ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

2014/08/28
    210
    4

پاسخ : [آموزش]راه اندازی ماژول +nRF24L01

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabst

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان
    من تاه میخوام با NRF کار کنم.میتونید کمک کمید که مثلا فرمانی که data1 ما باید بفرسته به چه صورت باید باشه؟؟ مثلا فشرده شدن یک کلید (pin==0(
    سلام
    دوست عزیز شما که تازه میخاین با این ماژول کار کنین ، اگه کل این 75 صفحه رو بخونی همه چی دستت میاد.
    یاعلی مدد
    2014/10/31
    26
    8

اوکی
    ممنونم ازت

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط sejil

سلام
    دوست عزیز شما که تازه میخاین با این ماژول کار کنین ، اگه کل این 75 صفحه رو بخونی همه چی دستت میاد.
    یاعلی مدد
    اوکی
    ممنونم ازت
    2014/08/01
    9
    0

من بیشتر صفحات و خوندم اگه بخام یدونه دیتا بفرستم خیلی خوب کار میکنه ولی موقعی ک 4 یا 5تا دیتا میفرستم همه دیتا ها قاطی میشن با هم.من مقدار adcرو میفرستم گیرنده روی lcd نشون میده ولی از یک دیتا بیشتر بشه همه چی قاطی میشه.رد دادم دیگه.کمک لطفا
    2008/05/26
    1,045
    567

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen jam35

من بیشتر صفحات و خوندم اگه بخام یدونه دیتا بفرستم خیلی خوب کار میکنه ولی موقعی ک 4 یا 5تا دیتا میفرستم همه دیتا ها قاطی میشن با هم.من مقدار adcرو میفرستم گیرنده روی lcd نشون میده ولی از یک دیتا بیشتر بشه همه چی قاطی میشه.رد دادم دیگه.کمک لطفا
    سلام
    چطوری قاطی میشه؟
    میشه واضح تر بگید؟
    2008/08/13
    اهواز
    730
    213

دوستان چرا اینقدر خودتون رو درگیر میکنید؟ برنامه اقای ایمانیفر یا اقای مرتضوی را پیدا کنید و خوب خوب تحلیلش کنید موقعی که از همه چیز سر در اوردید برنامه خودتون رو براساس یکی از همین برنامه ها که گفتم بنویسید. 100 درصد جواب میگیریدمتاسفنه توی مسافرتم به محض پیدا شدن فرصت مناسب توضیحات خط به خط برنامه اقای ایمانیفر رو میذارم برای استفاده دوستان. البته با اجازه ایشان
    2013/09/12
    Yazd
    100
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena01

دوستان چرا اینقدر خودتون رو درگیر میکنید؟ برنامه اقای ایمانیفر یا اقای مرتضوی را پیدا کنید و خوب خوب تحلیلش کنید موقعی که از همه چیز سر در اوردید برنامه خودتون رو براساس یکی از همین برنامه ها که گفتم بنویسید. 100 درصد جواب میگیریدمتاسفنه توی مسافرتم به محض پیدا شدن فرصت مناسب توضیحات خط به خط برنامه اقای ایمانیفر رو میذارم برای استفاده دوستان. البته با اجازه ایشان
    تا اینجاشم که پیش رفتیم به خاطر همین برنامه اقای ایمانفر و بقیه دوستان بوده

Sent from my C5502 using Tapatalk
    گر جهنم میروی
    مـــردانـــه رو
    www.gitinet.org
    2010/04/16
    226
    9

