ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2012/07/09
    303
    12

طرح رو فیبر ناقص چاپ میشه!!!(چیکار کنم؟)

من با کاغذ پیشت بر چسب کار میکنم
    اما بعد اتو کشی طرح اینجوری چاپ میشه!!!

همه چیز ها رو هم رعایت می کنم
    (قبلش با ریکا برد رو می شورم بعد داغش می کنم و طرح رو روش می زارم کف اتو سوراخ نداره و....)
    2010/04/17
    225
    10

پاسخ : طرح رو فيبر ناقص چاپ ميشه!!!(چيکار کنم؟)

طرحت را روي کاغذ معمولي چاپ کن يا کاغذ گلاسه (ضخيم که توي پرينتر گير نکنه).بعد بايد با فشار زياد و مدت زياد اتو بکش و مطئن بشي که تمام قسمت هاي مدار روي فيبر چاپ شده.اگه خوب اتو کشيده باشي کاغذ بايد بچسبه به فيبر مسي.در نهايت بزارش توي آب تا کاغذ خيس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روي کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فيبر جدا بشه.
    2013/05/10
    615
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-j
    طرحت را روي کاغذ معمولي چاپ کن يا کاغذ گلاسه (ضخيم که توي پرينتر گير نکنه).بعد بايد با فشار زياد و مدت زياد اتو بکش و مطئن بشي که تمام قسمت هاي مدار روي فيبر چاپ شده.اگه خوب اتو کشيده باشي کاغذ بايد بچسبه به فيبر مسي.در نهايت بزارش توي آب تا کاغذ خيس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روي کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فيبر جدا بشه.
    يه نکته هم اضافه کنم اگه اتوتون بخار کافي نميده مثل من روش رو با اب اسپري کنيد

head<=
    ...تشکر خدا...
    [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]
    2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

بزارش توي آب تا کاغذ خيس بخوره(اول بزار خنک بشه بعد) و آروم با دست روي کاغذ بکش تا کاغذ کم کم از فيبر جدا بشه.

شما اين کار رو نکرديد به همين دليل اين طور شده
    [size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2012/07/09
    303
    12

پاسخ : طرح رو فیبر ناقص چاپ میشه!!!(چیکار کنم؟)

بخار؟؟؟؟ :surprised:
    به من گفتن اگه اتو بخار داری توش آب نریز که بخار نده بیرون که کار رو خراب کنه!!!!
    تازه یکی دیگه هم گفت که نمی خواد بزاری تو آب گفت بعد از اتو بکن کاغذ رو!!!!
    هر کی یه چیزی میگه :angry:
    حالا به هر حال امتحان می کنم
    ممنون
    2012/01/11
    اصفهان
    1,656
    229

:NO:
    بد ترين روش + هدر دادن وقت
    نقل قول نوشته اصلی توسط m4hd1r
    يه نکته هم اضافه کنم اگه اتوتون بخار کافي نميده مثل من روش رو با اب اسپري کنيد
    اصلا نيازي به اين کارا نيست
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادي

شما اين کار رو نکرديد به همين دليل اين طور شده
    کاغذ پشت برچسب احتياجي به گذاشتن توي اب و خيس خوردن نداره

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

شما مطمئن شو فيبرت تميزه و اکسيد نشده (براي اين کار زير اب با سيم ظرف شويي بشورش) بعد يکم گرمش کن و کاغذ رو بزار روش (بهتره دست نزني روي تونر) بعد اتو رو روي اخرين درجه بزار و حدود 2 دقيقه با يکم فشار اوتوش کن بعد بزارش جاي خنک (خيلي مهمه من ميزارم روي سراميک) که خود به خود سرد بشه و با اتاق هم دما بشه بعد اروم از يه گوشه کاغذ رو جدا کن
    به احتمال زياد مرحله اخر رو درست انجام نميدي (حوصله داشته باش)
    2010/04/17
    225
    10

منم از بخار استفاده نمي کنم.ولي با روشي که گفتم حتي چند بار قطعات اس ام دي را هم زدم البته مدار خفني نبود.مشکل نداشتم.فقط کل روش اتو يه مشکل داره اون پهن شدن نت هاست.

