اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب رشته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب رشته

سلام.دوستان عزیز گرایش قدرت خوب است ؟ کدام گرایش آن بهتر است سیستمهای قدرت یا الکترونیک قدرت؟

پاسخ : انتخاب رشته

سلام. عضویتتون رو تبریک میگم ولی بهتر بود می گشتین و سوالتون رو در جای مرتبط می پرسیدین و فوری برای هر سوالی تاپیک نزنین. خواهش می کنم
    جواب: قدرت بهترین گرایش برق برای کار هست ولی زمینه های تحقیقاتیش کمی از بقیه کمتر هست (بیش از یکمی ) اینجوری که خیلی بهتری معنی نمیده! برای ارشد میگین دیگه؟آخه کارشناسی که این حرفارو نداره :agree: باید دانشگاه و درستون خوب باشه و کار عملی هم تا حد امکان بکنید دیگه. از نظر محبوبیت انتخاب در انتخاب رشته ارشد هم اول سیستم های قدرت هست و بعد فکر کنم مدار و ماشین و بعد الکترونیک قدرت و درایو و .... خلاصه اول سیستم هست و می دونم.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
      سلام. عضویتتون رو تبریک میگم ولی بهتر بود می گشتین و سوالتون رو در جای مرتبط می پرسیدین و فوری برای هر سوالی تاپیک نزنین. خواهش می کنم
      جواب: قدرت بهترین گرایش برق برای کار هست ولی زمینه های تحقیقاتیش کمی از بقیه کمتر هست (بیش از یکمی ) اینجوری که خیلی بهتری معنی نمیده! برای ارشد میگین دیگه؟آخه کارشناسی که این حرفارو نداره :agree: باید دانشگاه و درستون خوب باشه و کار عملی هم تا حد امکان بکنید دیگه. از نظر محبوبیت انتخاب در انتخاب رشته ارشد هم اول سیستم های قدرت هست و بعد فکر کنم مدار و ماشین و بعد الکترونیک قدرت و درایو و .... خلاصه اول سیستم هست و می دونم.
      جای مرتبط!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب تاپیک میخاست که زدم.درهر صورت ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط f.sara
        جای مرتبط!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب تاپیک میخاست که زدم.درهر صورت ممنونم
        سلام.
        دوست من، بهتر می بود که سوالتون رو تو انجمن "دروس و مباحث دانشگاهی" مطرح می کردید، منظور جناب پاشایی هم مطمئنا همین بود :nerd:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=201.0
        موفق باشید.
        زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
        امتحان ریشه هاست
        ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
        زندگی چون پیچک است
        انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

چه خانم باشی چه آقا..
          توو مهندسی برق فقط گرایش قدرت! توو گرایش قدرت هم فقط زیر گرایش سیستم های قدرت! شک نکن..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X