سلام مهندس
    من این ماژول رو تهیه کردم البته از نوع اس ام دی
    اول اینکه طرز کار دیپ با اس ام دی فرق داره مگه ؟آخه تا حالا 5 تا ماژول سوزوندم .داغ میکنه.همه پایه ها درست وصل منبع تغذیه هم روگلاتور3.3 ولته اما داغ میکنه
    حالا از این مبحث نوع ماژول بگذریم .
    سوال بنده اینه که آیا برای نوشتن برنامه برای راه اندازیه ماژول از توی کدویزارد برای spi باید تنظیمات خاصی انجام بشه یا خیر ؟ و همون فراخوانیه کتابخونه کفایت میکنه؟
    آیا نیازه که پایه ای خروجی بشه یا خیر؟
    مثلا پایه cn و csn باید توی تنظیمات کدویزارد خروجی تعریف بشه یا نیاز به تعریف خاصی نیست؟
    و یه سوال سخت افزاری اینکه میشه کانکتور آنتن رو به یه صفحه وصل کرد و بعد از ماژول با یک سیم مثلا 30 سامنتیمتری متصل کرد به کانکتور و آنتن رو روی کانتور بست؟ آیا این کار به ماژول آسیب میرسونه؟
    واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید آخه خیلی گیج شدم
    حق نگهدارتون
    ویرایش توسط meysam64 : 2016/09/18 در ساعت 23:13
    2014/08/01
    9
    0

سلام.من وقتی یک دیتا میفرستم مثلا وولوم وصل شده به adc میکرو فرستنده همه چیز عالی روی lcdگیرنده نمایش داده میشه ولی وقتی دوتا دیتا میفرستم عددی که روی lcd نمایش میده یه عدد پرته که دیگه مقدار adc رو نشون نمیده.
    2008/08/13
    اهواز
    730
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam64

سلام مهندس
    من این ماژول رو تهیه کردم البته از نوع اس ام دی
    اول اینکه طرز کار دیپ با اس ام دی فرق داره مگه ؟آخه تا حالا 5 تا ماژول سوزوندم .داغ میکنه.همه پایه ها درست وصل منبع تغذیه هم روگلاتور3.3 ولته اما داغ میکنه
    حالا از این مبحث نوع ماژول بگذریم .
    سوال بنده اینه که آیا برای نوشتن برنامه برای راه اندازیه ماژول از توی کدویزارد برای spi باید تنظیمات خاصی انجام بشه یا خیر ؟ و همون فراخوانیه کتابخونه کفایت میکنه؟
    آیا نیازه که پایه ای خروجی بشه یا خیر؟
    مثلا پایه cn و csn باید توی تنظیمات کدویزارد خروجی تعریف بشه یا نیاز به تعریف خاصی نیست؟
    و یه سوال سخت افزاری اینکه میشه کانکتور آنتن رو به یه صفحه وصل کرد و بعد از ماژول با یک سیم مثلا 30 سامنتیمتری متصل کرد به کانکتور و آنتن رو روی کانتور بست؟ آیا این کار به ماژول آسیب میرسونه؟
    واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید آخه خیلی گیج شدم
    حق نگهدارتون
    ددر مورد یکی از سوالات شما
    شما نیازی نیست از کدویزارد استفاده کنی. از منوی فایل اپن رو کلیک کن. و از لیست فایل ها اونی که پسوند project یا شایدم prj داره (درست یادم نیست) روکلیک کن و خود پروژهرو باز کن. خود برنامه همه تنظیم*ت لازم یرای spi رو داره بقیه تنظیمات هم اوکی هست .خودت چک کن. بعدشم مگه این ماژول دیپ هم داره؟!! عکسشو میزاری ببینیم چه شکلیه؟
    2016/05/31
    423
    135

میشه دوستی لطف بفرمایند دستورالعمل راه اندازی این ماژول را دقیقا تشریح کنند تا هر استفاده کننده ای بتواند بدون توجه به نوع میکرو و زبان برنامه نویسی توی راه اندازی این ماژول دچار مشکل نشود؟
    نزدیک به نود درصد همه این موارد (سوالات و مشکلات)مربوط به ابهامات موجود در راه اندازی این ماژول هست.
    صرفا با کپی تمام یا قسمتی از دستورات مربوط به راه اندازی بدون دانستن جزعیات هیچ وقت مشکلات مربوط به راه اندازی این ماژول تمام نخواهد شد. و کسانی که با زبان برنامه نویسی متفاوتی کار میکنند نخواهندتوانست حتی از کدهای و برنامه کاملا آماده استفاده کند.
صفحه 76 از 93 نخست ... 266672737475767778798086 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 924