اون قضيه سيم ظرفشويه هم ،قضيه درستيه من يادم رفته بود بگم.سطح مس بايد کاملا براق باشه.
    2013/05/10
    615
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.7
    بد ترين روش + هدر دادن وقت :NO:
    اصلا نيازي به اين کارا نيست :NO:
    کاغذ پشت برچسب احتياجي به گذاشتن توي اب و خيس خوردن نداره

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

شما مطمئن شو فيبرت تميزه و اکسيد نشده (براي اين کار زير اب با سيم ظرف شويي بشورش) بعد يکم گرمش کن و کاغذ رو بزار روش (بهتره دست نزني روي تونر) بعد اتو رو روي اخرين درجه بزار و حدود 2 دقيقه با يکم فشار اوتوش کن بعد بزارش جاي خنک (خيلي مهمه من ميزارم روي سراميک) که خود به خود سرد بشه و با اتاق هم دما بشه بعد اروم از يه گوشه کاغذ رو جدا کن
    به احتمال زياد مرحله اخر رو درست انجام نميدي (حوصله داشته باش)
    به نظرم کسي که نظر ميده لابد يه چيزي ميدونه من خودم از تجربه شخصي ام گفتم ميخوايد گوش کنيد ميخوايد نکنيد کسي اجبارتون نکرده به نظرم خوبه آدم قبل عالم شدن آدم شدن رو تمرين کنه نميگم خودم خيلي آدمم ولي تلاشمو ميکنم شبيه آدم ها رفتار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabagheri
    بخار؟؟؟؟ :surprised:
    به من گفتن اگه اتو بخار داري توش آب نريز که بخار نده بيرون که کار رو خراب کنه!!!!
    تازه يکي ديگه هم گفت که نمي خواد بزاري تو آب گفت بعد از اتو بکن کاغذ رو!!!!
    هر کي يه چيزي ميگه :angry:
    حالا به هر حال امتحان مي کنم
    ممنون
    آب باعث ميشه کاغذ گلاسه بچسبه به برد البته در حد نم دار شدن ديگه خيسش نبايد بکنيد... اگه خشک اتو کنيد فقط يه قسمت هاي کمي از تونر ميچسبه به برد

head<=
    ...تشکر خدا...
    [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]
    2012/01/11
    اصفهان
    1,656
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط m4hd1r
    به نظرم کسي که نظر ميده لابد يه چيزي ميدونه من خودم از تجربه شخصي ام گفتم ميخوايد گوش کنيد ميخوايد نکنيد کسي اجبارتون نکرده به نظرم خوبه آدم قبل عالم شدن آدم شدن رو تمرين کنه نميگم خودم خيلي آدمم ولي تلاشمو ميکنم شبيه آدم ها رفتار کنم
    دوست عزيز چرا بهت برميخوره محترمانه فحش ميدي؟
    من اگه تجربه نداشتم که نميومدم بگم اين روش بدرد نميخوره فلان روش خوبه! مگه چه فرقي به حال من داره؟!
    تموم روش هارو امتحان کردم و توي همين انجمن بگردي تاپيک هاي قديمي رو پيدا ميکني که دوستان هم روش هاي مختلفي رو رفتن و امتحان کردن
    چاپ روي کاغذ پشت برچسب راحت ترين و اسون ترين و سريع ترين راه با کار کردن با اتو هست چون ترک ها پخش نميشه و کاغذ به فيبر نميچسبه که احتياج به گذاشتن توي اب داشته باشه و زمان اتو کردن رو هم مياره پايين
    شما امتحان کن ضرر نميکني!
    هرچند بي مورد اعصباني شدي و شيک و مجلسي فحش دادي ولي حلال کردم :mrgreen:
    2013/05/10
    615
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.7
    دوست عزيز چرا بهت برميخوره محترمانه فحش ميدي؟
    من اگه تجربه نداشتم که نميومدم بگم اين روش بدرد نميخوره فلان روش خوبه! مگه چه فرقي به حال من داره؟!
    تموم روش هارو امتحان کردم و توي همين انجمن بگردي تاپيک هاي قديمي رو پيدا ميکني که دوستان هم روش هاي مختلفي رو رفتن و امتحان کردن
    چاپ روي کاغذ پشت برچسب راحت ترين و اسون ترين و سريع ترين راه با کار کردن با اتو هست چون ترک ها پخش نميشه و کاغذ به فيبر نميچسبه که احتياج به گذاشتن توي اب داشته باشه و زمان اتو کردن رو هم مياره پايين
    شما امتحان کن ضرر نميکني!
    هرچند بي مورد اعصباني شدي و شيک و مجلسي فحش دادي ولي حلال کردم :mrgreen:
    قربان شما
    به همين پيشولي عکس پروفايلم قسم که نميخواستم ناراحتتون کنم يکم قاطي کردم وقتي ديدم اينجوري نوشتيد
    اين خشاب کاغذاي منه تو خونه ،

در بهتر بودن کاغذ برچسب که شکي نيست عزيز

head<=
    ...تشکر خدا...
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13