اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال درباره(canopen-hmi robotic-arm)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال درباره(canopen-hmi robotic-arm)

با سلام
    من چند تا سوال دارم که اگه دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن بدن ممنون میشم
    1-طریقه ارتباط لب ویو با canopen
    2-من یه hmi دارم آیا تو لب ویو ابزاری وجود داره تا بتونم اونو پروگرم کنم(نمی خوام از برنامه خود شرکت hmi استفاده کنم) می خوام پنلی مانند لبویو روی hmiداشته باشم.
    3-ایا تو لب ویو این امکان هست که من پالس های اینکودر رو بدم به یه ابزاری و اون ابزار به وسیله این پالس ها یه موتور رو کنترل کنه
    4-من یه فایل سالید رو به ni robotic ارسال کردم و اونجا تمام لینک ها و مفصل ها رو مشخص کردم و لی نتونستم از توابع برای حرکت لینک ها استفاده کنم آیا از دوستان کسی هست که یه مثال ساده برای حرکت مفصل یا لینک داشته باشه (من مثال های خود ni robotic رو نمی خوام) ممنون
    5-من چند وقته دارم تو نت درباره ارتباط لب ویو با ارم جستجو می کنم ولی مطلبی پیدا نکردم .چندتا از دوستان قول داده بودن اما هنوز ارسالی صورت نگرفته.من می خوام بدونم ایا برای ارتباط حتما باید یه برد واسط باشه اگه می خواد از کجا می شه پیدا کرد

با تشکر

پاسخ : چند سوال درباره(canopen-hmi robotic-arm)

در مورد سوال دومت بستگی به مدل hmi داره اگر وینذوز روش نصب بشود و حافظه ی کافی داشته باشه میشه این کار رو کرد

دیدگاه

یعنی نمی شه پنل لب ویو رو تو hmi قرار بدیم

منظور من قرار دادن برنامه لب ویو تو hmi نیست .من فقط می خوام از اشکال و کلید هایی که تو لب ویو هست برای hmi استفاده کنم به فرض مثال یه شاسی بزارم و اونو فقط لینک کنم به یه متغییر در plc
      من یه hmi دلتا دارم که رابط گرافیکی ساده ای داره می خوام از این سادگی خارج بشه

دیدگاه

خوب این فرق داره سما باید ببینی برنامه hmi قابلیت دریافت اشکال از محیط خارج از برنامه رو داره یانه و تصاویر رو با چه فرمتی ساپورت میکنه اینطوری میتونی یه کارایی بکنی

دیدگاه

حالا لب ویو چی این قابلیت رو داره که پنلش رو ارسال کنه به hmi

دیدگاه

من منتظر جواب دوستان هستم . :applause:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X