اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه درایو کردن LED level meter

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه درایو کردن LED level meter

با درود خدمت عزیزان
    یک عدد LED level meter دارم که نمیدونم باید چطوری راش بندازم

کلاً 4 تا سیم داره که سیم رنگ قرمز قطب + و رنگ سبز قطب - برد هستش .

دو تا دیگه سیمش هم نمیدونم باید به چی و کجا و به چه صورت متصل کنم .
    در واقع میخوام سر راه هر کانال یه پتانسیومتر هم بذارم تا میزان شدت رقص نور رو کنترل کنم . دقیقاً مثل همون موقعی که روی دستگاه وصل بود :agree:

حال به کمک شما عزیزان نیاز دارم . از همکاریتون ممنونم . در ضمن بنده هیچ سررشته ای از الکترونیک ندارم و بالعکس علاقه بی حد و حصری نسبت به این مقوله دارم .

ازتون هم عذر میخوام . بضاعت عکاسی بیشتر از این نیست :redface:
    اگه اطلاعاتی از قطعات نیاز دارید میتونم براتون بنویسم

پاسخ : نحوه درایو کردن LED level meter

یعنی بندازمش دور ؟ :|

دیدگاه

ای سی که روش گذاشته رو اسمش بخون ببین چی نوشته تا بشه تشخیص با چی کار میکنه دیجیتال یا انالوگ
      خدایا!
      چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

با سلام
        عکس هایی که قرار دادی مات هست، اگه به عکس با کیفیت تر قرار بدی که بشه اسم قطعات رو دید خیلی بهتره. یا اسم ic رو بنویس.

دیدگاه

دوتا آی سی به شماره BA682A داره

اینم دیتا شیت آی سی
          http://s2.picofile.com/file/79571907...et_1_.pdf.html

دیدگاه

همچنان نیازمند یاری شما دوستان :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط O X Y G E N
              همچنان نیازمند یاری شما دوستان :redface:
              درود بر شما دوست عزیز
              با توجه به دیتاشیت ای سی پایه 3 ورودی سیگنالت هست که سر راه اون یک خازن2.2 هست اون رو پیدا کن اون میشه ورودی سیگنالت
              و به احتمال زیاد همون 2 تا سیم دیگه که خودت گفتی ورودی های سیگنالت هستند یکی L , R هستند شاید نوشته باشه دقت کنید و میتوانید یکی از سیم ها را با سیم - منفی به خروجی هدفون یک mp3 player یا موبایل وصل کنید مواظب باشد که سیم ها هدفون اتصال نکند یا سیم ها را اشتباها به هدفون وصل نکنید که امکان داره خروجی امپلی فایر موبایل تان اسیب ببیند و خراب شود :NO:
              موفق باشید
              Fail Never
              گروه انجمن صوتی در تلگرام 09159126127
              دوستانی که تمایل دارن لطفا پیام بدین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jooly
                درود بر شما دوست عزیز
                با توجه به دیتاشیت ای سی پایه 3 ورودی سیگنالت هست که سر راه اون یک خازن2.2 هست اون رو پیدا کن اون میشه ورودی سیگنالت
                و به احتمال زیاد همون 2 تا سیم دیگه که خودت گفتی ورودی های سیگنالت هستند یکی L , R هستند شاید نوشته باشه دقت کنید و میتوانید یکی از سیم ها را با سیم - منفی به خروجی هدفون یک mp3 player یا موبایل وصل کنید مواظب باشد که سیم ها هدفون اتصال نکند یا سیم ها را اشتباها به هدفون وصل نکنید که امکان داره خروجی امپلی فایر موبایل تان اسیب ببیند و خراب شود :NO:
                موفق باشید
                ممنون دوست عزیز

یعنی اون دوتا سیم رو باید به یک سیم منفی وصل کنم و بعدش وصل کنم به خروجی هدفون ؟ خروجی هدفون هم مسلما سه تا سیم باید داشته باشه (سیگنال چپ و سیگنال راست و مشترک) , به کدومش باید وصل کنم ؟
                در واقع قسمت اول رو خوب متوجه نشدم ! به هر کدوم از اون سیمهایی که به گفته شما ورودی سیگنال هستن یعنی باید یه برق منفی هم بدم ؟ و در ادمه وصل کنم به سیم سیگنال هدفون ؟ مخم هنگ کرد :angry:
                خب اگه به اون دوتا سیم برق منفی بدم و وصل کنم به سیم حاوی سیگنال هدفون که فکر کنم قطب + هستش جرقه میزنه آمپش میسوزه

این اکترونیک هم واسه خودش دنیایی داره ها .... دوست من کمی بیشتر توضیح میدی که دقیق باید چه کار کنم ؟ من سررشته ندارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X