اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای پیشنهاد قیمت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای پیشنهاد قیمت

سلام بر دوستان
    من پروژه ای رو میخوام با یک شرکت کار کنم و از من قیمت خواستن. تقریبا اولین پروژه ای هست که بطور مستقل با یک شرکت قرارداد میبندم. میخواستم در مورد تعیین قیمت راهنماییم کنین. نمیخوام پروژه رو از دست بدم و از طرف دیگه نمیخوام خیلی پایین قیمت بدم.
    در این پروژه 14 تا میکروی Slave داریم که هر کدوم در برد جداگانه قرار می گیرند و آدرس مخصوص به خود رو دارند. کار این میکروها چک کردن وضعیت 8 عدد سنسور یا سویچ هست که این چک کردن با هر بار پالسی که از یک شفت انکودر میاد انجام میشه. یک میکروی Master هم داریم که از طریق RS485 با اینها در ارتباطه و وضعیت 14*8 سویچ رو میخونه و درنهایت یکسری محاسبات انجام میده و عددی رو روی سون سگمنت نمایش میده.
    این کل پروژه هست. تمام مراحل انجامش(شماتیک، PCB، برنامه نویسی، لحیمکاری و راه اندازیش) به عهده خودمه. به نظرتون قیمت چقدر پیشنهادبدم؟ علاوه بر هزینه قطعات و ساختش چقدر دستمزد بگیرم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین چون باید امروز بهشون خبر بدم.

پاسخ : کمک برای پیشنهاد قیمت

8 میلیون برای دستمزد (با فرض اینکه 0 تا 100 کار دو ماه ازتون زمان میبره)

دیدگاه

داداش چه خبرته مگه سرگردنه هست اگه کار اولت هست یه براورد هزینه بکن بگو چقدر قطعه می خواهی مصرف کنی بعد با توجه به جیب طرفت و سختی کار و نصب و راه اندازی و هزینه های رفت آمد و.... قیمت رو اعلام کن در ضمن جوری نباید قیمت بدی که مثلا از یک نمونه ی آماده اش گرون تر در بیاد البته اگه نمونه ی آماده ای باشه مثلا یه برد می خواهی بزنی کار یک plc مثلا دلتا رو بکنه خوب plc دلتا قیمتش حدود 200 با برنامه نویسی بگیم میشه 300 خوب این غیر منطقی هست که شما بردی رو طراحی بکنی و بکی مثلا 500 از این نظر هم باید توجه بکنی تا هم کارت بگیره هم نمونه کار خوبی برات باشه
      قم الکترونیک

دیدگاه

وقتی سه ماه بعد از این کار مجبور شدی بعلت نبودن پروژه بری سیگار بفروشی ( :biggrin: اون قدیما هر کی کاری نداشت سر گذر سیگار میفروخت ولی الان معمولا میرن آژانس کار میکنن) شاید مجبور شی سرگردنه هم بگیری.
        در مورد نحوه قیمت دادن قبلا بحث زیاد شده و بچه ها هم تجربیاتشون رو برای این موضوع ارائه کرد. شما یه سرچی بکن

دیدگاه

شما همه ی کارهاتون سه ماه طول میکشه شما با یک نگاه میفهمی 3 ماه طول میکشه ؟عزیز هیچکسی این طوری قیمت نمیده و هیچ کارخونه و... حاضر نیست 3 ماه برای یک پروژه صبر کنه به این نحو قیمت دادن که فکر می کنم چقدر طول میکشه قیمت بدم کاملا غلط و نا متعارف هست باید براورد هزینه بکنی و سودی که شما رو راضی بکنه و طرفتون هم جذب رو در نظر بگیرید
          قم الکترونیک

دیدگاه

از همه دوستان متشکرم. متاسفانه پروژه پرید! :sad:
            من حدود 3.5 قیمت دادم. همه کارش هم با خودم بود (همراه با هزینه قطعات و PCB و ...) که فکر میکنم قیمت مناسبی دادم. ولی طرف جوری گفت قیمت بالاست که من فکر کردم چند صد میلیون ازش خواستم.
            خلاصه طرف میخواست مفت براش کار کنم! البته ازم خواسته کدنویسیش رو انجام بدم. در نهایت باید بگم اوضاع خیلی بده. چیکار کنیم؟ کسی پروژه نداره باهم کار کنیم؟! :biggrin:

دیدگاه

ادرسش رو بده خودم براش انجام بدم :mrgreen:
              قم الکترونیک

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X