اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طرح رو فیبر ناقص چاپ میشه!!!(چیکار کنم؟)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طرح رو فیبر ناقص چاپ میشه!!!(چیکار کنم؟)

من با کاغذ پیشت بر چسب کار میکنم
    اما بعد اتو کشی طرح اینجوری چاپ میشه!!!

همه چیز ها رو هم رعایت می کنم
    (قبلش با ریکا برد رو می شورم بعد داغش می کنم و طرح رو روش می زارم کف اتو سوراخ نداره و....)

پاسخ : طرح رو فیبر ناقص چاپ میشه!!!(چیکار کنم؟)

طرحت را روی کاغذ معمولی چاپ کن یا کاغذ گلاسه (ضخیم که توی پرینتر گیر نکنه).بعد باید با فشار زیاد و مدت زیاد اتو بکش و مطئن بشی که تمام قسمت های مدار روی فیبر چاپ شده.اگه خوب اتو کشیده باشی کاغذ باید بچسبه به فیبر مسی.در نهایت بزارش توی آب تا کاغذ خیس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روی کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فیبر جدا بشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-j
      طرحت را روی کاغذ معمولی چاپ کن یا کاغذ گلاسه (ضخیم که توی پرینتر گیر نکنه).بعد باید با فشار زیاد و مدت زیاد اتو بکش و مطئن بشی که تمام قسمت های مدار روی فیبر چاپ شده.اگه خوب اتو کشیده باشی کاغذ باید بچسبه به فیبر مسی.در نهایت بزارش توی آب تا کاغذ خیس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روی کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فیبر جدا بشه.
      یه نکته هم اضافه کنم اگه اتوتون بخار کافی نمیده مثل من روش رو با اب اسپری کنید

head<=
      ...تشکر خدا...
      [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-j
        بزارش توی آب تا کاغذ خیس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روی کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فیبر جدا بشه.

شما این کار رو نکردید به همین دلیل این طور شده
        اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

بخار؟؟؟؟ :surprised:
          به من گفتن اگه اتو بخار داری توش آب نریز که بخار نده بیرون که کار رو خراب کنه!!!!
          تازه یکی دیگه هم گفت که نمی خواد بزاری تو آب گفت بعد از اتو بکن کاغذ رو!!!!
          هر کی یه چیزی میگه :angry:
          حالا به هر حال امتحان می کنم
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-j
            :NO:
            بد ترین روش + هدر دادن وقت
            نوشته اصلی توسط m4hd1r
            یه نکته هم اضافه کنم اگه اتوتون بخار کافی نمیده مثل من روش رو با اب اسپری کنید
            اصلا نیازی به این کارا نیست
            نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی

شما این کار رو نکردید به همین دلیل این طور شده
            کاغذ پشت برچسب احتیاجی به گذاشتن توی اب و خیس خوردن نداره

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما مطمئن شو فیبرت تمیزه و اکسید نشده (برای این کار زیر اب با سیم ظرف شویی بشورش) بعد یکم گرمش کن و کاغذ رو بزار روش (بهتره دست نزنی روی تونر) بعد اتو رو روی اخرین درجه بزار و حدود 2 دقیقه با یکم فشار اوتوش کن بعد بزارش جای خنک (خیلی مهمه من میزارم روی سرامیک) که خود به خود سرد بشه و با اتاق هم دما بشه بعد اروم از یه گوشه کاغذ رو جدا کن
            به احتمال زیاد مرحله اخر رو درست انجام نمیدی (حوصله داشته باش)

دیدگاه

منم از بخار استفاده نمی کنم.ولی با روشی که گفتم حتی چند بار قطعات اس ام دی را هم زدم البته مدار خفنی نبود.مشکل نداشتم.فقط کل روش اتو یه مشکل داره اون پهن شدن نت هاست.

اون قضیه سیم ظرفشویه هم ،قضیه درستیه من یادم رفته بود بگم.سطح مس باید کاملا براق باشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                بد ترین روش + هدر دادن وقت :NO:
                اصلا نیازی به این کارا نیست :NO:
                کاغذ پشت برچسب احتیاجی به گذاشتن توی اب و خیس خوردن نداره

