اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در راه اندازی ماژول N96

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در راه اندازی ماژول N96

سلام دوستان عزیز من یه ماژول N96 از ECA خریدم تاچ و بکلایتش کارمیکنه ولی ال سی دی به هیچ عنوان راه اندازی نمیشه با سازنده هم که تلفنی صحبت کردم گفتند این ماژولها همه تست میشن و بعد میان تو بازار ، همه رقم برنامه هم از مد 16 بیتی تا 8 بیتی رو هم آزمایش کردم ولی جواب نگرفتم.میشه از دوستان خواهش کنم منو راهنمائی بفرمائید .البته تمام برنامه های یافته شده را به بسکام نوشتم با MEGA128 بستم جواب نگرفتم .با MEGA16 هم بستم جواب نگرفتم.

پاسخ : مشکل در راه اندازی ماژول N96

مشکلت حل شد؟ :rolleyes:
    هر چند پير و خسته دل و ناتوان شدم * * * هر گه که ياد تو کردم جوان شدم :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein1373
      سلام دوستان عزیز من یه ماژول N96 از ECA خریدم تاچ و بکلایتش کارمیکنه ولی ال سی دی به هیچ عنوان راه اندازی نمیشه با سازنده هم که تلفنی صحبت کردم گفتند این ماژولها همه تست میشن و بعد میان تو بازار ، همه رقم برنامه هم از مد 16 بیتی تا 8 بیتی رو هم آزمایش کردم ولی جواب نگرفتم.میشه از دوستان خواهش کنم منو راهنمائی بفرمائید .البته تمام برنامه های یافته شده را به بسکام نوشتم با MEGA128 بستم جواب نگرفتم .با MEGA16 هم بستم جواب نگرفتم.
      آقا فیوزبیت jtagرو غیرفعال کن
      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
      !Electronic On! Programming On
      هوشمندانه سوال بپرسیم!
      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

سلام به دوستان عزیز , من مشکل سخت افزاری داشتم که حل شد تونستم با mega128 راه اندازی کنم حالا xmega128a رو جایگزین کردم همه چی درست کارمیکنه بغیر از ارتباط میکرو با mmc که فکر کنم مشکل در راه اندازی spi باشه. اگه کسی در این خصوص تجربه ای داره ممنون مشم لطفا .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein1373
          سلام به دوستان عزیز , من مشکل سخت افزاری داشتم که حل شد تونستم با mega128 راه اندازی کنم حالا xmega128a رو جایگزین کردم همه چی درست کارمیکنه بغیر از ارتباط میکرو با mmc که فکر کنم مشکل در راه اندازی spi باشه. اگه کسی در این خصوص تجربه ای داره ممنون مشم لطفا .
          برای ایجاد شدن نظم در انجمن این سوال رو باید در یه تاپیک دیگه بپرسی
          الان mmcچه ربطی به n96داره!؟
          1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
          من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
          !Electronic On! Programming On
          هوشمندانه سوال بپرسیم!
          http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X