اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرتون در رابطه با رشته "مهندسی پزشکی" چیه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظرتون در رابطه با رشته "مهندسی پزشکی" چیه ؟

سلام بچه ها من کاردانی برق هستم به نظرتون واسه کارشناسی برم مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد چطوره؟ ینی بازار کارش خوبه؟ متناسب با رشته من هستش؟ آینده تحصیلیش چطوره و تا چه مقطعی میشه ادامه داد؟ و در کل اگه اطلاعاتی و یا تجربی در رابطه با این رشته دارید در اختیارم بذارید ممنون میشم. باتشکر

پاسخ : نظرتون در رابطه با رشته "مهندسی پزشکی" چیه ؟

سلام
    دروس جالبی داره به خصوص تحقیقاتش در تحصیلات تکمیلی بسیار زیبا هستند. مثل signal processing,image processing,کار روی MRI، neuroscience, پردازش علایم حیاتی که همون دوتای اول میشه،مدلسازی سیستم های بیولوژیکی، کنترل سیستم های بیولوژیک،distant medicine، ابزار دقیق پزشکی، تجهیزات پزشکی و ... بسیار به روز و پویا و زیبا هست. اگر وارد تجارت و بازاریابی بشین احتمالا پول خوبی درمیارین ولی سختم هست. تحقیقاتی در ایران که کاربردی و تجاری سازی شده باشه بسیار کم داره حتی در تهران. ولی کارهایی یاد میگیرین که میتونید بیرون کار کنید مثل همون کارای پردازش که بسیار هم پولساز هست. اما باید سوادتون خیلی بالا باشه و واقعا کار کنید و یاد بگیرین وگرنه برای استخدام و اینا تقریبا بیکار می مونید. برای ادامه تحصیل بسیار جالب هست و احتمال هیات علمی شدن زیاده چون کم هستن. برای ادامه تحصیل در خارج (مالزی نه ) بسیار در بورس هست و هزینه هنگفتی براش داره میشه.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون. بچه های اگه نظر دیگه ای دارید بفرمایید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armay
        ممنون از راهنمایی تون. بچه های اگه نظر دیگه ای دارید بفرمایید.
        چیزایی که من گفتم تقریبا کامل بود. حالا شما خودتون تا حالا چکار کردین برای شناختش؟دنبالش بودین؟چیا دستگیرتون شد؟
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
          چیزایی که من گفتم تقریبا کامل بود. حالا شما خودتون تا حالا چکار کردین برای شناختش؟دنبالش بودین؟چیا دستگیرتون شد؟
          انگار شما هم مشتاق شده اید!!!
          منم این چند وقته خیلی دنبالش بودم. از بعضی میپرسم میگن نرو زیاد خوب نیست و بعضی ها هم میگن برو که عالیه!!!!
          خلاصه الان دچار دوگانگی رشته ای شدم و اصلان یه وضعیه!!!!!!!!!!!!!!!
          ولی خوب یه مطلب خوب هم در اینباره پیدا کردم که یکم امیدوارم کرد http://www.leitner******/1388/03/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C/

دیدگاه

شما توی این رشته واسه کار پیدا کردن نیاز به بار علمی خفن بالایی داری...ضمنا اینکه این رشته نوپا هست و کار چندانی براش نیست، مگه بخوای کار یک مهندس برق رو انجام بدی.
            کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X