ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2013/01/07
    ايران-گيلان-صومعه سرا عزيز(روستای ماتک)
    496
    23

نرم فزار برای سایت و جمع اوری مطالب اموزشی سایت در قالب pdf

سلام یه پیشنهاد خوب وبه نظر خودم ویژه خیلی خوب میشه یه نرم فزار تحت عنوان eca برای همه گوشی ها با سیستم عامل ها تلفن همراه که قابلیت اجرا نرم افزار جانبی را دارند که تمام مطالب سایت در ان وجود داشته باشه یک نمونه نرم فزار نوشته بودند دوستان برای اندورید ولی خیلی خسته کننده و تکرار بود مثل خود سایت بود یعنی واقعا خود سایت بود این جور نباشه یه چیز مجزا باشه و خیلی راحت با کمترین حجم باشه که راحت با کمترین سرعت بالا بیاد یعنی کاربر بتونه مطالب مورد علاقه خودشو هر روز دریافت کته با کمترین هزینه با تلفن همراه و در همجا دوم پیشنهاد این هست که تمام پروژه ها که به نتیجه رسیده رو جمع اوری بشه به کمک دوستان در قالب pdf و کم حجم باشه و به دوری از اسبم و راحت بتونه زود به نتیجه برسه من خودم موافقم هستم در این راه هم کمک کنم که مطالب رو جمع اوری کنم و در داخل فایل pdf برای دانلود در اخر هر پست که به نتیجه رسیده باشه قرار بدم البته باید دوستان هم همکاری کنن :agree:
    [size=15pt]!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!! [/size]
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    [move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]
    2011/01/29
    تهران
    484
    16

پاسخ : نرم فزار براي سايت و جمع اوري مطالب اموزشي سايت در قالب pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط milad-admin
    سلام يه پيشنهاد خوب وبه نظر خودم ويژه خيلي خوب ميشه يه نرم فزار تحت عنوان eca براي همه گوشي ها با سيستم عامل ها تلفن همراه که قابليت اجرا نرم افزار جانبي را دارند که تمام مطالب سايت در ان وجود داشته باشه يک نمونه نرم فزار نوشته بودند دوستان براي اندوريد ولي خيلي خسته کننده و تکرار بود مثل خود سايت بود يعني واقعا خود سايت بود اين جور نباشه يه چيز مجزا باشه و خيلي راحت با کمترين حجم باشه که راحت با کمترين سرعت بالا بياد يعني کاربر بتونه مطالب مورد علاقه خودشو هر روز دريافت کته با کمترين هزينه با تلفن همراه و در همجا دوم پيشنهاد اين هست که تمام پروژه ها که به نتيجه رسيده رو جمع اوري بشه به کمک دوستان در قالب pdf و کم حجم باشه و به دوري از اسبم و راحت بتونه زود به نتيجه برسه من خودم موافقم هستم در اين راه هم کمک کنم که مطالب رو جمع اوري کنم و در داخل فايل pdf براي دانلود در اخر هر پست که به نتيجه رسيده باشه قرار بدم البته بايد دوستان هم همکاري کنن :agree:
    يه چيز ديگه شبيه اين که شما گفتيد هم من پيشنهاد بدم:
    کاش يه قابليت روي سايت بود که تمام صفحات يک تاپيک رو به صورت فايل pdf يا word يا html ميداد بيرون.
    خيلي خيلي عالي مي شد.
    من يه زماني کارم گير بود مي خواستم تاپيکي که آقاي هاي ولتاژ درست کرده بودن (در مورد پيزو الکتريکي و دستگاه بخور سرد) بخونم . 35 صفحه بود!!! داغون شدم!
    آخر هم ازش يه فايل خلاصه تهيه کردم تا بقيه مجبور نباشن اين همه رو بخونن.
    حالا اگه نرم افزاري باشه که بتونه تمام پست ها رو به صورت فايل world يا هر چي .. بيرون بده خيلي خيلي خيلي کار رو راحت تر مي کنه.
    در ضمن من الان تو بخش گفتگوي آزاد يه تاپيک درست کردم که با توجه به اينکه قراره بعد از چند روز خود به خود از بين بره مي خوام يه آرشيو ازش پيش خودم داشته باشم. اينجا سه کار مي تونم بکنم:
    يا اينکه دونه دونه پست ها رو ور دارم وارد فايل آفيس کنم.
    يا اينکه تمام صفحات رو سيو کنم ( که باز ممکنه بحث آفلاين و آنلاين پيش بياد و صفحات به خوبي ذخيره نشن) و البته به خاطر اينکه 20 صفحه است ، راحت تر اينه که انجمن خروجي آفيس داشته باشه (البته اگه شدني هست)
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.
    2006/03/24
    ECA
    2,422
    235

پاسخ : نرم فزار برای سایت و جمع اوری مطالب اموزشی سایت در قالب pdf

یه چند مدت دیگه هم صبر کنید
    داریم یه کارایی می کنیم !

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2010/08/15
    تهران
    1,022
    201

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمي
    يه چند مدت ديگه هم صبر کنيد
    [s]به جاي صبر کردن بهتر است براي رسيدن به هدف کار و تلاش کرد ! [/s]
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من :

2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    53

منتظر تغییرات بنیادی باشید!

2013/01/07
    ايران-گيلان-صومعه سرا عزيز(روستای ماتک)
    496
    23

سلام اين خيلي خبر خوبيه كه تغييراتي در سايت داره اعمال ميشه به قول آقاي حمیدرضا رضائی (منتظر تغییرات بنیادی باشید!) ولي يك چيز ديگه كه الان يادم امد رو مي خوام بگم يكم در رابطه با تغييرات سايت از كاربران سايت كمك بگيريد چون قرار هست كاربر ها با سايت تمام وقت به كاربران ديگه كمك كنن اگه با سليقه نسبي خودشان باشه بهتر ميتونن ارتباط داشته باشن با سايت اين جوري با هم فكري ميتونيد شايد هم يك سايت فوق العاده تر داشته باشيد
    [size=15pt]!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!! [/size]
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    [move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]
    2011/01/29
    تهران
    484
    16

پاسخ : نرم فزار برای سایت و جمع اوری مطالب امو

اگر میشه رو این مسئله هم کار کنید:

اینکه بشه فایل رو پلود کرد

( البته فکر نکنم این به تغییرات بنیادی جدید مربوط بشه ، ولی باز مطرح کردم چون خیلی نیازه)
    الان ما چیکار می کنیم؟1-بعد از وارد شدن به قسمت ویرایش میریم یه سایت دیگه 2- لاگین می کنیم 3-وارد بخش خاص پلودش میشیم 4- فایل مورد نظر رو از کامپیوتر brows می کنیم 5-بعد از پلود شدن فایل لینک مورد نظر رو پیدا می کنیم و در این ویرایش وارد میکنیم
    ولی بعضی سایتها هستن که تو همین قسمت ویرایش کافیه شما فایلی که می خواید رو بکشید بندازید تو صفحه!!!drag and drop
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.
    2010/08/15
    تهران
    1,022
    201

نقل قول نوشته اصلی توسط milad-admin
    ...ولي يك چيز ديگه كه الان يادم امد رو مي خوام بگم يكم در رابطه با تغييرات سايت از كاربران سايت كمك بگيريد ...
    :icon_razz:
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من :

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8