اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقایسه لب تابهای ایسوز و ایسر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقایسه لب تابهای ایسوز و ایسر

سلام.
    دو مدل لب تاب ایسوز x450/cori5/4gig ram و ایسر v3/471/cori5/4gig ram با تقریبا یه رنج قیمت اما با عملکردهای تئوری متفاوت.کسی عملا با عملکرد این دو مدل کار کرده؟و نظرشو بگه.
    طبق مشخصات x450 سرعت سی پیوش 1.8 تا 2.7 گیگاهرتزه و باطریش 2600 میلی امپر ساعته در حالیکه v3 سرعتش 2.8 تا 3.2 گیگه و باطریش 4500 میلی امپر ساعته.
    بنظر شما کدومشون بهترن البته از نظر عملی؟

پاسخ : مقایسه لب تابهای ایسوز و ایسر

من v3-571 رو دارم
    چشمش نکنم لپ تاب بسیار عالی،زیبا و با طراحی خوبی است
    دومین لپ تاب ایسری هست که دارم
    اولی مربوط به 5 ساله پیش و هنوز 48 ساعته درحاله کاره
    تنها بدی که میتونم ذکر کنم
    شفاف بودن مانیتور هستش
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

ایسررررررر خیلی عالیه ولی من نمیدونم چرا باطری لب تاپ من 1.5 سال نشده کاملا خراب شد
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

باطری لپ تاب اول بنده هم 6 ماه دوام نیاورد
        اون هم بدلیل اینکه درست استفاده نمیکردم
        باطری فقط برای مواقع ضروری است در زمان های متفرقه باید باطری رو فول شارژ خارج از لپ تاب نگه داری کنید
        هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
        بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر

دیدگاه

الان ایسوز دارم حدود 4 سالی شده که دارم باتریش هم مدام به برقه یعنی هر موقع برق در دسترسم باشه شارژر رو بهش وصل می کنم تا الان هم برای باتریش مشکلی پیش نیومده اوایل حدود 3 ساعت شارژ نگه میداشت الان بعد از 4 سال حدود 1.5 ساعت که به نظرم خوبه با توجه به سنگینی برنامه های نصب شده و هاردم انتظار بیشتر از این غیر منطقی هست کلا مارک ایسوز عملکردش خیلی خوبه نسبت به مارک های دیگه ای که دیدم واقعا هم قیمتشون مناسب هم قدرتشون
          قم الکترونیک

دیدگاه

سلام
            دوستان لطفا نظرتون رو در مورد لپتاپ های HP هم بگید
            خصوصا HP ProBook 4540s-A و HP ProBook 4540s-G

کسی این مدل ها رو داشته؟
            ممنون
            تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

بنظر شما ایا 6 گیگ رم واسه لب تاب زیاد نیست.6 گیگ واسه چه حجم کاری مناسبه؟میخاستم ببینم لب تابی با 6 گیگ رم بگیرم یا 4 گیگ.
              اقای n340 باطری شما روی لب تابت چند ساعت جوابگو هست؟

دیدگاه

سلام
                به نظر من هر چه رم بیشتر، بهتر. تو نرم افزارهایی مثل matlab می تونی اختلاف فاحش رو ببینی. خلاصه اگر از نرم افزارهای محاسباتی و شبیه ساز استفاده می کنی، شک نکن رم بیشتر، بهتره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی صاحبی
                  اوایل حدود 3 ساعت شارژ نگه میداشت الان بعد از 4 سال حدود 1.5 ساعت
                  شاید جاش اینجا نباشه - ببخسید در جواب دویتان باید بگم برای بردن راندمان باطری آن را شارژ کنید و در پلاستیکی قرار دهید و سپس به مدت 24ساعت در قریزر قرار دهید 80درصدعمر باطی بزمیکردد
                  :redface:
                  کمتر سخن گویم
                  بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mpc
                    شاید جاش اینجا نباشه - ببخسید در جواب دویتان باید بگم برای بردن راندمان باطری آن را شارژ کنید و در پلاستیکی قرار دهید و سپس به مدت 24ساعت در قریزر قرار دهید 80درصدعمر باطی بزمیکردد
                    :redface:
                    مگه چاقوی لیزری بزاریم توی یخچال واقعا تست کردید نزاریم توی یخچال شارژش بشه صفر
                    قم الکترونیک

دیدگاه

من مدل ایسوز x550c گرفتم راضیم!! تاالان که criss3 رو رو آخرین درجه گرافیک کشیده!!! من که از ایسوز راضیم!

دیدگاه

کلا اگرچه همه میگن ایسوز ولی به نظرم ایسر بهتره
                        داداش من ای 1 داره بعد حواسش نبود زد صفحش رو ترکوند بعد برده بود نمایندگی میگفت اونجا پر بود از مارک ایسوز و... برای تعمیر ولی ایسر فقط 2 تا بود
                        کلا تو تعمیرگاه ها ایسر کمتر به چشمم خورده قیمتش خوبه چون پول مارک نمیدید

دیدگاه

وب گردی و فیلم نزدیک 5 ساعت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
                            سلام
                            دوستان لطفا نظرتون رو در مورد لپتاپ های HP هم بگید
                            خصوصا HP ProBook 4540s-A و HP ProBook 4540s-G

کسی این مدل ها رو داشته؟
                            ممنون
                            سلام،

من HP 4540s با کانفیگ Core i5، 4G, 500G رو داشتم. 4540 جز سیستم های پرفروش و محبوب بازاره. بدنه ی بسیار شکیل آلمنیومی، LCD با کیفیت مات با Brightness بالا، سنسور اثر انگشت و شارژدهی مناسب باتری و قیمت نسبتاً مناسب از مزایای این مدله. اما مشکلی که من باهاش داشتم بیشتر در مورد گرافیک AMD اش بود. مثلا من نتونستم گرافیک رو به طور ثابت روی AMD تنظیم کنم (از گرافیک Intel استفاده نشه). یه نرم افزار داره که وقتی یه برنامه رو اجرا می کنید می پرسه با AMD یا Intel اجرا بشه. مشکل من این بود که وقتی مثلا می خواستم یه LCD با رزولوشن بالا رو به HDMI وصل کنم گرافیک داخلی جواب نمیداد و نمی تونستم سوییچش کنم رو خارجی. مثل اینکه این فقط مشکل من نبود و تو فاروم HP هم خیلی ها این مسئله رو پرسیده بودن و پاسخ درست دریافت نکردن. با پدیت کردن درایور و حتی بایوس سیستم هم مشکل حل نشد. اما مجموعاً اگر گرافیک براتون خیلی مهم نیست 4540 سیستم بسیار خوبیه. مخصوصاً برای کسانی که مثل من نمی تونن LCDهای براق رو تحمل کنن :smile:
                            There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

من پس از تحقیق به مدل v3-470 ایسر رسیدم که نسبت به همقیمت ایسوزش خیلی سر تره.هم cpu هم باتری
                              کسی از این مدل گرفته ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X