اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل usb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل usb

با سلام بر مهندسین
    میخواستم بدونم ایا می توان 2 تا نری usb را به2 سر سیم وصل کنیم:ایا میشه ازش برای انتقال دیتا استفاده کنیم؟؟؟فرض کنید از کامپیوتر شخصی تان میخواهید داده به لپتاپ تان متقل کنید!! برای این کار باید چه کار کرد؟؟؟ یک راه اش این هست که از usb flash استفاده کرد!!! من میخوام راهی پیدا کنم که بدون واسطه داده را به مقصد مورد نظر منتقل کنم؟؟ ایا راهی مثل همین کابل usb دو سر نری : وجود داره؟؟
    سپاس

پاسخ : کابل usb

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
    با سلام بر مهندسین
    میخواستم بدونم ایا می توان 2 تا نری usb را به2 سر سیم وصل کنیم:ایا میشه ازش برای انتقال دیتا استفاده کنیم؟؟؟فرض کنید از کامپیوتر شخصی تان میخواهید داده به لپتاپ تان متقل کنید!! برای این کار باید چه کار کرد؟؟؟ یک راه اش این هست که از usb flash استفاده کرد!!! من میخوام راهی پیدا کنم که بدون واسطه داده را به مقصد مورد نظر منتقل کنم؟؟ ایا راهی مثل همین کابل usb دو سر نری : وجود داره؟؟
    سپاس
    سلام
    هرگز مستقیما دوتا پی سی رو به صورت مستقیم با یو اس بی بهم وصل نکنید خراب میشه

برای اینکار می تونید از کابل مخصوص usb to usb که یک مدار داره استفاده کنید

یا از کابل لن استفاده کنید دوتا پی سی رو بهم وصل کنید

فایل انتقال بدید بازی شبکه ای کنید من این روشو امتحان کردم

البته تنظیمات داره اگه خواستید بگید بعدا براتو ن بذارم

بنظرم با بلوتوث هم بشه
    موفق باشید
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

ممنون دوست عزیز :nice: لطفا بیشتر توضیح بدهید!!
      هرگز مستقیما دوتا پی سی رو به صورت مستقیم با یو اس بی بهم وصل نکنید خراب میشه
      امتحان کردید مگه!!؟؟ به چه صورت خراب میشه؟؟ :surprised:
      برای اینکار می تونید از کابل مخصوص usb to usb که یک مدار داره استفاده کنید
      این کابل را از کجا میشه گیر اورد؟؟ یک نمونه سراغ دارید ؟؟معرفی کنید ببینیم چطوری هست؟؟
      یا از کابل لن استفاده کنید دوتا پی سی رو بهم وصل کنید فایل انتقال بدید بازی شبکه ای کنید من این روشو امتحان کردم البته تنظیمات داره اگه خواستید بگید بعدا براتو ن بذارم
      منظور شما از طریق شبکه بستن هست(peer to peer) این روش را امتحان کردم ولی نیاز به تجهیزات و تنتظیمات خاص خودش هست!! oo:
      سپاس

دیدگاه

امتحان کردید مگه!!؟؟ به چه صورت خراب میشه؟؟
        http://www.forum-irani.ir/thread367.html
        این کابل را از کجا میشه گیر اورد؟؟ یک نمونه سراغ دارید ؟؟معرفی کنید ببینیم چطوری هست؟
        اینو نمیدونم
        منظور شما از طریق شبکه بستن هست(peer to peer) این روش را امتحان کردم ولی نیاز به تجهیزات و تنتظیمات خاص خودش هست!!
        تجهیزات فقط یک کابل لن می خواد :biggrin: :biggrin:
        "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
        ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
        ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
        پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: ایا این هست؟؟
          http://iran-micro.com/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D8%B1-%D9%86%D8%B1-%28%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B7%D9%88%D9%84%29-p-1187.html

دیدگاه

برای انتقال دیتا از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه از یه کابل lan می تونی استفاده کنی که هر دو سر اون کلاس a باشه و به یک سوییچ متصل کنی. وبعد یه کابل lan مشابه اونو از سوییچ به کامپیوتر دوم بزنی.
            یا اگر نخواستی از سوییچ استفاده کنی ، می تونی کابل lan رو یه سر کلاس a ویه سر کلاس b بزنی و یکی را به کامپیوتر اول و سردوم را به کامپیوتر دوم وصل کنی.
            امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X