اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در شبیه سازی lpc2368

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در شبیه سازی lpc2368

سلام
    من باید برای پروژه ام که با lpc2368 هست، با پروتئوس شبیه سازی کنم. اما متوجه شدم پرتئوس سری 23 رو پشتیبانی نمی کنه. فقط تا سری 21 هست.
    می خواستم ببینم آیا نرم افزار های دیگه ای هست برای شبیه سازی این میکرو که شبیه به پروتئوس عمل کنه؟
    و آیا با لب ویو می شه این کار رو انجام داد؟ یعنی ماژول آرم رو داره؟ و بقیه ی ماژول ها رو که بشه پروژه رو روش شبیه سازی کرد؟
    ممنون می شم جواب بدید.

پاسخ : مشکل در شبیه سازی lpc2368

به ابوالفضل بی خیال شبیه سازی بشین .اون فقط یک کارتون از عملکرد میکرو بهتون نشون میده .
    تنها کار برد شبیه سازی فقز برای محاسبات rcl و آمپلی فایر های ترانزیستوری است . چون این ها المانهای آنالوگ طبیعی است که همیشه رفتار طبیعی دارند .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

خب وقتی یه پروژه رو نشه به صورت عملی و در واقعیت درستش کرد، شبیه سازی به درد می خوره دیگه
      همیشه که نمی شه یه میکرو گذاشت و چهار تا سیم!

دیدگاه

شبیه سازی خیلی ساده است حتی میشه 2 روزه برای هر میکرو- پروسسور یک شبیه ساز نوشت چرا ؟

چون شبیه سازی که نمیاد مدار معادل هر میکرو رو داشته باشه (از 100 هزار ترانزیستور تا 70-80 میلیون ترانزیستور ) بعد دستورات رو دیکد کنه بعد این دستورات رو در داخل پایپ ها لود کنه و بعد نتیجه رو اعلام کنه .
        اون فقط میاد یک جدول از دستورات اسمبلی یک میکرو را ( از 100 تا 500 پکد ) را در حافظه اش لود میکنه . و بعد پورت های متصل به حافظه رو مشخص میکنه .
        موقع شبیه سازی یک حافظه به اندازه حافظه میکرو در یک متغیر جدا مکنه . هگز شما رو سطر به سطر میخونه و اون رو تبدیل میکنه به اسمبلی . با این کار یک تغییراتی رو اون متغیر انجام میده

. و اگر دستورات out , in داخل دستورات باشه الکی چندتا پین رو ست و ریست میکنه .
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X