اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار آمپیلی فایر 120وات با 2n3055 می خوام کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار آمپیلی فایر 120وات با 2n3055 می خوام کمک کنید

:cry: :angry:

پاسخ : مدار آمپیلی فایر 120وات با 2n3055 می خوام کمک کنید

اگر جای شما بودم از این کار صرف نظر میکردم!!به علت عدم دسترسی به ترانزیستور های مرغوب ودرجه یک این کار عملا ریسک است و یک دوجین ترانزیستور هم برای جایگزینی لازم است. از مدارهای هایبرید با تضمن کار استفاده کنید.

دیدگاه

نمی خواستم شما را از تصمیمتان منصرف کنم .اگر کسی بتونه یک امپلی فایر خوب بسازه در منزل جایگاه خوبی خواهد داشت.به شرطی که هر روز نسوزه.

دیدگاه

سری به بازار بزنید وببینید کدام ای سی از نوع stk صوتی یافت میشود.البته از نوع مرغوبش.سپس در سایت گوگل نقشه به کار گیری ان را پیدا کنید.موفق باشید.

دیدگاه

سلام
          فکر کنم این کارتو راه بندازه فقط باید یکم تغییرش بدی تا روی بار 4 اهم حدوداً 100 وات بهت بده
          http://sound.westhost.com/project03.htm
          خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

شما این نقشه را شخصا ساخته اید؟اگر جواب منفی است ایا با 2n3055 تا به حال امپلی فایر ساخته اید که اکنون بتوان از اطلاعات یا تجارب شما استفاده کرد؟

دیدگاه

من این مدار رو نساختم اما این مدار بهت جواب میده.
              بله من با 2N3055 کار کردم. نمونش همین تصویریه که رو آواتورمه
              البته من ایجا از 2N3773 که خیلی قویتره استفاده کردم چون ولتاژ من بالاتر بود
              اما با 2N3055 هم جواب میده
              خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X