی و تئوریک باشه مد نظرتون نیست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oscilator
          منون از پاسختون
          منظور از کنتور گاز شارژی چی هستش؟
          موضوعاتی که صرفا کار تحقیقاتی و تئوریک باشه مد نظرتون نیست؟
          با سلام

عرض کردم مثل اینکه (چند تا از مشتریان من که از اهالی جمهوری آذربایجان هستند در مورد نحوه حک کردنش از من کمک میخواستند ولی خودم به شخصه ندیدم ) یک کارت مثل کارت تلفن میخرید و کارت مربوطه را مثل تلفن در جایگاه خودش قرار میدهید و الباقی قصه .....
          در ضمن کارت امکان شارژ توسط اداره گاز را دارا می باشد که برای این قسمت دنبال کلک بودند

دیدگاه

با شرکت های گاز استانی میخواهید کار کنید یا مراکز پژوهشی زیر مجموعه شرکت ملی گاز؟
            به خود شرکت گاز مراجعه کردید چون هر استانی و نیز هر مرکز پژوهشی یک لیست پروژه های پیشنهادی دارند.
            به هر حال در اینجور جاهایی گرفتن پروژه خیلی مهمتره تا موضوع های خوب و کاربردی چون با کمال تاسف توجه کافی به امور پژوهشی در ادارات دولتی نمیشه.
            مهم نیست چه مدرکى دارید
            مهم این است که چه درکى دارید . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oscilator
              سلام
              موقعیتی برام پیش اومده که می خوام یه پروژه پژوهشی رو به شرکت گاز پیشنهاد بدم.
              خواستم اگه زمینه ای که مرتبط با گرایش های مختلف رشته برق باشه و البته در ارتباط با صنعت گاز که بشه به عنوان پروژه پژوهشی اون رو به داوری فرستاد بهم معرفی کنید
              با تشکر
              دوست گرامی، اگر پروژه شما مشتمل بر ساخت یک دستگاه جدید و یا یک فرمولاسیون نوبنیان است، اکیدا پیشنهاد می کنم ابتدا آن را در قالب یک اظهار نامه اختراع ثبت کنید و بعد به صورت یک پروپوزال استاندارد، به پژوهشگاه صنعت نفت و به ویژه آقای دکتر سید کامران میر باقری، رئیس اداره مالکیت فکری معاونت تحقیقات پژوهشگاه ارائه کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X