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما مطمئن شو فیبرت تمیزه و اکسید نشده (برای این کار زیر اب با سیم ظرف شویی بشورش) بعد یکم گرمش کن و کاغذ رو بزار روش (بهتره دست نزنی روی تونر) بعد اتو رو روی اخرین درجه بزار و حدود 2 دقیقه با یکم فشار اوتوش کن بعد بزارش جای خنک (خیلی مهمه من میزارم روی سرامیک) که خود به خود سرد بشه و با اتاق هم دما بشه بعد اروم از یه گوشه کاغذ رو جدا کن
                به احتمال زیاد مرحله اخر رو درست انجام نمیدی (حوصله داشته باش)
                به نظرم کسی که نظر میده لابد یه چیزی میدونه من خودم از تجربه شخصی ام گفتم میخواید گوش کنید میخواید نکنید کسی اجبارتون نکرده به نظرم خوبه آدم قبل عالم شدن آدم شدن رو تمرین کنه نمیگم خودم خیلی آدمم ولی تلاشمو میکنم شبیه آدم ها رفتار کنم

نوشته اصلی توسط rezabagheri
                بخار؟؟؟؟ :surprised:
                به من گفتن اگه اتو بخار داری توش آب نریز که بخار نده بیرون که کار رو خراب کنه!!!!
                تازه یکی دیگه هم گفت که نمی خواد بزاری تو آب گفت بعد از اتو بکن کاغذ رو!!!!
                هر کی یه چیزی میگه :angry:
                حالا به هر حال امتحان می کنم
                ممنون
                آب باعث میشه کاغذ گلاسه بچسبه به برد البته در حد نم دار شدن دیگه خیسش نباید بکنید... اگه خشک اتو کنید فقط یه قسمت های کمی از تونر میچسبه به برد

head<=
                ...تشکر خدا...
                [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m4hd1r
                  به نظرم کسی که نظر میده لابد یه چیزی میدونه من خودم از تجربه شخصی ام گفتم میخواید گوش کنید میخواید نکنید کسی اجبارتون نکرده به نظرم خوبه آدم قبل عالم شدن آدم شدن رو تمرین کنه نمیگم خودم خیلی آدمم ولی تلاشمو میکنم شبیه آدم ها رفتار کنم
                  دوست عزیز چرا بهت برمیخوره محترمانه فحش میدی؟
                  من اگه تجربه نداشتم که نمیومدم بگم این روش بدرد نمیخوره فلان روش خوبه! مگه چه فرقی به حال من داره؟!
                  تموم روش هارو امتحان کردم و توی همین انجمن بگردی تاپیک های قدیمی رو پیدا میکنی که دوستان هم روش های مختلفی رو رفتن و امتحان کردن
                  چاپ روی کاغذ پشت برچسب راحت ترین و اسون ترین و سریع ترین راه با کار کردن با اتو هست چون ترک ها پخش نمیشه و کاغذ به فیبر نمیچسبه که احتیاج به گذاشتن توی اب داشته باشه و زمان اتو کردن رو هم میاره پایین
                  شما امتحان کن ضرر نمیکنی!
                  هرچند بی مورد اعصبانی شدی و شیک و مجلسی فحش دادی ولی حلال کردم :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                    دوست عزیز چرا بهت برمیخوره محترمانه فحش میدی؟
                    من اگه تجربه نداشتم که نمیومدم بگم این روش بدرد نمیخوره فلان روش خوبه! مگه چه فرقی به حال من داره؟!
                    تموم روش هارو امتحان کردم و توی همین انجمن بگردی تاپیک های قدیمی رو پیدا میکنی که دوستان هم روش های مختلفی رو رفتن و امتحان کردن
                    چاپ روی کاغذ پشت برچسب راحت ترین و اسون ترین و سریع ترین راه با کار کردن با اتو هست چون ترک ها پخش نمیشه و کاغذ به فیبر نمیچسبه که احتیاج به گذاشتن توی اب داشته باشه و زمان اتو کردن رو هم میاره پایین
                    شما امتحان کن ضرر نمیکنی!
                    هرچند بی مورد اعصبانی شدی و شیک و مجلسی فحش دادی ولی حلال کردم :mrgreen:
                    قربان شما
                    به همین پیشولی عکس پروفایلم قسم که نمیخواستم ناراحتتون کنم یکم قاطی کردم وقتی دیدم اینجوری نوشتید
                    این خشاب کاغذای منه تو خونه ،

در بهتر بودن کاغذ برچسب که شکی نیست عزیز

head<=
                    ...تشکر خدا...

