اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار پروگرامر مخصوص (atmega 64 (USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار پروگرامر مخصوص (atmega 64 (USB

از دوستان کسی مدار پروگرامری برای آی سی ATMEGA 64 از طریق USB نداره
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

پاسخ : مدار پروگرامر مخصوص (atmega 64 (USB

میکرو 64 مثل باقی پروگرامر ها از طریق isp و jtag پروگرم مشن دیگه احتیاجی به پروگرمر خاصی نیست.
    دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
      میکرو 64 مثل باقی پروگرامر ها از طریق isp و jtag پروگرم مشن دیگه احتیاجی به پروگرمر خاصی نیست.
      و همچنین پارالل
      نوشته اصلی توسط 4850
      از دوستان کسی مدار پروگرامری برای آی سی ATMEGA 64 از طریق USB نداره
      شما بلاخره باید یکی از روشهای پروگرم رو به USB تبدیل کنی. مبدل برای کار باید باشه(و احتمالا زیاد).

دیدگاه

دوستان من در این مورد که چه طوری میشه تبدیل یکی از پروتکل های ISP یا JTAG یا پارالل رو ساخت چیزی نمیدونم اگه میشه یه راهنمایی کنید ؟
        وقتی که تبدیل به USB میشه تغذیشو از کجا میگیره ؟
        ممنون میشم یه کمکی کنین :nerd:
        خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
        [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 4850
          دوستان من در این مورد که چه طوری میشه تبدیل یکی از پروتکل های ISP یا JTAG یا پارالل رو ساخت چیزی نمیدونم اگه میشه یه راهنمایی کنید ؟
          وقتی که تبدیل به USB میشه تغذیشو از کجا میگیره ؟
          ممنون میشم یه کمکی کنین :nerd:
          من موندم چرا فقط واسه مگا64 می خوایین؟ آخه تقریبا همه پروگرمرها این چیپ رو پشتیبانی میکنن. شما دقیقا مشکلتون چیه؟

دیدگاه

می دونین من دو تا atmega64 برای یه پروژه گرفتم اینا رو با یه مکافاتی با پروگرامر stk200/300 پروگرم می کردم ، پدرم در می اومد تا می تونستم پروگرامشون کنم حالا یه مدار پروگرامر می خواستم که هم بتونه atmega 64 و هم atmega های دیگه رو از طریق USB پروگرام کنه خواهش می کنم کمکم کنید.
            در واقع یه مدار می خواستم که چون من برایatmega64 هام یه برد smt به dip زدم طوری pcb شو بزنم که به این بخوره و مدارش حتما جواب بده .
            [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 4850
              می دونین من دو تا atmega64 برای یه پروژه گرفتم اینا رو با یه مکافاتی با پروگرامر stk200/300 پروگرم می کردم ، پدرم در می اومد تا می تونستم پروگرامشون کنم حالا یه مدار پروگرامر می خواستم که هم بتونه atmega 64 و هم atmega های دیگه رو از طریق USB پروگرام کنه خواهش می کنم کمکم کنید.
              در واقع یه مدار می خواستم که چون من برایatmega64 هام یه برد smt به dip زدم طوری pcb شو بزنم که به این بخوره و مدارش حتما جواب بده .
              چه کاریه!
              شما آداپتورت ساده هستش؟ برد-بورد داری؟
              در کل نباید رنجی داشته باشه؟ رنجش توی چی بوده؟ آخه USB کردن هم الکی نیست. هم هزینه و هم اذیتت میکنه. چرا یه پروگرامر USB از فروشگاه نمی خری؟ ارزونن که!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rohalamin
                چه کاریه!
                شما آداپتورت ساده هستش؟ برد-بورد داری؟
                در کل نباید رنجی داشته باشه؟ رنجش توی چی بوده؟ آخه USB کردن هم الکی نیست. هم هزینه و هم اذیتت میکنه. چرا یه پروگرامر USB از فروشگاه نمی خری؟ ارزونن که!
                گرفتم ، اتفاقا usb هم هست ولی خودمو کشتم نتونستم باهاش atmega64 رو پروگرم کنم با اینکه تو pdf پروگرامر نوشته بود می تونه atmga64 رو پروگرام کنه :angry:
                به خاطر همین می خوام خودم بسازم که هم سر در بیارم چی به چیه هم برای پروگرام کردن به مشکل بر نخورم و فرتی بتونم پروگرمش کنم
                اصن این پروگرام کردن این atmega64 داستانی شده ها :angry: :sad:
                [hr]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X