اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مرکز فایلهای تابلو LED آماده برش لیزر و فلاشرها و دیگر پروژه های LED کاربردی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مرکز فایلهای تابلو LED آماده برش لیزر و فلاشرها و دیگر پروژه های LED کاربردی

سلام به همه عزیزان.

از عنوان تاپیک مشخصه دوستان

پروژه هایی از قبیل فایلهای آماده تابلو ال ای دی برای لیزرکاری٬فایلهای فلاشرها٬ پروژه های ساعت و دیگر پروژه های ال ای

یه نکته مهم اینکه مشخصات تکمیلی فایل هم ارائه بشه.

:wow: oo: :nerd:
    دیگه رو زمین جا نیست... باید رفت....

پاسخ : مرکز فایل های تابلو ال ای دی آماده برای لیزر

الان سر کار هستم. برای امشب خودم چندتا کار میزارم

دیدگاه

پاسخ : مرکز فایل های تابلو ال ای دی آماده برای برش لیزر

اینم اولین فایل من http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...855458a827de38

تابلو مغازه خودم هستش... روی قاب خورده و حروف برش خورده نیست

"ساخت تابلو ال ای دی " در اندازه 60 در 35 سانتی متر

حدود 900 تا ال ای دی داره... بنده با تغذیه 24 ولت 3 آمپر ساختمش و حدود یک ساله داره بدون کوچکترین مشکلی کار میکنه. فلاشرش هم با PIC هست.

با کرل 14 به بالا باز کنید...

دیدگاه

پاسخ : مرکز فایل های آماده تابلو ال ای دی، فا&#1740

حدود 50 نفر اومدن توی این تاپیک و حدود 15 نفر هم فایل رو دانلود کردن.......... دریغ از یک نظر .......... بابا دست مریزاد :eek: oo: :cry:

دیدگاه

پاسخ : مرکز فایل های آماده تابلو ال ای دی، فایل های برش لیزر و فایل های رقص نور

سلام :rolleyes: آقا من بابت زحمات شما ممنونم دوستان حتما عجله داشتن نظر ندادن ولی خوبه موفق باشی
          !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin
            سلام :rolleyes: آقا من بابت زحمات شما ممنونم دوستان حتما عجله داشتن نظر ندادن ولی خوبه موفق باشی
            ممنون دوست عزیز شما هم موفق باشید :smile:

دیدگاه

فایل آماده این تصویر هم موجوده... دوستان اگه نیاز دارند براشون پ کنم

عطاری.... اندازه تقریبی 85 در 45 سانتی متر نوع فونت نستعلیق. تعداد ال ای دی حدود 600 عدد- نوع کار حروف برش خورده برای پشت شیشه :job:

به صورت رقص نور دار و با تغذیه 12 ولت 3 آمپر درستش کردم و الان حدود 6 ماهه که بدون مشکل و افت نور کار میکنه :mrgreen:

اضافه شده در تاریخ :
              این هم فایل مربوط به عطاری

با کرل 13 به بالا باز کنید. تعداد ال ای دی مصرف شده 610 عدد و روی طلق پلکسی درستش کنید تا شیک بشه.

roodi_02.rar

دیدگاه

بابا یواشکی میاین و دانلود میکنید و میرید..... چقدر زود فایل اولی 50 بار دانلودیده شده. :eek:

فایل و نمونه کار زیاده.... دوستان دیگه هم لطفا کاراشونو ارائه کنند :NO:

دیدگاه

lممنون داداش که داری اطلاعات خودتو میزرای
                  من کاری نکرم که بزارم اما بازم ممنون
                  خدایا!
                  چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farrokh electronic
                    lممنون داداش که داری اطلاعات خودتو میزرای
                    من کاری نکرم که بزارم اما بازم ممنون
                    خواهش میکنم دوست عزیز... زکات علم نشر آن است........ :nice:

دیدگاه

می دونم اینجا محل این موضوع نیست ولی تو تاپیک های دیگه هم بود ولی کسی جواب نداد خیلی وقته که گیر کردم کمک کنید

کسی نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفا :cry:

با سلام
                      من خیلی برنامه نویسی حرفه ای نیستم ، خیلی گیر کردم :cry2: :cry: :cry: oo: :sad: :sad: ،و خیلی وقته دنبال این برنامه می گردم ولی پیدا نمی کنم :cry: :cry2:
                      لطفا کمکم کنید
                      اگر امکان داشت فایل بستشو برام بفرستید
                      که در اون ابتدا رقص نور باشه و طی 4 مرحله نور ال ای دی ها کم بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه بعد دوباره طی 4 مرحله نور ال ای دی ها زیاد بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه و دو باره رقص نور بزنه
                      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtaba334455
                        می دونم اینجا محل این موضوع نیست ولی تو تاپیک های دیگه هم بود ولی کسی جواب نداد خیلی وقته که گیر کردم کمک کنید

کسی نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفا :cry:

با سلام
                        من خیلی برنامه نویسی حرفه ای نیستم ، خیلی گیر کردم :cry2: :cry: :cry: oo: :sad: :sad: ،و خیلی وقته دنبال این برنامه می گردم ولی پیدا نمی کنم :cry: :cry2:
                        لطفا کمکم کنید
                        اگر امکان داشت فایل بستشو برام بفرستید
                        که در اون ابتدا رقص نور باشه و طی 4 مرحله نور ال ای دی ها کم بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه بعد دوباره طی 4 مرحله نور ال ای دی ها زیاد بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه و دو باره رقص نور بزنه
                        با تشکر
                        سلام دوست عزیز. حتما دوستان مشغله داشتند . اطلاعات کاملتر بده. فلاشرت چندکانال باشه؟ با چه میکرویی میخوای؟ اخه من فقط pic کار میکنم

دیدگاه

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی roodi امید وارم که در این تاپیک جدید موفق باشید
                          با آی سی مگا8
                          فلاشر کل پورت d را در بر بگیرد و در اون ابتدا رقص نور باشه و طی 4 مرحله نور ال ای دی ها کم بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه بعد دوباره طی 4 مرحله نور ال ای دی ها زیاد بشه و در هر مرحله 1 ثانیه مکث کنه و دو باره رقص نور بزنه
                          اگر امکان داشت فایل بستشو برام بفرستید تا با نحوی برنامه نویسی pwm هم اشنا شوم و بتوانم تغیرات جزیی را در برنامه نویسی اجرا کنم چون خیلی علاقه دارم
                          با تشکر

دیدگاه

به زودی نقشه یک فلاشر یک تا دوازده کانال به صورت کاملا عملی همراه با چند برنامه با میکرو PIC در این تاپیک قرار میدم تا دوستان استفاده کنند. از دوستان AVR کار هم دعوت میشه همکاری کنند چون فلاشر با میکرو PIC کمی گرانتر درمیاد........ :read:

دیدگاه

سلام دوستان

از وقفه ای که پیش اومد متاسفم این روزا یکمی گرفتارم کمتر میام.....

این هم یک برنامه فلاشر به زبان بیسیک برای میکرو کنترلر PIC16F84 هست براتون گذاشتم که با کمی تغییرات میتونید برای AVR هم مورد استفاده قرار بدین

یک برنامه فلاشر چهار کاناله هست که هم رقص نور متنوع داره هم خروجی PWM شبیه سازی شده که برای کم نور و پرنور کردن خروجی ها هستش. میتونید با دیدن و تغییر سورس برنامه تعداد کانالها و نوع چشمک زدن رو به دلخواه تغییر بدید.....

این هم لینک دانلود FlashER.rar

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X