دیدگاه

بابا چرا دعوا می کنید؟؟
                      بالاخره طرح رو بصورت کامل در آوردم :wow:
                      اول رفتم با فتوشاپ کاملا خطوط رو پر رنگ کردم(خیلی خیلی تاثیر گذار بود چون طرح رو از تو کتاب اسکن کرده بودم خیلی کم رنگ بود و فکر کنم بخاطر همین رو برد سوار نمیشد)
                      بعد رو کاغذ پشت بر چسب پرینت گرفتم
                      بعد بدون داغ کردن اولیه برد چسبوندم روش(حوصله نداشتم :biggrin
                      بعد یکم اتو کردم که کاغذ روش خوب محکم شد
                      بعد روش هی آب می پاشیدم و هی اتو می کردم تا آبش خشک شه(یه 10 15 بار اینکارو کردم)
                      بعد گذاشتم یکم سرد بشه
                      بعد انداختمش تو آب داغ(یه 10 دقیقه خیس خورد)
                      بعد از روش لایه لایه کاغذشو جدا کردم(اما لایه آخر رو که حاوی طرح بود جدا نکردم)
                      بعد دوباره اتو کشیدم
                      بعد دوباره انداختمش تو آب ولرم و لایه کاغذ آخر رو هم جدا کردم
                      بعد اسید کاری کردم و نتیجه عالی شد :wow: :wow:
                      متاسفانه نتونستم عکس بزارم
                      از همتون ممنون :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m4hd1r
                        قربان شما
                        به همین پیشولی عکس پروفایلم قسم که نمیخواستم ناراحتتون کنم یکم قاطی کردم وقتی دیدم اینجوری نوشتید
                        این خشاب کاغذای منه تو خونه ،
                        در بهتر بودن کاغذ برچسب که شکی نیست عزیز
                        نه داداش اختیار داری ما ناراحت نشدیم >-
                        بابا چرا دعوا می کنید؟؟
                        بالاخره طرح رو بصورت کامل در آوردم :wow:
                        اول رفتم با فتوشاپ کاملا خطوط رو پر رنگ کردم(خیلی خیلی تاثیر گذار بود چون طرح رو از تو کتاب اسکن کرده بودم خیلی کم رنگ بود و فکر کنم بخاطر همین رو برد سوار نمیشد)
                        بعد رو کاغذ پشت بر چسب پرینت گرفتم
                        بعد بدون داغ کردن اولیه برد چسبوندم روش(حوصله نداشتم :biggrin
                        بعد یکم اتو کردم که کاغذ روش خوب محکم شد
                        بعد روش هی آب می پاشیدم و هی اتو می کردم تا آبش خشک شه(یه 10 15 بار اینکارو کردم)
                        بعد گذاشتم یکم سرد بشه
                        بعد انداختمش تو آب داغ(یه 10 دقیقه خیس خورد)
                        بعد از روش لایه لایه کاغذشو جدا کردم(اما لایه آخر رو که حاوی طرح بود جدا نکردم)
                        بعد دوباره اتو کشیدم
                        بعد دوباره انداختمش تو آب ولرم و لایه کاغذ آخر رو هم جدا کردم
                        بعد اسید کاری کردم و نتیجه عالی شد :wow: :wow:
                        متاسفانه نتونستم عکس بزارم
                        از همتون ممنون :job:
                        خیلی اضافه کاری کردی داداش!
                        من با همون چند خطی که برات نوشتم بردامو چاپ میکنم فابریک کارخونه ای میشه!
                        همونطور که گفتم کاغذ پشت برچست اصلا نیازی به گذاشتن توی اب نداره چون اصلا به فیبر نمیچسبه فقط بزار خنک شه بعد راحت جدا میشه

دیدگاه

من با کاغذ پیشت بر چسب کار میکنم
                          اما بعد اتو کشی طرح اینجوری چاپ میشه!!!

همه چیز ها رو هم رعایت می کنم
                          (قبلش با ریکا برد رو می شورم بعد داغش می کنم و طرح رو روش می زارم کف اتو سوراخ نداره و....)
                          نیازی به کارای اضافی نیست
                          اگه از اون کاغذ های دو طرفه دازی که یه طرفش نایلونه با چسب چسبوندن راحت نایلون رو بکن با پرینتر لیزری(نکته اش اینجاست که باید پودر کارتریج تقلبی نباشه و آخرین درجه بزاری تا تیره دراد) چاپ میکنی بعد با اتو یکم نگه میداری میکشی روش بدون هیچ کاری کاغذ رو جدا میکنی
                          حالا اگه جایی هم نیفتاده باشه میتونی با ماژیکی که پاک نمیشه بکشی اونجاها بندازی تو اسید
                          Gelecek Bizimdir >

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X