اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به visual studio که در ویندوز xp اجرا بشه, visual c++

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به visual studio که در ویندوز xp اجرا بشه, visual c++

سلام
    من میخوام با visual c ++ کار کنم که گفتن که باید visual studio رو هم داشته باشی هر چی گشتم ورژن های 2008 و2010 رو پیدا نکردم چون من ویندوز xp دارم
    ولی ورژن 2012 رو پیدا کردم ولی نوشته برای ویندوز 8 ,7 هست حالا چیکار کنم
    الان اگه من بخوام با ویژال سی پلاس پلاس کار کنم به چه چیزایی نیاز دارم تا دانلود کنم ؟
    لطفا ادرس دانلود رو هم بذارید
    ممنونم از شما دوستان عزیز
    امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

پاسخ : نیاز به visual studio که در ویندوز xp اجرا بشه, visual c++

سلام
    کسی نیست کمک کنه؟
    امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

دوست گرامی
      البته اگر دی وی دی VS 2008 را میخریدید خیلی راحت تر بود ولی حال لینک دانلود

دانلود Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition با لینک مستقیم از سایت میکروسافت به حجم 3.3 گیگابایت

http://download.microsoft.com/download/8/1/d/81d3f35e-fa03-485b-953b-ff952e402520/VS2008ProEdition90dayTrialENUX1435622.iso

سریال :

کد:
      XMQ2Y - 4T3V6 - XJ48Y - D3K2V - 6C4WT
      در هنگام کار با نرم افزار به چند نکته مهم توجه داشته باشیذ

فرمت دریافت نرم افزار ISO میباشد که پس از دریافت باید به کمک یکی از نرم افزارهای مناسب نظیر Nero بروی یک دی وی دی Mount گردد

نرم افزار برای نصب کامل به بیشتر از ده گیگ از فضای هارد شما نیاز داره و سیستمی هم که استفاده میکنید باید بالا باشه ... در غیر این صورت به شدت کند میگردد

نصب کامل نرم افزار به نزدیک به یک ساعت زمان نیاز دارد ( شکیبا باشید )

پس از نصب بر خلاف اکثر نرم افزارها برای وارد کردن سریال باید از طریق کنترل پنل و Add Remove Program اقدام فرمایید

و نهایتا نکته مهم اینکه پس از نصب و فعال سازی از طریق فایروال و یا Host فایل اجازه ندهید نرم افزار به سایت میکروسافت دسترسی پیدا نماید
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام
        خیلی ممنون از شما اتفاقا ورژن2010 رو پیدا کردم با حجم 700 مگ دانلود کردم و الان استفاده میکنم ولی متاسفانه help نداره و مشکلساز شده وطبق تحقیقاتی که کردم داشتن کتابخونه ها وhelp که msdn اگر اشتباه نکنم که اسمش بود رو خواستم بگیرم حجمش نزدیک 2.5 گیگ بود پس با این تفاسیر ادرسی که شما گذاشتی یک visual studio کامل با تمام مخلفاتش هست adsl خودم محدوده باید بدم رفقا دانلود کنن که adsl اونها نامحدوده
        خیلی ممنونم از پاسختون وکمکتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X